Skocz do zawartości

Liga Mistrzów w Cyfrze+


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Dajcie spokój nie ma się czym jarać. Szansa, że będzie FTA jest bardzo mała. Przecież pojedyńcze mecze trafiały się już LM czy Premier League na słoweńskiej dwójce czy Liderze. To, że tak było tydzień temu, nie znaczy, że i dziś będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważcie że jest to niemiecka telewizja.

Mecz Milan - Manchester nie miał większego związku z Niemcami.

Co innego jest jeżeli chodzi o Stuttgart i w dodatku jest to mecz u siebie. Może to sprawić że telewizja będzie chciała aby więcej niemieckich kibiców mogło obejrzeć mecz i tym samym nie zakoduje programu na cyfrze plus :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Zauważcie że jest to niemiecka telewizja.

Mecz Milan - Manchester nie miał większego związku z Niemcami.

Co innego jest jeżeli chodzi o Stuttgart i w dodatku jest to mecz u siebie. Może to sprawić że telewizja będzie chciała aby więcej niemieckich kibiców mogło obejrzeć mecz i tym samym nie zakoduje programu na cyfrze plus :)

Nie niemiecka, tylko szwajcarska. Ilość widzów Cyfry+ mają głęboko bo liczy się widownia w ich kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że piszesz o TNK. Płacić 10zł ( o ile zapłacę za rok z góry) za 1 kanał to przesada. Napiszę więcej...płacić 10zł za samą Ligę Mistrzów, bo przecież oprócz tego na nSport nic nie ma to już przesada do kwadratu!!! Na szczęście mam Internet i oglądam może w gorszej jakości , ale za darmo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że piszesz o TNK. Płacić 10zł ( o ile zapłacę za rok z góry) za 1 kanał to przesada. Napiszę więcej...płacić 10zł za samą Ligę Mistrzów, bo przecież oprócz tego na nSport nic nie ma to już przesada do kwadratu!!! Na szczęście mam Internet i oglądam może w gorszej jakości , ale za darmo:)

TVP Sport takze dla tych co decyduja sie na pakiet podstawowy 10zl za 2 kanaly z ramowka sportowa chyba warte rozwarzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na otwartym Polsacie Inter - Chelsea jest o 20:45 na żywo, na TV4 jak już pisałem, o 22:45 retransmisja wczorajszego meczu Stuttgart - Barcelona. Zdecydowanie polecam ten pierwszy, bo ten drugi to aż żal oglądać grę Barcelony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...