Skocz do zawartości

Liga Mistrzów w Cyfrze+


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Yaneiro tak ale retransmisje.Co do innych lig można oglądnąć ligi Argentyny,Brazylii.Krajów Arabskich zdarzają się meczę krajów azjatyckich,a nie raz są nawet mecze Angielskich drużyn a tego nigdzie nie ma za darmo FTA z satelity.Najlepszym wyjściem do ligi mistrzów albo zaopatrzyć się w antenę naziemną dla Polsatu.Lub oglądać z Astry 19,2E ,z Hot Birda muszą być kodowane takie mają umowy i to od paru lat wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich abonentów C+ !!!

W tej chwili na RAI2 (Rai due) jest mecz mecz Bayern-Lyon. U mnie cały czas FTA. A u was jak ? (Zaznaczam że wczorajszy mecz Inter-Barca również oglądałem na RAI) Zastanawia mnie jednak pewna sprawa. Kiedy włączam ten kanał pojawia mi się przy nim system kodowania, konkretnie MediaGuard (w kolorze żółtym, czyli jest aktywny), a więc tak jak by karta cyfry+ którą mam włożoną do dekodera odpowiadał za to że Rai jest jednak odkodowane. Czy u was jest coś podobnego ???

Gdy sprawdziłem na drugim tunerze z CP rai było zakodowane. Jak to w ogóle możliwe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sat 1 to astra :( więc bez twina i zeza to lipa.

 

Uchwyt zeza + konwerter + diseq'c + 4 F-ki + kawałek kabla = około 50 zł. Za to mamy LM na Sat 1 + treningi Formuły 1 na Sport 1 (dawny DSF) + Formułe 1 na RTL bez napisu "nieobsługiwany system kodowania" + TVP Historia (na tunerach HD lub "własnych" SD) + TV Trwam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...