Skocz do zawartości

CANAL+ Premium i CANAL+ Film


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...ale nie zauważasz, że po fuzji jest gorzej?

Oczywiście, że nie jest gorzej. Jest lepiej, ponieważ doszło dwóch dystrybutorów.

Mam Canal+ od 1998 roku i uważam, że teraz oferta, zarówna sportowa, jak i filmowa, jest najlepsza. Porównywalna oferta filmowa była jeszcze przed przejęciem wytwórni przez nFilm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale nie zauważasz, że po fuzji jest gorzej?

Oczywiście, że nie jest gorzej. Jest lepiej, ponieważ doszło dwóch dystrybutorów.

No to powiedz mi kochany i co z tego, że doszło dwóch dystrybutorów skoro efektów nie widać? Też mam Canal+ od kilkunastu lat i twierdzę, że po fuzji podnieśli tylko cenę pakietu C+ a nie zawartość filmową. Takie "skakanie" z premierami raz więcej raz mniej o kant d.....y rozbić.

Rozumiem, że można być fanem, zapaleńcem Canal+ ale oprócz zalet trzeba zauważać również wady. :wink:

 

Repertuar Canal+ między majem a sierpniem w porównaniu do oferowanej ceny pakietu był niestety słabiutki. Wrzesień jest już trochę lepszy ale ciekawi mnie co pokażą w następnych miesiącach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak coraz wiecej osob migrujacych do nc+ albo nawet obecnych abo nc+ dostaje oferty ze wszystkimi Canal+ za 59zl albo z HBO za 69zl to nie dziw sie ze jest jak jest. Jak ten stan rzeczy bedzie sie dluzej utrzymywal, to bedzie gorzej, a przygotuj sie ze wiele przy nowych przetargach potraca. Przy tych cenach, nie sa w stanie zakupic cos drozszego,bo na to nawet nie zarobia. Wiem ze nas to nic nie powinno obchodzic jaka maja polityke sprzedazowa, ale ona do niczego dobrego nie doprowadzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi cenami to nie tak do końca. Jak ktoś wie, to się będzie targował, ale to może z 10% ogółu. Reszta jak dostanie pakiet w podobnej cenie, albo trochę droższy ale z C+ to bierze. Mój brat migrował na C+Platinum za 99,- i jest zadowolony. Kolega dostał C+Gold za 85,- (płacił o 9,- mniej ale zamiast C+ miał HBO) i też jest happy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi przetargami to bym nie dramatyzował. Wątpię aby płacili od abonenta więc większa baza i wyższe ceny (poprzednio miałem C+ w pakiecie za 43zł) pozwolą im spokojnie na utrzymanie tego co mają.

 

Odnośnie codziennych premier fabularnych to pragnę zauważyć, że dla chcącego nic trudnego. W samym USA co tydzień jest kilkanaście ogólnokrajowych premier a na tym kraju kinematografia się nie kończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kolejny raz można było obejrzeć Transporter cz. 1 i moje pytanie to czemu nie mogą puścić dwóch kolejnych części?

Jakiś czas temu były trzy części Szklana pułapka czemu nie dadzą dwóch kolejnych (przecież też są z FOX) ?

Ktoś pisał że mają puścić Top Gun fajnie a czy nowe filmy z Paramount Pic. też będą w takim razie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery w Canal+ 23-29.09.2013

 

Poniedziałek 23 września

21:00 Operacja Sofia - thriller, USA 2012 CANAL+

22:30 Reżyseria: Woody Allen odc. 1/2 - dokumentalny, USA 2012 CANAL+

 

Wtorek 24 września

21:00 Tajna agentka - komedia, USA 2012 CANAL+

 

Środa 25 września

21:00 Moja Australia - obyczajowy, Polska/Izrael 2011 CANAL+

 

Czwartek 26 września

21:00 Smak zwycięstwa - dramat, USA 2013 CANAL+

 

Sobota 28 września

21:00 Skyfall - sensacyjny, USA 2012 CANAL+

 

Niedziela 29 września

21:00 Dziennik cwaniaczka 3 - familijny, Kanada/USA 2012 CANAL+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...