Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od dzisiaj mam te kanaly na pol roku za free :D
Ja tez mam do konca maja umowe

Zagiąłeś czasoprzestrzeń. W maju skończy Ci się umowa a nsport i mgm będziesz miał parę miesięcy dłużej. Szacunek :brawo:

 

To nie o to chodzi, oni zastrzegaja maksymalna dlugosc tych bezplatnych testow (w razie jakbys w miedzyczasie umowe przedluzyl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca marca. Przed 3 tyg. wysłane wypowiedzenie. Pierwszy tel od nich z bardzo zła oferta (to co niżej za 77zł) ...oczywiście podziękowałem i przedstawiłem mniej wiecej swoje warunki. Teraz drugi tel i zaakceptowane warunki:

 

Canal+Kompakt HD

6 kanałów HD

Peace pvr HD 0 zl.

MR 0 zl.

MGM i nsport na 6 miesiecy

 

Umowa na 18 miesięcy.

 

Całość: 50zł (możliwość pożyczenia drugiego dekodera Peace pvr HD 10 zl./mc )

 

do końca kwietnia mogę przejść na nowe warunki w nc+ jesli będą lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do 31.03. pakiet Canal+ Optimum, wypowiedzenie wysłane. Dzisiaj po czwartej rozmowie przedłużyłem umowę na warunkach :

 

Canal+OPTIMUM HD 65 zl.

Sagem HD 0 zl. (nie chciałem PRV)

MR 0 zl.

HBO 7 miesięcy 0 zl.

Filmbox 7 miesięcy 0 zl.

MGM 7 miesięcy 0 zł

nsport 7 miesięcy 0 zł

możliwość przejścia do NC+ do końca kwietnia

Umowa na 18 miesięcy.

 

To chyba max co można wynegocjować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam Panowie dotyczące NSport i MGM. Czy samo napisanie maila z prośbą o włączenie tych programów skutkuje ich włączeniem? Czy aby nie jest tak, że dzwonią i wymaga to zgody na zasady typu, teraz nie płacisz ale za 2-3 miesiące będziesz. I druga sprawa. Ci z Was, którzy teraz przedłużają umowę na 18 m-cy dostają te programy np. na 7 m-cy. Co dalej? Są wyłączane? Są dodatkowo płatne po 7 miesiącach? Z góry dzięki za odpowiedź, bo pewnie wielu z nas to interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Napiszcie proszę jak długo jesteście na danym kontrakcie z cyfrą przedłużając umowę na HD Optimum C+ za te 65 zł?

Bo ja jestem na tak jakby pierwszym kontrakcie od stycznia 2012 r do końca kwietnia tego roku i powiem szczerze marne warunki mi proponują.

W sumie gadałem z nimi po wysłaniu wypowiedzenie 4 razy. Mam HD Optimum C+ z pvr i mr i hd promo i to mnie też interesuje.

1 rozmowa to propozycja superpremium i prestige za jakieś kosmiczne pieniądze, drożej niż dla nowych abonentów.

2 rozmowa to to co mam teraz za jakiej 87-92 zł.

3 rozmowa to znowu superpremium za 107 zł albo prestige ale olałem gadkę za ile bo mnie nie interesowało.

4 rozmowa to pakiet który mam za 86 zł czyli dalej lipa.

Chyba, że będąc tak krótko abonentem nie mam szans na lepsze warunki.

Oczywiście gadki prawią, że tylko to dla mnie mają i nic więcej z ofert na moim koncie nie widać.

Chciałbym się wyrobić przed 21 marca z przedłużeniem albo olać i czekać na ofertę nc+.

Co myślicie - jest szansa coś jeszcze powalczyć?

