Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem nówkę Stronga 6880 za 75 zł , dobry wybór? zobaczymy (dzięki kolegom którzy wskazali mi coś:)

EDIT:

On

tak strong jest nowy zaklejony nawet nie otwierany przezemnie, jeśli Pan chce moge otworzyć i sprawdzic wszystko przed wysyłką, ale to jest komplet pilot przewód baterie instrukcja i nowy ofoliowany dekoder

Sławek

15:16:42

jakby Pan mógł to by było fajnie sprawdzić, a gwarancji to raczej nie ma?

On

15:16:42

sa nie otwierane dlatego też są zdjęcia tylko kartoników z nimi w srodku

15:18:18

no gwarancje ma Pan moją, jeśli sie coś stanie naprawie, ale jeśli ma Pan umowe z cyfra normalną to w razie wady usterki zanosi go Pan do punktu cyfry i oni w ramach gwarancji wymienią go, bez problemu, wiem bo sam się tym zajmuję

Sławek

15:18:53

wymienią? ale na umowie mam pionka 1430

15:18:57

:]

On

15:19:07

nieszkodzi

15:19:21

to jest oryginalny sprzet cyfry

15:19:29

wiec muszą

Prawdą jest że C+ Wymienia w ten sposób dekodery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli razem z zakupionym dekoderem sprzedający prześle Ci umowę sprzedaży wraz z paragonem fiskalnym lub fakturą VAT, którą otrzymał na swoje nazwisko od CYFRY+ to w razie awarii sprzętu operator bez problemu wymieni Ci tego Stronga na nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ mam jeszcze telewizor kineskopowy, wkrótce noszę się z zamiarem kupna nowego TV (LCD albo plazma). Zastanawiam się tylko, czy kupić z FULL HD, czy bez.

Żeby podjąć decyzję chciałbym najpierw wiedzieć, w jakiej rozdzielczość są kanały HD na Cyfrze+ i czy do ich odbioru potrzebny jest telewizor z FULL HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest różnica cenowa między full a ready, ale na Twoim miejscu nie zastanawiałbym się tylko kupił full. Cyfra poleci i na ready tylko po co kupować coś co jest uboższe (chyba że cena jest bardzo konkurencyjna) skoro można coś o "maksymalnym" standardzie? Ale jeśli nie planujesz Blueraya to przy dużej różnicy cenowej może i warto. Wybór Twój - w sklepie sprzedawcy i tak jest wszystko jedno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Dzisiaj stałem się abonentem Cyfry+ (woohoo?) i mam pytanie: Czy aktywacja karty u Was też się tak przedłużała? Mam Sagema HD. Poza tym nie mogę się zalogować do ICA, bo "Nieprawidłowy numer abonenta lub karty ".

 

Trochę mnie martwi to, że na kartce jaką dostałem od sprzedawcy jest napisane, że "Prawidłowa wersja karty to "DNASP400 Rev145"" taką też już mam, obie daty również są z przyszłości, ale kanały nie działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NGC, tak jak było napisane.

 

Mam jeszcze jedno pytanie... w umowie mam zapisaną opcję "CANAL+ HD NOP". To oznacza tyle, że z tego C+ mogę zrezygnować w każdej chwili, prawda? Nie muszę go mieć przez całą umowę.

 

EDIT: Znalazłem już odpowiedź w aneksie: tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz dekoder?

Ja miałem taką sytuację, że na dekoderze Pace pvr wszystko działało od razu, a na sagemcom brakowało aktywacji. Po telefonie do cyfry okazało się, że to typowa sytuacja i mam ustawić jakiś kanał (nie pamiętam już jaki) i oni doślą aktywację. I faktycznie po kilku minutach zaczęło działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz dekoder?

Ja miałem taką sytuację, że na dekoderze Pace pvr wszystko działało od razu, a na sagemcom brakowało aktywacji. Po telefonie do cyfry okazało się, że to typowa sytuacja i mam ustawić jakiś kanał (nie pamiętam już jaki) i oni doślą aktywację. I faktycznie po kilku minutach zaczęło działać.

Sagemcom.

 

Na noc zostawiłem dekoder włączony na National Geo i rano wszystko już działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

W przypadku Segemcomów najlepiej najpierw zostawić dekoder na kanale 71 tak z pół godziny aby karta ściągneła patch na Nagravision a potem zrobić rekatywację karty przez telefon lub ICA :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcję dodatkową ORANGE SPORT możesz w każdej chwili włączyć samodzielnie poprzez ICA CYFRY+ bo w takiej sytuacji konsultant włączy Ci ją (telefonicznie lub mailowo) najwcześniej dopiero w połowie przyszłego miesiąca.

 

ps.OPTIMUM HD to nie jest żadna opcja tylko pakiet abonamentowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...