Skocz do zawartości

CANAL+ Premium, CANAL+ Film i CANAL+ Family


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pozycje filmowe oznaczone jako "PREMIERA" od 4-10.05.2013:

 

CANAL+:

5.05: "Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć"

6.05: "Kruk. Zagadka zbrodni"

6.05: "Miasta graffiti" - do C+ wraca pasmo z dokumentami ;)

7.05: "Wampirzyce"

8.05: "Mała Matura 1947 Odc.1"

9.05: "Zaginiona"

10.05: "Krzyk 4"

 

CANAL+ FILM:

4.05: "Spadkobiercy"

5.05: "Idealny plan"

6.05: "Polisse"

7.05: "Love Never Dies"

8.05: "Single od dziecka"

9.05: "Go On" odc. 5

 

CANAL+ FILM2:

4.05: "Przetrwanie"

7.05: "Facet do dziecka"

9.05: "Columbus Circle"

 

CANAL+ FAMILY:

5.05: "Win Win"

6.05: "Warsaw Dark"

7.05: "Prosto z nieba"

9.05: "Wyspy Kanaryjskie"

 

CANAL+ Family 2:

4.05: "Cichy dom"

6.05: "Parki Narodowe Ameryki"

10.05: "Czarny czwartek odc. 2"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, ze wszystko się bardzo ciekawie krystalizuje powoli co do ramówki Canal+. Premiery tylko i wyłącznie na głównym Canal+. Wszystkie pozycje oznaczone jako "premiery" na pozostałych kanałach premierami nie są. No może poza serialem "Go on". Moje obawy się ziściły niestety. Powtórka z wejścia nPremium. Zachęta na początek, a potem - jak widać. Kto wie, może faktycznie tylko sam C+Silver wystarczy? Szczególnie dla fanów filmów z dekoderem PVR, którzy niekoniecznie mają tyle czasu by być na bieżąco z premierami. :) Wraca pasmo z dokumentami - to na plus. Myślałem, że już w ogóle nie będzie żadnego pasma dokumentalnego. Ciekawe czy (i kiedy) wróci Klub Filmu polskiego? Może zasili ramówkę Canal+Family?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

CANAL+:

8.05: "Mała Matura 1947 Odc.1"

No rewelacyjna premiera. Film wałkowany do znudzenia na nPremium, teraz podzielili na serial żeby jeszcze raz poleciało jako "premiera"? Jak tak dalej pójdzie to nie będzie mi żal tych kanałów, jak się nie uda nic ciekawego wywalczyć w encepence.

 

@kamil2505, filmy polskie to wałkują na wszystkich C+ z rana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy (i kiedy) wróci Klub Filmu polskiego? Może zasili ramówkę Canal+Family?

Sięgam wysoko, iż "Klub Filmu Polskiego" powróci. W końcu nie będą permanentnie powtarzać kilkunastu tytułów.

@kamil2505, filmy polskie to wałkują na wszystkich C+ z rana.

Dodatkowo jeszcze popołudniami i w nocy. Tylko bez ustanku leci to samo.

Co mi po dodatkowych scenach skoro film razem z zakończeniem już znam.

Również uważam, że rozdrabnianie filmów na części jest niefortunne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od maja to się zmieni. Poleci więcej starszych filmów w koprodukcji z C+ (,,Nadzieja", ,,Historie miłosne", ,,Jasminum", ,,Teraz ja", ,,Cud w Krakowie", ,,Statyści").

I to jest dla mnie dobra wiadomość, bo tych filmów nie oglądałem, ponieważ nie miałem C+, a filmy koprodukowane przez naszą stację premium zazwyczaj trzymają poziom ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wiadomo było, że na C+Film będą same powtórki. Może znajdą się tam jakieś premiery, podobnie jak na C+Family, ale głównie będą one na Canal+.

 

Ale skoro po połączeniu mielismy otrzymac kanal o wyzszym poziomie z premierami polaczonymi C+ i npremium, to znaczy ze te dodatkowe premiery powinny byc gdzies umieszczone. A tak to wyglada ze jestesmy nabici w butelkę, czyli premiery tylko w Canal+, reszta powtorki. To samo było już wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wiadomo było, że na C+Film będą same powtórki. Może znajdą się tam jakieś premiery, podobnie jak na C+Family, ale głównie będą one na Canal+.

 

Ale skoro po połączeniu mielismy otrzymac kanal o wyzszym poziomie z premierami polaczonymi C+ i npremium, to znaczy ze te dodatkowe premiery powinny byc gdzies umieszczone. A tak to wyglada ze jestesmy nabici w butelkę, czyli premiery tylko w Canal+, reszta powtorki. To samo było już wcześniej.

Każdy normalnie myślący człowiek mógł się domyślić, że premiery będą w C+, a reszta to głównie powtórki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...