Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak by było,ale zwróć uwagę że TVP Sport( który odbieramy) ma być w DVBS a na satelicie i w kablówkach ma pojawić się  drugi kanał sportowy TVP Sport Max lub TVP Sport Premium i ten ma trafić do sieci kablowych i platform sat. a więc jest to zmiana kanału-przynajmniej w/g mnie.

 

Tyle że to wszystko wróżenie z fusów bo Kurski może w październiku wylecieć i plany pójdą się bujać

cała nadzieja w prezesie :mrgreen::rofl:

 

Tu jeszcze trochę o planach:

Edytowane przez fezuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie TVP Sport po wejściu do DVB-T nie zniknie z satelity, a raczej będzie dostępny w najniższych pakietach platform satelitarnych i sieci kablowych.Np. będzie dostępny już od pakietu Mini HD w CP. W miejsce TVP Sport w pakiecie Sport HD wejdzie wspomniany TVP Sport Max/Premium. Wszystkiego dowiemy się w lutym przyszłego roku, a może i nie bo od października będzie nowy prezes TVP i może być tak że będzie miał inną koncepcję na kanał w Mux8 i TVP Sport nie wejdzie do DVB-T i nowego TVP Sport Max nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest z tym wypowiedzeniem z okazji Fightklubu?

Mój okres rozliczeniowy przypada na 19 każdego miesiąca, złożyłem wypowiedzenie 21.08.16 rozwiązanie umowy nastąpi dopiero 19.10.16 czyli teoretycznie po 60 dniach a nie 30 dniach. O co w tym chodzi czemu muszę czekać aż dwa miesiące?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro napisales "z okresem wypowiedzenia", to co sie dziwisz?
Mysli sie przy pisaniu. Okres wypowiedzenia masz 1 miesiac liczac od Twojego okresu rozliczeniowego.

Skoro masz 19 okres rozliczeniowy, a zlozyles 21.

To dopiero od 19 nastepnego miesiaca, czyt. wrzesien bedzie sie liczyc.

Czyli od 19 wrzesnia, 1 miesiac pelny.

= 19 pazdziernik.

Za bezmyslnosc sie placi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko chciałem dopytać, pisałem według tego co powiedział konsultant, to że wprowadził mnie w błąd to już inna sprawa.

A wystarczyło by, żebyś przeczytał posty w tym wątku od momentu, gdy pojawiło się info o usunięciu kanału. (np. ten post: https://forum.satkurier.pl/topic/5940-zmiany-w-ofercie-kanałach-cp-czy-można-wypowiedzieć-umowę/?p=1163874)

Ale ludziom nie chce się czytać , umów, które podpisują, a później płaczą, że zostali okłamani.regulaminów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam okres rozliczeniowy 1-go każdego miesiąca.

Jeżeli dzisiaj lub jutro złoże wypowiedzenie (z regułką "bez zachowania okresu wypowiedzenia, ze skutkiem na koniec cyklu rozliczeniowego") ze względu na Fightclub to już 1-go kanały nie będą świeciły ?

Ja miałem okres rozliczeniowy 6-tego każdego miesiąca, złożyłem wypowiedzenie  5.08.2016 r,  w APS bez okresu wypowiedzenia i już 6.08.2016 r. kanały nie świeciły.

Edytowane przez jaras1966
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...