Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wiadomo, że jeśli puścisz np. HBO a na amplitunerze przełączysz na radio to będziesz słyszał radio. Jednocześnie to nie będzie działało, chyba, że masz funkcję "mix" czy jakoś tak, nie pamiętam jak ona się nazywa. Pisząc "jednocześnie" mam na myśli mam na myśli: w tym samym czasie z głośników leci dźwięk z HBO i z radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby nie zakładać nowego postu :) kupiłem dziś Cyfre+ w promocji 25% taniej i to jest do października 2008 jak cos umowa 13 mc lub 18 (przy tej 2 niczym sie nie rożni) wziąłem sobie dekoder za 79zl + caly zestaw antenę + konwe. za 0zł ale pytanie dotyczy aktywacji w sieci... kiedy mogę liczyć na dostęp do wszystkich moich kanałów ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie podpisałem umowę z cyfrą i zainstalowałem antene z "zezem" tudzież przesławnego Stronga.

Z tego co widzę w dekoderze antenka ściąga nieżle sygnał z satelitów innych niż HB i Astra. Ale jak wyszukam programy z nich i sygnał/jakość są OK, w tv cisza. W menu Stronga przy innych satelitach widnieje info "brak operatora". Jak odbierac programy np z Hispasatu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

merkant: musisz mieć antenę wycelowaną np. w Hispasata, to że jest on na liście w tunerze i jest jakiś sygnał, nie znaczy, że możesz go odbierać. Część transponderów ma takie same parametry na różnych satelitach i może się pokazywać sygnał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby nie zakładać nowego wątku, chciałbym zapytać sie starych wyjadaczy C+ jak wygląda tu sprawa płatności ? czy sa jakieś okresy rozliczeniowe ? czy jest 1 uniwersalny ? i jaki jest numer konta (chodzi mi czy numer klienta = numer subkonta?) ponieważ jest juz prawie 10 a ja nie mam fakturki a nie chce mieć później problemów z tytułu nie płacenia. w ICA jest tylko płatność karta ale wypukła (czemu nie ma dostępnego np. mTransferu?) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieniądze mam raz w miesiącu, tak przez około 30 minut, dopóki nie zrobię przelewów zapłaty rachunków i rat ;)

Napisałem wcześniej do Cyfry+ z prośbą o podanie konta na które mam wpłacić pieniądze i dostałem e-mailem numer konta a kwotę wziąłem ze swojego konta w ICA z działu płatności.

Oczywiście numer konta sprawdziłem z numerem konta jaki miałem rok temu, zmienił się numer subkonta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) aha i po co cyfra daje talerz 80 z podwojnym konwerterem skoro w tym tunerze jest tylko jedno wejscie dla kabla satelitarnego?

Ponieważ Cyfra+ zaczęła rozprowadzać odbiornik Philips HD PVR do którego jest wymagany konwerter "Twin".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...