Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne nie tylko ja. Dokładnie mam tak: Warunki Oferty – „Telewizja Satelitarna dla Nowych Klientów” z dnia 19.11.2018 roku  Umowa podpisana w APS i w dokumentach mam zaznaczone: Wyrażam zgodę aby Załączniki do Umowy/Ankesu zostały mi udostępnione w formie elektronicznej, w internecie pod wskazanym w umowie adresem. I mam odnośnik do strony Cyfrowego Polsatu gdzie są przechowywane dokumenty oraz hasło o które prosi po otwarciu linka. Macie może w Umowie/Warunkach Oferty wykaz kanałów niegwarantowanych nadawanych promocyjnie? Pytam bo ja takiego punktu nie potrafię się doszukać.

Edytowane przez deejay_18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deejay_18 to, że w aktualnej umowie go nie masz jest do obejścia. Dzwonisz na infolinnie i mówisz że chcesz skorzystać oferty (jeśli jest w okresie podstawowym to za pewne z wyższym zobowiązaniem). Wybierasz pakiet jaki Cię mniej więcej interesuje i prosisz konsultanta o wysłanie oferty na maila. Jeśli w danej ofercie będzie gwarantowany kanał CBS Action to ją po prostu akceptujesz. Zapłacisz przykładowo dwa miesiące więcej i w styczniu czy tam grudniu wysyłasz wypowiedzenie i negocjujesz nową ofertę ? Jeśli by się okazało, że tego kanału nie ma w nowej ofercie to jej po prostu nie akceptujesz. Gorzej jeśli kanał by nie wyleciał bo wtedy jesteś uwiazany nową umową. 

Edytowane przez Nowy 123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak bym miał w obecnej umowie ten kanał gwarantowany to nie skorzystał bym z możliwości wypowiedzenia umowy z powodu zniknięcia CBS Action. Pozostało mi 12 miesięcy do końca i możliwe, że w roku 2020 pokaże się dekoder 4K wówczas przedłużę umowę z wymianą sprzętu na nowy, ale to są tylko moje przypuszczenia. Wracając do tematu jak napisałem wyżej chciałem uświadomić wszystkie osoby które będą zamierzały złożyć wypowiedzenie, aby były pewne, że w/w kanał znajduję się w umowie jako gwarantowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylu tu krzykaczy , fanatyków i odgrażających się ... i co odejdziecie , hałasu tu trochę przekażecie że ważni jesteście ?? ... i tak nagle każdy z Was pójdzie po umowę do C+  gdzie jest mniej a kasy więcej trzeba zostawić  ??  nie bo wiekszosc z Was ma nawyki przyzwyczajenia i swoje fantazje !!

Zarzekacie się , że obie platformy tak bardzo BEEEEE , że jedna gorsza od drugiej , że multum reklam , że badziewne dekodery , że oferta nie dla Was - że jak Szydło powiedziała te kanały Wam się należały ?? ZA DARMO ... a i tak -

- oglądacie 

- żonglujecie kanałami od góry do dołu 

- wieszacie psy na ofertę z jednaj na druga ktor gorsza 

-  szukacie dziury by zerwać umowę , a i tak podpisujecie kolejne UMOWY na Grażynę z bloku obok , a taniej już raczej nie będzie , 

- różnice między c+ a cp w zasadzie tylko między autorskimi kanałami  , oferta VOD z ktorej korzystacie kiedy omylkowo z nudow na pilocie klikniecie i OOOO co to , Grazyna patrz tu sa filmy , ooo i fikolki na zyczenie - a my to mamy w w abo ?? czy zaplacic trzeba , ej dziala wiec za fre chyba dali !!!!!! 

- bo niech rzuci ktoś pilotem kto skorzystał z ofert VOD obu platform , kto zapłacił 8zł czy więcej PLN za film , albo wykupił jakąś kolekcje VOD w dobie internetu !! , śmiejecie się sobie w twarz bo zapewne 1 na 10 to zrobił ... a reszta zapomniala co dostala w pakiecie .

 

Nie badzcie hipokrytami , uzywacie , korzstacie i bedziecie - a odwazni jestescie tylko tu na forum bo Wam wygodnie i nikt nie widzi 

Wpis nie ma na celu Was shejtowac i wysmiac ale zwrocic Wam uwage na to jak reagujecie co wyprawiacie i w zasadzie , ze jestecie tylk madrzy tu a dalej bedziecie klikac i wielbic swoja platforme pilota i kanape skad kukacie w wasze 65 calowe UHD :)

 

Dobrego Wam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, deejay_18 napisał:

Nawet jak bym miał w obecnej umowie ten kanał gwarantowany to nie skorzystał bym z możliwości wypowiedzenia umowy z powodu zniknięcia CBS Action. Pozostało mi 12 miesięcy do końca i możliwe, że w roku 2020 pokaże się dekoder 4K wówczas przedłużę umowę z wymianą sprzętu na now

A co ci przeszkadza w tym wypowiedzenie i nowa umowa :?: jak przyciśniesz konsula to dostaniesz umowę na 12/3 być może jeszcze z jakimś bonusem i będziesz w tym samym miejscu gdzie bez wypowiedzenia :)

7 godzin temu, patryszq napisał:

Tylu tu krzykaczy , fanatyków i odgrażających się ... i co odejdziecie , hałasu tu trochę przekażecie że ważni jesteście ?? ... i tak nagle każdy z Was pójdzie po umowę do C+  gdzie jest mniej a kasy więcej trzeba zostawić  ??  nie bo wiekszosc z Was ma nawyki przyzwyczajenia i swoje fantazje !!

