Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po kontakcie poprzez icok i pytanie dot. HBO Max, otrzymałem poniższą odp:

 

Szanowny Panie

Dziękujemy za przesłaną wiadomość.

Uprzejmie informujemy, że z dniem 8 marca 2022 r. serwis HBO GO, w wyniku decyzji jego dostawcy, zmienił nazwę na HBO Max. Zachowuje Pan gwarantowany dostęp do wszystkich treści, ale w związku z tym, że dostawca nie dostarczył nowej wersji aplikacji na dekodery, z HBO MAX będzie Pan mógł korzystać na innych platformach np. Smart TV, Android. Zachęcamy do korzystania ze zaktualizowanego serwisu na urządzeniach mobilnych, na stronie www.hbomax.com, na wybranych Smart TV, poprzez Apple TV 4K, Google Chromecast i wybranych konsolach do gier.
Wyjaśniajmy również, że dostęp do wybranych treści HBO możliwy jest również z poziomu aplikacji Polsat Box Go. Wspomnianą aplikację znajdzie Pan na dekoderach EVOBOX , polsat box 4K oraz polsat box 4K lite.

 

Próbują zrzucić winę na HBO, że nie dostarczyli im aplikacji. Rozwiązanie mało satysfakcjonujące z perspektywy klienta i braku chęci inwestowania w smart tv/przystawki android etc. Jak coś można przecież Diunę obejrzeć na tablecie lub smartfonie :/

 

Nic, pozostaje trochę się z nimi po przepychać wiadomościami, ale to jest komedia. Mam nadzieje, że abonenci się obudzą i zaczną naciskać. Może jakieś zgłoszenia lub pisma do UOKIK pomogą.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, skydriver87 napisał:

Wyjaśniajmy również, że dostęp do wybranych treści HBO możliwy jest również z poziomu aplikacji Polsat Box Go.

A to ciekawe, bo od 8 marca wszystko zostało usunięte z Polsat BOX GO :D Kanały na żywo - HBO, HBO2 i HBO3 oraz wszystkie programy, filmy, seriale czy kreskówki :) 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lastonecatch napisał:

Ja również nie posiadam tych treści w Polsat Box Go.

W ICOK w odpowiedzi zwrotnej otrzymuje podobne wiadomości, a na ostatnią wiadomość do teraz odpowiedzi nie dostałem.

 

Na moją kolejną wiadomość (dłuższy wywód ze screenami z umowy i regulaminu świadczenia usługi) również póki co nie otrzymałem odpowiedzi. 

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W umowie najmu dekodera jest gwarancja na apkę ? HBO pisze apki na wszystkie platformy sprzętowe

PB udziela dostępu, dostęp jest, konto działa więc po co ta burza.

Zawartość programowa ta sama + nowe niedostępne treści na HBO Go

 

Że nie masz na czym oglądać to pech, najem czy własność niczego nie gwarantuje.

HBO nie napisze apki np na androida i też zachcesz umowę zrywać ?

 

usługa jest świadczona tylko oprogramowanie urządzenia jest do 4 liter.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jest kolejna formułka:

 

Szanowny Panie

W odpowiedzi na otrzymane zgłoszenie informujemy, że Polsat Box oferuje Abonentom jedynie prawo dostępu do serwisu HBO (takiego, jaki w danym momencie oferuje jego dostawca) i to prawo Abonenci zachowują bez zmian. Tym samym przedmiotowe zmiany nie są zmianą warunków umowy/ świadczenia usług przez Polsat Box. Klienci będą mogli nadal korzystać z treści oferowanych przez HBO Max na urządzeniach mobilnych, na stronie www.hbomax.com, na wybranych Smart TV, poprzez Apple TV 4K, Google Chromecast, wybrane konsole do gier. Wybrane treści od HBO dostępne będą również w serwisie Polsat Box Go, na dekoderach EVOBOX oraz polsat box 4K i polsat box 4K lite.

Jednocześnie wyjaśniamy, że warunki Umowy nie przewidują możliwości rezygnacji z Pakietu HBO HD HBO GO.

W przypadku kontynuowania przedmiotowej sprawy prosimy nie usuwać treści poprzednich wiadomości. Zachowanie pełnej korespondencji przyśpieszy analizę zgłoszenia.

Z poważaniem,

________________

 

Obowiązujący regulamin zawarty na stronie (skrócony do minimum) nijak się ma do tego który był dołączony do nowo podpisanej umowy. Kabaret. Za moment jak dekodery (wiecznie się zawieszające plus epg działające jak w kraju trzeciego świata) i aplikacje im się wysypią to też będą twierdzić, że oni prawo dostępu zapewniają... a to że nie masz na czym oglądać to wina producenta dekodera/aplikacji. Bądźmy poważni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem również odpowiedź . Identyczne kopiuj wklej. Ale do tego mi dopisali.

 

W związku z powyższym strony Umowy uprawnione są do rozwiązania współpracy z końcem Okresu Podstawowego lub w trakcie jego obowiązywania z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia. Przy czym zwracamy uwagę, że w razie rozwiązania Umowy przed upływem Okresu Podstawowego Abonent będzie zobowiązany do zapłaty noty obciążeniowej w wysokości nieprzekraczającej wartości przyznanej ulgi, pomniejszonej o proporcjonalną wartość za okres od dnia zawarcia Umowy do dnia jej rozwiązania.

Dodajemy, że wysokość przyznanej ulgi, na dzień sporządzenia niniejszej korespondencji wynosi 1323,29 zł, natomiast w przypadku zakończenia współpracy w czasie Okresu Podstawowego, jej ostateczna wysokość zostanie podana po rozwiązaniu Umowy.


Nie ma co z nimi widać walczyć więcej.  Oni i tak upierają się przy swoim.  Za dużo by stracili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dzisiaj decyzją nadawcy,Boomerang został zastąpiony kanałem Cartoonito. Oczywiście to jest rebreading i nie można wypowiedzieć umowy bez konsekwensji.  Aczkolwiek troszkę bym polenizował, gdyż Cartoonito jest kierowany do innej grupy odbiorców czyli dla przedszkolaków od 2-5 lat. Zaś Boomerang był dla grupy 4-12.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Póki co "Grizzy i [beep]gi" nadal jest ;-)

 

edit:

Czemu nie mogę tu wpisać oficjalnego tytułu? Co jest niepoprawnego w słowie [beep]gi? To jakieś zakazane słowo?

Edytowane przez Sentence
Działanie autocenzury.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Czy ktoś mi wytłumaczy na czym polegają kanały gwarantowane w Polsacie ?

Dziś zostało zlikwidowane TVP info które jest kanałem gwarantowanym po zapytaniu konsultantów Polsatu co dalej bo przecież za ten program place i jest gwarantowany odsyłają mnie z pytaniami do TVP i natychmiast kończą rozmowę.

Wydaje mi się ze z. takiego powodu można wypowiedzieć umowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, doncoyote napisał(a):

Czy ktoś mi wytłumaczy na czym polegają kanały gwarantowane w Polsacie ?

Dziś zostało zlikwidowane TVP info które jest kanałem gwarantowanym po zapytaniu konsultantów Polsatu co dalej bo przecież za ten program place i jest gwarantowany odsyłają mnie z pytaniami do TVP i natychmiast kończą rozmowę.

Wydaje mi się ze z. takiego powodu można wypowiedzieć umowe.

A co w przypadku gdy kanał wróći i wypowiedzenie będzie bezpodstawne? Zapłacisz karę umowną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...