Skocz do zawartości

Liga Mistrzów w Cyfrze+


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawe czy dopuszczą do głosu "gwiazdę" C+ Leszka Orłowskiego mówiącego uparcie:

 

- te podanie

- te dośrodkowanie

- te krzesło

- i te dziecko.... masakra, żeby nie znać podstaw języka polskiego na poziomie pięciolatka.... i on się nadaje do TV...

 

zaskoczę was, ale kiedyś na TVE podczas meczu Hiszpanii też mówili KSAWI....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz ogladalem LM na nsport Bayern - Juve , i do teraz mnie glowa boli ... przez " komentatora " . Przeciez to istna gadajaca maszyna . 90 minut bez przewy, dziamga , dziamga . [beep]enie kotka za pomoca mlotka - jakby mial placone od slowa . zenada .

A po za tym czy musi byc 2 - 3 komentatorow na meczu ? Jeden w zupelnosci starczy niech powie tylko kto jest przy pilce i atmosfera meczu zaraz tez bedzie oraz pakiety bylyby tansze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem wieloletnim widzem Canal+Sport, dlatego mam wyższe wymagania, co do jakości komentarza i realizacji transmisji na nSport - mam nadzieję, że za niedługo ktoś się za tych "fachowców" z N-ki solidnie weźmie. Może i obraz rzeczywiście jest ok ale komentarz to masakra. A tak swoją drogą może ktoś z was wie jaki jest aktualnie bitrate podczas transmisji LM w nSport (kodowanie dla klientów starej Cyfry)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak swoją drogą może ktoś z was wie jaki jest aktualnie bitrate podczas transmisji LM w nSport (kodowanie dla klientów starej Cyfry)

 

Bitrate jest na poziomie 7-12,5 MBit. Praktycznie bez różnicy w porównaniu do C+Sport.

(system kodowania nie ma nic do rzeczy :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem wieloletnim widzem Canal+Sport, dlatego mam wyższe wymagania, co do jakości komentarza i realizacji transmisji na nSport - mam nadzieję, że za niedługo ktoś się za tych "fachowców" z N-ki solidnie weźmie. Może i obraz rzeczywiście jest ok ale komentarz to masakra. A tak swoją drogą może ktoś z was wie jaki jest aktualnie bitrate podczas transmisji LM w nSport (kodowanie dla klientów starej Cyfry)

A ja bym chciał mieć wybór ścieżki bez komentatora. Sam odgłos z trybun by mi starczył. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zle sie to ogladalo...

To, że tobie się to źle oglądało to nie znaczy, że jesteś jakąś wyrocznią i papierkiem lakmusowym. Przecież udostępniając dodatkową ścieżkę nie zabiera się tej właściwej z komentarzem. :woot:

 

Osobiście jak oglądam niektóre mecze z kolegami, to odpalamy serwis 4823 (mam nadzieję, że przy LM też to zadziała) z 10.892 H i oglądamy w SD, ale jest kulturalnie i bez nawijacza + przy polskiej kopanej fajnie słychać niektóre przyśpiewki. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym cię karmią, ale jeśli nie widzisz różnicy między:

 

"fajnie słychać niektóre przyśpiewki"

a

"fajne przyśpiewki"

 

to zmień dilera chłopie, bo jesteś mało rozgarnięty (ew. wykazujesz analfabetyzm), a wszędzie robisz tylko dym słabymi podjazdami, głównie osobistymi :crazy: na jakąś szkołę jeszcze nie jest za późno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grabar a to w polskiej kopanej sa fajne przyspiewki???

a to cos nowego,hahaha

w takim razie wez kiedys ze soba na mecz swoje dziecko (jesli masz lub bedziesz mial)

niech sie nauczy dziecina fajnych przyspiewek-powodzenia

stadion to nie teatr!!!!

 

 

i oby nikt nigdy tego nie zmienil bo straci to swoj urok na wieki.

 

dziwne tylko ze dodali dla cyfry nsport na multilige a do ligi mistrzow nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Wiadomo już jakie mecze na żywo pokaże CANAL+ Sport.

 

09/04/2013

20:00 LIGA MISTRZÓW: Borussia Dortmund - Malaga (na żywo)

00:00 LIGA MISTRZÓW: Galatasaray - Real Madryt

 

10/04/2013

20:00 LIGA MISTRZÓW: FC Barcelona - Paris Saint-Germain (na żywo)

00:00 LIGA MISTRZÓW: Juventus Turyn - Bayern Monachium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już jakie mecze na żywo pokaże CANAL+ Sport.

 

09/04/2013

20:00 LIGA MISTRZÓW: Borussia Dortmund - Malaga (na żywo)

00:00 LIGA MISTRZÓW: Galatasaray - Real Madryt

 

10/04/2013

20:00 LIGA MISTRZÓW: FC Barcelona - Paris Saint-Germain (na żywo)

00:00 LIGA MISTRZÓW: Juventus Turyn - Bayern Monachium

 

To co na N SPORCIE same ochłapy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...