Skocz do zawartości

CANAL+ Premium i CANAL+ Film


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe kiedy NC+ zrobi porządek z filmami w swoich ramówkach. Pasowałoby by puszczali mniej starszych tytułów , a skupili się na emisji nowszych "hitów". A jeśli im brakuje filmów do zapchania ramówek C+ , C+ Film 1 i 2 , C+ Family 1 i 2 to lepiej niech wrócą do kanałów sprzed rebrandingu czyli C+ , C+ Film , C+ Gol , C+ Weekend , C+3D - w końcu transmisje sportowe spowodują lepsze uporządkowanie ramówek wszystkich kanałów , także jeśli chodzi o premiery filmowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej dobija przedpołudniowa ramówka Canal+ / Canal+ Film / Canal+ Film 2, Canal+ Family i Canal+ Family 2. Na wszystkich tych kanałach, do godziny 9 rano nie ma nic innego jak tylko, na okrągło, "Łapu capu", "Nie przegap", "+De Lux" czy "W tonacji+". Takie powtórki o poranku mogą być dobre na jednym kanale, np. Canal+ Family, ale nie na wszystkich kanałach. Ten czas można przeznaczyć na powtórki filmów, by łatwiej było można było np. zaprogramować nagrywanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej dobija przedpołudniowa ramówka Canal+ / Canal+ Film / Canal+ Film 2, Canal+ Family i Canal+ Family 2. Na wszystkich tych kanałach, do godziny 9 rano nie ma nic innego jak tylko, na okrągło, "Łapu capu", "Nie przegap", "+De Lux" czy "W tonacji+". Takie powtórki o poranku mogą być dobre na jednym kanale, np. Canal+ Family, ale nie na wszystkich kanałach. Ten czas można przeznaczyć na powtórki filmów, by łatwiej było można było np. zaprogramować nagrywanie.

Otóż to. O ile mnie pamięć nie myli w podobny sposób katowano te programiki na nPremium. Jak najbardziej mogliby przeznaczyć czas w którym są emitowane na powtórki filmów. Wielu ludzi skarży się na brak powtórek premier - czemu nie wrzucą ich w to pasmo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palimpsest, 80 milionów czy Plac Zbawiciela to leci chyba co dwa dni :lol:

 

Niestety, w Canal+ do tej 16-17 rzadko kiedy można trafić jakiś ciekawy film. A już pasmo od 6 do 9 to kompletna słabizna jak na kanał premium.

Tak jak nie rozumiem dlaczego nadawców radiowych zmusza się do puszczania określonej ilości polskiej muzyki w radiu, tak nie rozumiem dlaczego i kanały premium na polskiej koncesji muszą nadawać określoną ilość polskich audycji. Zwłaszcza gdy aż tak bardzo na nim przeciętnemu widzowi nie zależy. Jestem ciekawy jaką oglądalność mają te poranki w C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palimpsest, 80 milionów czy Plac Zbawiciela to leci chyba co dwa dni :lol:

 

Niestety, w Canal+ do tej 16-17 rzadko kiedy można trafić jakiś ciekawy film. A już pasmo od 6 do 9 to kompletna słabizna jak na kanał premium.

Tak jak nie rozumiem dlaczego nadawców radiowych zmusza się do puszczania określonej ilości polskiej muzyki w radiu, tak nie rozumiem dlaczego i kanały premium na polskiej koncesji muszą nadawać określoną ilość polskich audycji. Zwłaszcza gdy aż tak bardzo na nim przeciętnemu widzowi nie zależy. Jestem ciekawy jaką oglądalność mają te poranki w C+.

Jaki problem nadawać na koncesji brytyjskiej czy czeskiej? Tam nikt nie zmusza do wyrabiania norm dotyczących emisji polskich produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie ogląda hurtowo to może i nie widział (jak ja). Naprawdę mogę poczekać do premiery w TV, no ew. pójść do kina, ale to już bardzo rzadki wybór u mnie. Nie muszę ściągać najlepszej wersji Blue-Ray 25 GB. W TV rzadko oglądam coś na bieżąco, niemal zawsze nagrywam z wyjątkiem sportu. Każdy ma inne oczekiwania. Stawiam na umiar, dobór względnie wartościowych pozycji, choć z tym już trudniej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...