 

Pozdro,

 

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam Panowie dotyczące NSport i MGM. Czy samo napisanie maila z prośbą o włączenie tych programów skutkuje ich włączeniem? Czy aby nie jest tak, że dzwonią i wymaga to zgody na zasady typu, teraz nie płacisz ale za 2-3 miesiące będziesz. I druga sprawa. Ci z Was, którzy teraz przedłużają umowę na 18 m-cy dostają te programy np. na 7 m-cy. Co dalej? Są wyłączane? Są dodatkowo płatne po 7 miesiącach? Z góry dzięki za odpowiedź, bo pewnie wielu z nas to interesuje.

Dostajesz na sześć miesięcy gratis po przedłużeniu obecnej umowy. Później automatycznie są odłączone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie po przedłużeniu, ale na sześć miesięcy. Później nie mam możliwości ich włączyć. Natomiast pozostały okres umowy musi być dłuższy niż trzy miesiące (czas kiedy można negocjować przedłużenie). Tak wywnioskowałem z przewijających się informacji. Pierwsza odpowiedź standardowa, że nie ma możliwości. Po odpowiedzi na nią dopiero telefon z ewentualną zgodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Napiszcie proszę jak długo jesteście na danym kontrakcie z cyfrą przedłużając umowę na HD Optimum C+ za te 65 zł?

Bo ja jestem na tak jakby pierwszym kontrakcie od stycznia 2012 r do końca kwietnia tego roku i powiem szczerze marne warunki mi proponują.

W sumie gadałem z nimi po wysłaniu wypowiedzenie 4 razy. Mam HD Optimum C+ z pvr i mr i hd promo i to mnie też interesuje.

1 rozmowa to propozycja superpremium i prestige za jakieś kosmiczne pieniądze, drożej niż dla nowych abonentów.

2 rozmowa to to co mam teraz za jakiej 87-92 zł.

3 rozmowa to znowu superpremium za 107 zł albo prestige ale olałem gadkę za ile bo mnie nie interesowało.

4 rozmowa to pakiet który mam za 86 zł czyli dalej lipa.

Chyba, że będąc tak krótko abonentem nie mam szans na lepsze warunki.

Oczywiście gadki prawią, że tylko to dla mnie mają i nic więcej z ofert na moim koncie nie widać.

Chciałbym się wyrobić przed 21 marca z przedłużeniem albo olać i czekać na ofertę nc+.

Co myślicie - jest szansa coś jeszcze powalczyć?

 

Pozdro,

 

Jacek

Ja jestem u nich od początku z przerwami.Teraz najdłuższy okres to od 2010 roku bez przerwy.Czekaj do końca umowy i weź dla nowych za 77 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Ty to wywnioskowałeś a ja to przerabiałem na własnej skórze.

 

Na własnej skórze, bo nie włączyli z powodu okresu krótszego niż 3 m-ce, czy nie włączyli wogóle? Dołączałem do 4 umów i nie było problemu. Do końca najkrótszej było 4 m-ce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Ty to wywnioskowałeś a ja to przerabiałem na własnej skórze.

 

Na własnej skórze, bo nie włączyli z powodu okresu krótszego niż 3 m-ce, czy nie włączyli wogóle? Dołączałem do 4 umów i nie było problemu. Do końca najkrótszej było 4 m-ce.

Włączyli! I po co ta twoja polemika. Czegoś oczekujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

77 zł + 10 zł PVR + 15 zł drugi Pace. Tak zrozumiałem to co ma @CellBlock4.

Licz wszystko @Z-G, bo chyba ta 3 rozmowa była sensowniejsza, konsultant zapewne uwzględnił to o czym Ty nie pamiętasz.

Według strony C+ OPTIMUM HD + 2 x PVR to od 7 mies. co najmniej 102 zł/mies.

Ciągle widzę że wszyscy piszą "HD Promo", przecież tej opcji już nawet się nie da wyłączyć, kto za prawie 100 zł jeszcze będzie oglądać tylko SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawdzić czy wypowiedzenie zostało zarejestrowane? Chciałbym napisać swoją propozycje poprzez formularz kontaktowy.

