Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Monoblock pozwala odebrać dwie pozycje, Twin to konwerter z dwoma wyjściami, np. dla dekoderów PVR, czy do podłączenia dwóch odbiorników, które mamy w domu. Czyli: do odbioru Astry i HB potrzebujesz anteny 80 cm i najlepiej do tego typu konwerterów nie większej i monoblocka. Strong powinien sobie bez większych problemów poradzić z dwiema pozycjami. Zamocowanie dwóch konwerterów jest lepsze, bo możesz doprecyzować ich ustawienie i uzyskać lepszy sygnał, ale za to więcej roboty i co ważne nie interesuje Cię za bardzo rozmiar anteny, tak czy siak, im większa tym lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w sumie to wiem. Ale w dziale pokazującym spis kanałów jest napisane o kanałach z hotbirda i astry, tak więc dziwi mnie fakt, że dają twina. Ja stronga z cyfrą podłączyłem do starej anteny i wyszukał mi tylko kanały z hotbirda (bo miałem ustawionego hotbirda i konwerter twin). Tak więc mówicie, że muszę założyć monoblocka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazują tak jak jest na liście kanałów w dekoderach i tyle :)

Taką czaszę stosuje się według Cyfry do ich dekoderów PVR, a one mają dwa wejścia, co powinno Ci nieco rozjaśnić sytuację.

Antena o jakich rozmiarach?

Ja polecam zamontowanie dwóch konwerterów, chyba, że nie chcesz się bawić to spraw sobie monoblocka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Jestem zainteresowany pakietem podstawowym C+ . W związku z tym mam kilka pytań :

1. mając CP i dekoder echostar 717a oraz antene 60 cm , jak moge to rozsądnie podłączyć ?

2. do kiedy jest ta "napakowana promocja" ?

3. BOK C+ powiedzieli że dostaje 4 kanały C+ na 12 miesięcy za free . Czy to prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie zmiany pakietu. Obecnie mam Podstawowy (promocyjnie Podstawowy+). Zleciłem włączenie od 1 stycznia pakietu Podstawowy+. Czy wiąże się to z jakimiś opłatami?

Jeśli zleciłem włączenie tego pakietu od 1 stycznia, to kiedy mogę uruchomić inny pakiet? Zlecenie wydałem teraz, czyli w grudniu. Nie wiem, jak rozumieć paragraf 1 art. 9 Regulaminu w brzmieniu: "... może zażądać jeden raz w miesiącu kalendarzowym zmiany Pakietu...". Żażądałem w grudniu na skutek 1 stycznia. Czy zatem mogę zażądać zmiany 2 stycznia na inny pakiet?

Ile trwa aktywacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zalogowałem sie do ICA

i też mam już wystawioną płatność

zadzwoniłem do nich i to jest płatność za styczeń

ja też czekam na jakiś rachunek od Cyfry , bo jeszcze nic nie dostałem

czas chyba mamy do końca stycznia -->> tak myślę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Chciałem się zarejestrować do ICA, ale nie mogę gdyż wyskakuje komunikat "Nieprawidłowy numer abonenta lub karty ". Wszystko wpisuje prawidłowo. W tym problem, że w ICA piszą aby podać numer abonenta bez myślnika, a u mnie na umowie nie ma myślnika tylko jest przerwa przed ostatnią cyfrą, a wszystkich cyfr jest osiem. Może to ma być numer abonenta dopiero z rachunków, które przyjdą :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

To zero to mi się wydaje podejrzane :wink: Tak po prostu zamiast przerwy wpisać zero :?: Umowa podpisałem tydzień temu w Poniedziałek, więc parę dni minęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...