Skocz do zawartości

4Music TV (ex E4me TV)


RafiX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Kanał z pewnością nadaje z 16:9. Nowe klipy sa juz fajnie przystosowane, ale starsze sa rozciągnięte do 16:9 w taki sposób, ze czasem na ekranie widać tylko cienki paseczek. Zostały rozciągnięte tylko wszerz. Btw czy ktoś moze wie gdzie można znaleźć ramówkę tej stacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Kanał do 10 września nadawał w lepszej jakości obrazu (była żyleta) w MPEG4. Teraz jest MPEG2 i jest kicha. Obraz jakości słabej. Nawet 3,4 mb/s nie pomaga. Szkoda. :( 

Póki co nie ma się z czego cieszyć. Kanał od paru dni gra jak zdarta płyta ciągle leci pasmo BEATS przerywane pasmem HITS lub HOT do tego ciągle te same utwory, które lecą rano powtarzają się wieczorem. Do tego kiepska jakość obrazu :/ Zapowiadało się fajnie. 

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie proszę o pomoc ponieważ ucieszyłem się z powrotu stacji 4 Music na satelitę ( www.satkurier.pl ) ale nie mogę jej wyszukać w swoim telewizorze ponieważ wskazuje mi on nieprawidłowe parametry a nie mam pojęcia jak je zmienić (poniżej foto) proszę o pomoc! PS. przy normalnym "bild scan" stacji nie wyszukuje.

4music.jpg

 

Telewizor to: TV LG 42LF652V

Edytowane przez exmartino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 lata później...

Ten kanał bodaj od 3 lat nie nadaje. Po wyłączeniu z 13,0°E w 2019, nikt go nie namierzył. Sam powrót na HB we wrześniu 2018 nie zrobił na widzach jakiegoś wielkiego boom.

 

Raz, że nadawca stracił 4 lata, przenosząc się na egzotyczną pozycję i większość oglądających zapomniało o 4Music;

Dwa - serwisy streamingowe na tyle się rozwinęły, że powrót do przeszłości się po prostu nie przyjął;

Trzy - stacja bardzo obniżyła loty względem swojej świetności w 2010-2014. Kiedy wcześniej byli pierwsi z premierami i przeróżnymi pasmami tematycznymi (nawet kiepska jakość obrazu i format 4:3 nie przeszkadzał tak bardzo), z mikroskopijną ilością reklam, tak po powrocie nadawali przebrzmiałe teledyski, bez wyróżniania się na tle innych, nużących kanałów muzycznych. 

 

Brak inwestora i reklam spowodował, że trzeba było się zwijać z HB. Sama inwestycja w ramówkę nie wystarczy, żeby biznes się spinał na plus. Tutaj mieliśmy przykład cofania się stacji, co doprowadziło do upadku w zapomnieniu. Smutny finał dobrej stacji, nie pierwszej i pewnie nie ostatniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Swoją drogą, w 2012/2013 E4me puszczał mashupy różnych utworów w przerywnikach. Pamiętam, że były one do znalezienia na YouTube. Kojarzy mi się mashup w którym była piosenka Cheryl Call My Name i inne, ale nie mogę nic nigdzie znaleźć. Ktoś coś pamięta? Mam nadzieję, że to nie pamięć mnie zawodzi 🙈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...