 

Druga sprawa czy działa jeszcze wyłączenie vod poprzez:

"menu

7-parametry techniczne

B-par odb

strzałkami w dół aż wyświetli się satelita HOTBIRD

strzałką w bok zmienić HOTBIRD na INNY

i zamienić 10892 na 11411"

 

U mnie jakiś czas temu dekoder zaczął ponownie pobierać vod mimo włączonej powyższej opcji.

 

Czy możliwe są jeszcze oferty tego typu?

 

1) C+optimum hd- 67 pln

optimim promo hd - 0 pln

pvr 500 gb - 0 pln

Umowa na 12 m-cy.

 

2) SUPERPREMIUM HD - 89 zł

pvr 500 gb - 0 zł

umowa na 12 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przedłużona umowa na 18 miesięcy. Full opcja Prestige za 122 zł wszystko w tym dekoder PRV plus nsport. Umowa była do konca Marca. Wypowiedzenie zarejestrowane w poprzednim miesiącu. Ponadto konsultant powiedział ze po 21 marca beda dzwonic w sprawie migracji. Na pytanie o podobieństwo ofert konsultant powiedział że pakiet na poziomie Prestige bedzie znacznie droższy niz obenie w cyfrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

umowa do 31.05.2013 wypowiedzenie zarejestrowane w systemie,przed chwilą tel.:

Superpremium Hd 99zl.

MR 0zl.

NsportHD,MgmHD pól roku gratis

Sagemcom HD 0zl.

 

odmówiłem

 

a tydzień temu Superpremium HD + MR 109zl. miękną :D

 

aha walczcie o Nsport HD wysyłalem meile około 10-15 już sie pogubilem ile + 2 tel .do nich z prośba do testow i w koncu wlaczyli bez informowania o tym :brawo:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jakis tydzień temu przedłużyłem umowę po kilku telefonach i e-mailach

dzieki radom z tego forum podobnie jak kilku innym osobom z udało sie wytargować:.

 

Canal+OPTIMUM HD 65 zl.

Peace pvr HD 0 zl. 18mc

MR 0 zl.18mc

HBO 7 miesięcy 0 zl.

Filmbox 7 miesięcy 0 zl.

Cinemax 2 kanaly 7 miesiecy 0zl

Umowa na 18 miesięcy.

 

Zależało mi na starym MR działającym na osobnych dekoderach

choć rozumiem ze jeśli zmienia kodowanie możne przestać działać?.

 

W sumie jestem zadowolony próbowałem jeszcze dostać nsport i MGM

ale konsultant twierdził ze akurat teraz nie może włączyć choć wcześniej mógł?

Bylo to jakiś tydzień temu spróbuje jeszcze wyslac e-mail o włączenie 2x

powyższych ale w sumie moge bez nich zyc.

 

Wcześniej moja mama na którą jest umowa pochopnie podpisała aneks

w styczniu za C+ Kompakt +HBO 6mcy free 77PLN ale ponieważ wyłączyli

HBO chyba dlatego na szczęście udało sie aneks reklamować.

Umowa była do marca wypowiedzenie wysłane w lutym.

Byla to umowa na 15 mc jesli to komuś pomoże.

 

Pozdrawiam i powodzenia w negociaciach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziś 1 telefon z mojej strony i moja nie zawodna taktyka ,umowa do konca maja 2013

65 zł pakiet canal+ optimum hd

0 zł pakiet hd promo

0 zł MR

5 zł prv pace

0 zł 7 mc. HBO

0 zł 6 mc nsport/mgm

18 miesiecy umowa

do MR PACE PRV ZA 10 ZŁ LUB SAGEMCOM NA WŁASNOSC ZA 149 ZŁ

 

5 zł drożej niż chciałem ale przynam konsultant był konkretny i nie ugięty ,zależało mi na czasie bo od kwietnia płaciłbym za pace 20 zł ;)

do konca kwietna możliwość przejścia do nc+ jesli warunki bedą mi odpowiedać ale przyznał że taniej napewno nie będzie ....

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...