Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@matt Posłuchaj pitter'a, to nie będziesz musiał co trochę przekładać tych kart :wink: Oraz przyczynisz się pewnie do dłuższej żywotności kart, sprawiając, że trzymając obie karty w dwóch osobnych dekoderach nie porysujesz tym samym chip'a, który znajduje się na karcie - bo może się zdarzyć, że chip będzie już na tyle zużyty, że się nie będzie nadawał do niczego :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z innym tematem. Nie znalazłam nigdzie odpowiedzi. Dot.: wykupienie anteny za 1 zł

 

Chcę wypowiedzieć umowę z cyfrą. Kiedy będę musiała zapłacić tą promocyjną złotówkę za antenę satelitarną? Coś mi przyślą czy sama mam zapłacić? Czy ktoś już płacił?

Tę złotówkę będziesz miała wliczoną do ostatniego rachunku, jaki wystawi C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

różnica będzie jak dowalą karę za nie zwrócenie sprzętu nie będącego własnością klienta.

 

Oczywiście pod warunkiem, że w regulaminie promocji z której się korzystało było napisane, że antena stanowi własność C+. W moim wypadku karta wizji TV stanowi własność nie wiadomo kogo, karta C+ z 2001r. stanowi własność nie wiadomo kogo, antena z napisem Wizja TV stanowi własność nie wiadomo kogo i jedyną własnością C+ na dzień dzisiejszy są 2 karty - nowa i poprzednia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Powiedzcie mi czy macie możliwość na kanale C+ Film HD opcje wyboru napisów żeby byłe polskie? Mam C+ z UPC podłączone pod kino domowe i jak wybiorę dźwięk 5.1 i chcę wybrać napisy to nie ma takiej opcji? Pytam tutaj żeby się dowiedzieć zanim zadzwonię do UPC czy w ogóle c+ nie daję napisów na HD czy po prostu UPC ich nie puszcza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam drobne zapytanie: jako abonent na wypowiedzeniu umowy za m-c wymieniłem swoje złote punkty na darmowy m-c oglądania

dodatkowych kanałów (bo oczywiście zgromadzone pkty przepadają z powodu wygaśniecia umowy) czy taka wymiana działa bez problemu

bo nigdy wcześniej niczego takiego nie robiłem :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Powiedzcie mi czy macie możliwość na kanale C+ Film HD opcje wyboru napisów żeby byłe polskie? Mam C+ z UPC podłączone pod kino domowe i jak wybiorę dźwięk 5.1 i chcę wybrać napisy to nie ma takiej opcji? Pytam tutaj żeby się dowiedzieć zanim zadzwonię do UPC czy w ogóle c+ nie daję napisów na HD czy po prostu UPC ich nie puszcza

 

Oczywiście, że abonenci Cyfry+/Multipakietu C+ mają możliwość poprawnego odbioru napisów na Canal+FILM HD, jak i pozostałych.

Sprawa braku takowych w sieci kablowej UPC i innych jest już znana dosyć dobrze. Nie jesteś pierwszy, który to zgłasza!

Lecz winę tu ponosi Twój operator, który ma sam problemy z odtworzeniem dedykowanych napisów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18.10 podpisałem umowę z Cyfrą. Wybrałem płatność "gotówką miesięcznie". Czy teraz mam czekać na blankiety wpłaty od Cyfry, czy mam sam zapłacić na poczcie, czy w banku?

 

Pierwsze rachunki zostaną do Ciebie wysłane na początku listopada. Będą to rachunki za listopad i grudzień płatne do 18. dnia danego miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Powiedzcie mi czy macie możliwość na kanale C+ Film HD opcje wyboru napisów żeby byłe polskie? Mam C+ z UPC podłączone pod kino domowe i jak wybiorę dźwięk 5.1 i chcę wybrać napisy to nie ma takiej opcji? Pytam tutaj żeby się dowiedzieć zanim zadzwonię do UPC czy w ogóle c+ nie daję napisów na HD czy po prostu UPC ich nie puszcza

 

Ja mam problem z wybraniem napisow na Humaxie 2000 CI. Niestety musze powiedziec ze nie chodza mi napisy. Tak jak brak mi EPG na filmboxach (wszystkich). EPG na HBO HD tylko z konwertera Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam drobne zapytanie: jako abonent na wypowiedzeniu umowy za m-c wymieniłem swoje złote punkty na darmowy m-c oglądania

dodatkowych kanałów (bo oczywiście zgromadzone pkty przepadają z powodu wygaśniecia umowy) czy taka wymiana działa bez problemu

bo nigdy wcześniej niczego takiego nie robiłem :?:

 

dzisiaj tj. 31.10. obydwa kanały cinemax mam uruchomione ! Mam nadzieję, że nie doliczą mi ich do opłaty abonamentowej :lol:

 

dodatkowo pakiety axn i discovery oraz kino polska także dodane :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z odbiorem Filmbox HD na Philips HD PVR - ciągle brak sygnału, na C+ Sport i Film HD wskakują od razu, to samo MTV HD, kręciłem konwerterem ale jedyna zmiana to brak C+ HD. Czasza firmowa - 80 cm, siła sygnału w dekoderze to "wizualnie" 4,5. Jakieś pomysły co ztym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...