/.../

-  szukacie dziury by zerwać umowę , a i tak podpisujecie kolejne UMOWY

 

Dobrego Wam 

Ty chyba kompletnie nie rozumiesz tego forum

co w tym złego że ktoś kto wypowiada czy wypowie z powodu usunięcia kanału umowę :?: 

czy to że ktoś kto dzięki wiadomościom jakie tu znajdzie wie jak zgodnie z prawem wykorzystać prawa jakie przysługują klientom platformy jest jakimś naciągaczem, cwaniakiem, złodziejem jak prawie próbujesz takich określić(mnie również) :?:

Kto tu krzyczy :?:, każdy każdemu stara się pomóc, wytłumaczyć a ty uznajesz to za jakieś niecne czyny- opanuj kolego, nie chcesz korzystać z rad i sugestii usserów nikt cię nie zmusza, ale nie wylewaj swoich frustracji, że nie masz  65 calowego TV :?: ja też nie mam i wcale mnie nie wzrusza że ktoś napisze że ma 85", jeśli będzie miał problem to pomoże mu ktoś kto będzie mógł jeśli na odwrót to on pomoże także takiemu co TV na Rubinie ogląda.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.11.2019 o 12:24, patryszq napisał:

Tylu tu krzykaczy , fanatyków i odgrażających się ... i co odejdziecie , hałasu tu trochę przekażecie że ważni jesteście ?? ... i tak nagle każdy z Was pójdzie po umowę do C+  gdzie jest mniej a kasy więcej trzeba zostawić  ?? 

 

[szkoda cytować reszty]

 

Tak dużo liter, tak mało treści...

Spróbuję budować krótkie zdania z użyciem prostych słów: Tu mało kto naprawdę czeka na możliwość odejścia z CP. Ogromna większość chce na nowo dostać promocyjne warunki i obniżyć sobie średnią opłat. W tym kontekście cała twoja bełkotliwa, pełna błędów wypowiedź, nie ma sensu.

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, rsw napisał:

 

Tak dużo liter, tak mało treści...

Spróbuję budować krótkie zdania z użyciem prostych słów: Tu mało kto naprawdę czeka na możliwość odejścia z CP. Ogromna większość chce na nowo dostać promocyjne warunki i obniżyć sobie średnią opłat. W tym kontekście cała twoja bełkotliwa, pełna błędów wypowiedź, nie ma sensu.

To nie chodzi o kwestie budowania zdań ale jasnego prostego przekazu by dotarł - jedni rozumieją drudzy grożą na publicznym forum a moderacja przesyła  karne punkty a za wskazanie szydery jeszcze bardziej się nosi - to ma byc forum ok , ale troche to smutne ??  a jeszcze inni nie potrafią wyczuć ilości sarkazmu ironii w słowach UHD 65 cali i oskarżają o nazywanie kogoś złodziejem @OlafS delikatnie mówiąc żal mi Twojego podejścia - nie poproszę Cie byś mnie przeprosił - nie sil się na to .  Skoro naście userow jest chętnych zostać to po co bija piane na potege by uciec od CP - ugrac nizsze warunki ??  Juz niedługo 

Edytowane przez patryszq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, patryszq napisał:

i oskarżają o nazywanie kogoś złodziejem @OlafS delikatnie mówiąc żal mi Twojego podejścia

 

W dniu 1.11.2019 o 20:12, OlafS napisał:

czy to że ktoś kto dzięki wiadomościom jakie tu znajdzie wie jak zgodnie z prawem wykorzystać prawa jakie przysługują klientom platformy jest jakimś naciągaczem, cwaniakiem, złodziejem jak prawie próbujesz takich określić(mnie również)

Czy to jest jakieś oskarżenie :?:  czy ty potrafisz czytać ze zrozumieniem :?: - jak to klasyk mawiał "prawie- robi wielką różnicę" .

Czy ty rozumiesz co to ta szydera o której wyżej wspominasz :?: szczerze wątpię bo szydera zazwyczaj jest zabawna w przeciwieństwie do szyderstwa a z twojej wypowiedzi wręcz kipiało szyderstwo ze wszystkiego i o wszystkich, wydaje mi się że nie jestem odosobniony w opinii o twoje wypowiedzi bo 5 x:blink: pod jednym postem chluby raczej ci nie przynosi a i o adminie też coś wspomniałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do Cyfrowego Polsatu pytanie. 

Witam czy kanał CBS Action będzie dostępny w ofercie Cyfrowego Polsatu po 01.01.2020 ?

 

I dostałem taką odpowiedź. 

Szanowny Panie
Dziękujemy za przesłaną wiadomość.
Uprzejmie informujemy, że kanał CBS Action nadawany jest promocyjnie w Pakiecie Familijny Max HD do którego posiada Pan dostęp.

 

Także żadnych konkretów. 
 

 

 

Edytowane przez Kristiano Rinaldo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał jest gwarantowany* w pakiecie Film HD

* ale nie u wszystkich bo okazało się że przez kilka miesięcy nie występował tam, ja mam umowę z września br. i jest umieszczony w pakiecie.

 

Wysyłając taki zapytania do CP zawsze otrzymuje się takie sztampowe odpowiedzi, trzeba było zapytać czy dany kanał jest gwarantowany w umowie, którą zawarłeś z CP, zresztą sam sobie to sprawdzić możesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...