Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do Pace'a to sam go mam i powiem tak ... Dystrybutor powiedział że jest szybszy od Stronga ale ja tej szybkości nie odczuwam, kilkukrotnie podczas przełączania na jakiś kanał nie było głosu, trzeba było wrócić jeszcze raz ... To moje uwagi zaobserwowane w ciągu jednego dnia :D

Mam jeszcze pytanko. Dlaczego nie ma nic na kanałach 16-19 i 26-30?

No teraz na 16 jest TVN Wa-wa.A przerwy są po to jak by został dołączony nowy kanał aby było miejsce na jego wstawienie a nie bez przerwy robić nową listę więc jest to taki zapas wolnych miejsc tematycznych.Ja na swoim Kenie czasami tak mam,że z powodu braku głosu trzeba dać kanał do przodu lub do tyłu.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

 

Chcialbym sie dowiedziec czy istnieje mozliwosc odstapienia od umowy z Cyfra +??Umowe podpisalem wczoraj jednak chcialbym z niej zrezygnowac czy jest taka mozliwosc.W cyfrowym polsacie w regulaminie bylo mozna odstapic od umowy w ciagu 10 dni jak jest w Cyfrze??Prosze rowniez czy moglby ktos podac linka do regulaminu cyfry w tej promocji swiatecznej ??Pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym sie dowiedziec czy istnieje mozliwosc odstapienia od umowy z Cyfra +??Umowe podpisalem wczoraj jednak chcialbym z niej zrezygnowac czy jest taka mozliwosc.W cyfrowym polsacie w regulaminie bylo mozna odstapic od umowy w ciagu 10 dni jak jest w Cyfrze??Prosze rowniez czy moglby ktos podac linka do regulaminu cyfry w tej promocji swiatecznej ??Pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc :)

 

Nie ma chyba takiego regulaminu. A skąd u Ciebie taka panika? Ktoś ci powiedział, że C+ wyłączą Ci razem z HBO z końcem kwietnia 2009? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko w sprawie "napakowana promocja"

jak podpisałem umowę na 13 miesięcy na pakiet komfortowy plus

gdzie przez 10 miesięcy płacę 20 zł czyli połowę za abonament

 

czy po 10 miesiącach promocji mogę przejść na niższy pakiet ??

np na powitalny plus za 19 zł ?? na 3 miechy ??

z góry thx za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

 

Chcialbym sie dowiedziec czy istnieje mozliwosc odstapienia od umowy z Cyfra +??Umowe podpisalem wczoraj jednak chcialbym z niej zrezygnowac czy jest taka mozliwosc.W cyfrowym polsacie w regulaminie bylo mozna odstapic od umowy w ciagu 10 dni jak jest w Cyfrze??Prosze rowniez czy moglby ktos podac linka do regulaminu cyfry w tej promocji swiatecznej ??Pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc :)

witam

możesz do 10 dni oddac cyfre pisząc do Warszawy pismo albo od zakupu cyfry w punkcie do 48 godz ją poprostu oddać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko w sprawie "napakowana promocja"

jak podpisałem umowę na 13 miesięcy na pakiet komfortowy plus

gdzie przez 10 miesięcy płacę 20 zł czyli połowę za abonament

 

czy po 10 miesiącach promocji mogę przejść na niższy pakiet ??

np na powitalny plus za 19 zł ?? na 3 miechy ??

z góry thx za info

witam

pakiet Komfortowy w promocji 10 mieś 50%taniej to nie 20 zł tylko 30 zł.

po skończonej promocji na pakiet możesz zejśc na pakiet podstawowy za opłatą 10 zł (jednorazowo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie mam pewne pytanie :D dotyczące dekoderów HD PVR

 

Przeszukałem w mojej okolicy (ok 20 km) wszystkie sklepy, które oferują Cyfrę Plus ( i mają znaczek PVR) i niestety ŻADEN, ale to żaden nie ma PVRów i mieć nie zamierza :(

 

Niektórzy się na tym forum wypowiadali się że jest możliwość aby wziąć dekoder SD, a potem gdy nie będzie problemów z dostępnością PVRów to zamienić SD na HD PVR i użytkować go do 10 m-cy za darmo. Jest taka możliwość czy trzeba będzie szukać dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam jeszcze jedno pytanie. Czy nowy użytkownik może się skontaktować z Cyfrą poprzez e-maila lub komunikator?

 

o komunikatorze to nie wiem

nie widziałem nic takiego w C+ tylko w N-ce przez skype

do Cyfry jest mail

ale najszybciej i najlepiej załatwisz sprawę jako użytkownik

poprzez INTERNETOWE CENTRUM ABONENTÓW

https://www.ica.cyfraplus.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie który polecacie dekoder SD z obcnie dostępnych:

DEKODER STRONG SRT 6880,

DEKODER PACE DSR 2221,

DEKODER THOMSON,

 

Jestem totalnym laikiem, moje podłączenie bedzie wygladać nastepująco:

Talerz 80cm konwenter twin będą podłaczone 2 dekodery cyfry.

Myślimy jeszcze o odbiorze Astry na 2 dekodery czy jest sens do takiej konfiguracji jeszcze bawić sie w Astre?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wybrał Pace. Nie jest idealny, ale nie ma co narzekać. To co przeszkadza jedynie to mała czułośc pilota (trzeba równo nacelowac na dekoder) oraz to że po zmianie kanału nie wyświetla jaki aktualnie leci program. Poza tym jest stabilny, obraz dobry, nie ma co narzekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...