Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, SkyEleven napisał:

Wysłałem wypowiedzenie. Mój dziadek dostal prawie zawału jak znikly

Zawału to dostanie, jak będzie musiał zapłacić karę za zarwanie umowy, gdyż kanały rosyjskie (FTA) nie wchodzą w skład oferty programowej Polsat Box, a więc nie ma podstaw do bezkarnego zerwania umowy.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Cp.go napisał:

 

Na infolinii polsat box otrzymałem informacje że umowę z tego powodu może było złożyć do 31.01 więc jak to w końcu jest ?
@Specjalista Polsat BoxWypowiesz się w temacie ?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do PB, czy w związku z wycofaniem HBO Go z dekodera można wypowiedzieć umowę bezkarnie. Mimo iż w umowie było zawarte. To oni napisali, że klienci byli informowani smsem, listownie i poprzez komunikaty na dekoderach, że aplikacja zmienia nazwę i nie można wypowiedzieć umowy 😂. Ja swoje, oni swoje.  Po za tym ja żadnego komunikatu nie dostałem.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, wojtekmedia2 napisał:

Napisałem do PB, czy w związku z wycofaniem HBO Go

Napisz wypowiedzenie z powodu jak wyżej i że nie masz możliwości korzystania z nowej aplikacji gdyż dekoder jej nie obsługuje a była ona dotychczas częścią umowy zawartej z CP/PB.

Na to ci muszą odpowiedzieć- jeśli to tylko blef to zawsze możesz ewent. wycofać, ale tak czy siak na wypowiedzenie z tym argumentem muszą odpowiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem na Infolinię i tam  po chwili ciszy w słuchawce twierdzą, że aplikację można sobie zainstalować na telewizorze albo korzystać w komputerze przez przeglądarkę. Ja na to konsultantowi odpowiedziałem że w regulaminie jest wskazany dekoder i nie posiadam telewizora ani komputera i usługe wykupiłem z myślą aby korzystać na dekoderze. Odpowiedź była tylko jedna że umowy na dzień dzisiejszy nie można zerwać z tego powodu i mają z góry tylko takie informacje dla abonentów.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...