Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Waham się tylko co lepiej wziąć Cyfre (pakiet podstawowy + Canal plus _ 3xhd) czy n (sport i kultura) + multipakiet(bez hd). Druga opcja tańsza ale czy lepsza??

 

Powiem tylko, że znam osoby, które z C+ rezygnowały na rzecz n-ki. Nie słyszałem, aby ktoś w drugą stronę rezygnował.

 

Jak dla mnie jeśli jesteś zainteresowany ofertą HD to na chwilę obecną najlepiej przedstawia sie oferta cyfry,filmy zdecydowanie cyfra /warta zwrócić uwagę na stale rosnącą ilość premier w tym formacie/ dokument na podobnym poziomie, sport z lekką przewaga cyfry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jeśli jesteś zainteresowany ofertą HD to na chwilę obecną najlepiej przedstawia sie oferta cyfry

 

To dziwne, bo znajomi rezygnowali z C+ właśnie ze względu na marną ofertę kanałów HD za którą trzeba jeszcze dodatkowo płacić. No ale znajomi ze sportu to tylko pokerem sportowym się interesują :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na swoje nieszczęście dalem sie skusic na N-boxa Hd N-ki, bedac abonentem cyfry i od dawna sluzy on dziecku do ogladania bajek.

Oferta N-ki jest zerowa, a ich kanaly HD sa do kitu.

Reklamuja ze maja niby 19 kanalow filmowych :), tak, tylko ze nic na nich dobrego nie ma.

Cyfra + bije ich oferte HD szczegolnie sportowa na glowe.

I mowie to jako osoba majaca dostep do obydwu platform.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie bardziej odpowiada im oferta MGM HD :D lub oferta VOD gdzie za jeden film HD płacimy coś ok 14 zł. Tylko pogratulować znajomym ulubionej dyscypliny sportowej :D

 

W wypadku w/w znajomych łatwiej i taniej im zamówić VOD niż jechać 15 km do najbliższej wypożyczalni video (bo video HD to póki co pieśń przyszłości) gdyż na wsi mieszkają. A poker... piękna sprawa... 200 stówki przy pensji na stół w drobniakach i dobra zabawa cały wieczór gwarantowana - w przeciwieństwie do kopaczy skórzanego flaka, którzy bardzo często gwarantują 2 godz. nudy!

Tak, że ja abo C+, a wcześniej WizjiTV w obecnej sytuacji nie brałbym nic innego niż N-ka. Na szczęście mój wiekowy TV CRT jeszcze działa i nie muszę tego robić już teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Czy jest tak opcja aby oglądać C+ na 2 tv przez 2 abonamentów.

Jeżeli tak to proszę o jakiś poradnik krok, po kroku. :)

 

 

Jeśli chodzi o to że sąsiadowi chcesz udostępnić albo sąsiad Tobie to zapomnij. Łamiesz prawo w ten sposób.Cyfra poprzez splitter nie może wyjść dalej niż granice Twojego mieszkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Na każdym innym niż od Cyfry, to jest tak, że dekodery od platform zazwyczaj są "upośledzone" i nie pozwalają bez odpowiedniego oprogramowania samemu zmieniać listy, dopiero dekoder oferowane przez "niezależne" firmy posiadają możliwość dowolnej segregacji listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry jest Ferguson 8900 HD PVR, co prawda ma jeszcze wady, ale to jest dość młody dekoder i może mieć pewne problemy z softem.

LINK DO TUNERA

może Humax iCore:

dysk 320 GB

dysk 160 GB

Nie używam żadnego dekodera z HD, a co dopiero dodatkowo z PVR, więc nie wiele mogę na ich temat powiedzieć.

Może jeszcze: TechniSat DigiCorder HD S2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Witam mam prosbe , a mianowicie pytania ; czy jak podpisze umowe na pakiet powitalny moge w czasie pozniejszym aktywowac pakiet wyzszy ?, najmniejsza umowa na ile miesiecy ? chodzi mi o sama karte , czy za aktywacje cos zaplace ? czy samo abo 18 zl ?

- można przejść na wyższy pakiet, ale nie można poźniej wrócić do powitalnego,

- umowa z m-czną płatnością 18 m-cy, opłacenie roku z góry (z definicji 12 m-cy),

- aktywacja samej karty 1 zł przy miesięcznej płatności, przy roku z góry 49 zł,

- obecna cena pakietu powitalnego to 19 zł/m-c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam,

 

jestem abonentem od listopada ubr i mam obecnie pakiet podstawowy + premium canal+!

chciałem od wczoraj rozszerzyć sobie do komfortowego, ale pomimo kontaktu wczoraj i dzisiaj z tele/BOA nadal nie mam przesłanych uprawnień

do ogladania 12-tu kanałów komfortowego :/

za to po weekendowej promocji zakodowali obydwa filmboxy...a może i dobrze...bo oferta tylko dla wybranych abonentów :!:

 

czy jest jakaś możliwość uruchomienia tego konfortowego INNA niż kontakt telefoniczny ? (bo nie mam czasu wisieć na telefonie do 30 minut aby się dodzwonić

do BOA :censored:

 

poradźcie bo wydam więcej na telefony niż fa m-czną promocja za darmo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

jako początkujący abonent, chciałbym zapytać w zwiazku ze startem FTA kanału Polsat News czy będzie dodany do listy kanałów do tej platformy :?:

jakie są doświadczenia posiadaczy innych platform w dostępie do takich (tzn. FTA) kanałów na konkurencyjnych o widza platformach :?:

czy można na takim tunku jak mój dodać ręcznie ten kanał do listy (nigdy tego jeszcze nie robiłem) :?:

 

pozdrawiam słonecznie i przedmeczowo :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...