Skocz do zawartości

Liga Mistrzów w Cyfrze+


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jak ktoś nie ma dostępu na astrę :/ to pozostaje TV4 i retransmisje :/

To dziwne że we Francji Canal+ to jedna z najlepszych platform i mają transmisje Ligi Mistrzów Ligi Europejskiej itp.

A w Polsce nie mogą transmitować nawet jednego meczu na swoich kanałach :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, 3 a właściwie 4 platformy w Polsce. przypominam że canal wyubulił 120 mln za 1 sezon ligi polskiej co pomnożone razy 3 sezony daje 360 mln. To dużo pieniędzy.

Platforma n bez Ligi mistrzów po prostu padnie dlatego będą walczyć jak o życie w kolejnym przetargu za kilka lat.

tez bym wolał by Lm była u nas ale i tak cieszę sie ze mamy tyle najlepszego futbolu w Cyfrze, nawet z ligi portugalskiej oglądanej poprzez Orange Sport sie ciesze bo ma wyższy poziom niż wszystkie ligi piłkarskie jakie ma Polsat razem wzięte (oprócz holenderskiej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Z jednej strony dzięki takiej ilości stacji sportowych pewne rzeczy, których wcześniej nie było w TV są teraz pokazywane. Z drugiej jednak, jest tak jak piszesz - aby mieć wszystkie transmisje, trzeba wydać grubo ponad 100 złotych, co nie jest małą kwotą.

 

nawet z ligi portugalskiej oglądanej poprzez Orange Sport sie ciesze bo ma wyższy poziom niż wszystkie ligi piłkarskie jakie ma Polsat razem wzięte (oprócz holenderskiej).

Komu próbujesz wcisnąć takie bzdury? Widziałeś w życiu rosyjską, żeby mówić, że jest gorsza od holenderskiej czy portugalskiej? 3/4 Twoich postów sprowadzają się do jednego - to, co w Polsacie jest złe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widzę problemu siatki do tv podłączyć i mieć Polsat

 

Trzeba jeszcze mieć zasięg polsatu z naziemnej, a z tym gdzieniegdzie jest problem. Np. Ja mieszkam mniej więcej w połowie drogi między Krakowem a Katowicami i nie odbieram Polsatu ani z Krakowa ani z Katowic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekazy zdarzają się też na 16E,ale warto zainwestować w Tuner MPEG4,Ja mam MPEG2 i co raz mniej można obejrzeć.Ale mam funkcje pełnego skanowania pasma w 10 minut,nie po transporderach.A w odbiornikach z MPEG4 z tą funkcją trzeba zapłacić za Tuner ponad 1000zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...