Skocz do zawartości

Prezydent Polski nie żyje...


Marco97
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sobie oglądałem mecz Polska-Meksyk, akurat Boniek strzelił bramkę. Raptem dowiedziałem się z radia, co się stało (ok 9:30). Od razu włączyłem TVP Info i wsłuchiwałem się w coraz gorsze wiadomości...

 

[*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katyń 1940

Katyń 2010

Tragedia rozegrała się w Smoleńsku a nie Katynie ale mniejsza z tym... Ja o tym dowiedziałem się o 11:30 początkowo z wielką radością (gdyż śp pana Lecha Kaczyńskiego nie darzyłem wielką sympatią) jednak potem stonowałem i uspokoiłem się i wsłuchiwałem się w szczegóły podawane od stacji RMF FM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tej sytuacji poglądy odstawiłem na bok. To co dzisiaj się wydarzyło to wielka tragedia i nie ważne jest czy ofiary tej katastrofy miały takie, czy inne poglądy. A w przypadku @padziero, z tego co zauważyłem, to nie są tylko poglądy polityczne. Mam inne zdanie niż @padziero, ale od ma prawo do wygłoszenia swojego zdania czy się z nim zgadzamy ,czy się nie zgadzamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może napiszę historię, jak się dowiedziałem o tragedii. Ok godziny 10:00 pojechałem z tatą do miasta po zakupy. Tata wyskoczył tylko na chwilę do jednego sklepu, a ja zostałem w samochodzie. Jak wrócił to opowiedział wszystko, co usłyszał w radiu w sklepie. Ja nie mogłem uwierzyć w to co się wydarzyło i szybko wyjąłem komórkę żeby dokładniej przeczytać o katastrofie w internecie. Jeszcze potem w supermarkecie usłyszałem w radiu o zdarzeniu, a jak wróciłem do domu to oglądałem z rodziną telewizję, żeby dokładnie się dowiedzieć o tragedii. Choć nie darzyłem sympatią prezydenta to nikomu nie życzyłem takiej śmierci. Jest mi żal wszystkich zmarłych ofiar i ich rodzin. [*] [*] [*]...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ziemia stoi - i wieków otchłanie,

I wszyscy żywi w tej chwili,

Z których i jednej kostki nie zostanie,

Choć będą ludzie, jak byli...

 

cand6.gif

 

Łączę się w bólu i smutku z rodzinami ofiar tej strasznej tragedii. Niepowetowana strata dla nas wszystkich Polaków!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wieczny odpoczynek radź im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci."

Zginęli wielcy Polacy chociaż nie wszystkich darzyłem sympatią o łączę się w bólu z rodzinami bo dla nich to była wielka tragedia, nie czas teraz na ocenianie zmarłych bo zmarłym należy się szacunek, należy się tylko modlić za ich duszę i aby do podobnej tragedii nigdy nie doszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...