Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W ten sposób może sprawdzać minimum po tygodniu, a jeszcze lepiej po 10 dniach.

Z tego co wiem rabat na MR nie jest wprowadzany do systemu przez konsultanta z którym negocjujemy warunki , bo nie ma on takich uprawnień.

Wprowadza on normalną cenę 15 zł, a sam rabat jest później przyznawany przez osobę z wyższymi uprawnieniami, stąd na początku może być wyższa kwota ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy wejdę w symulację, to od razu za posiadany pakiet (C+Optimum HD) pokazuję mi pełną kwotę 107, więc tak jakbym żadnych zniżek nie miał :D Za sprzęt pokazuję 35 zł... Czyli coś jest nie tak, ale poczekam na tą reklamację. Albo faktycznie trzeba odczekać ten tydzień i więcej.

kiedy mogę odebrać dekodery i kartę do MR ? w dniu przedłużenia ? czy najwcześniej na drugi dzień

Mi powiedziano, że na drugi dzień. I tak właśnie uczyniłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się konsultant nie chciał zgodzić na opcje z Canal + Optimum HD ze wszystkimi bonusami prze 9 mies za 53,5 w umowie na 12 miesięcy. Moja umowa kończy się z końcem września a nie wysłałem jeszcze wypowiedzenia. Myślałem że da się tego uniknąć, ale nie ma rady trzeba zainwestować w polecony i będziemy się bawić " w kotka i myszkę". Jak taka ich wola... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwalczyłem z działem utrzymania abonenta:

C+ Kompakt - 41 zł 9 miesięcy + 82 zł przez 3 miesiące (ponoć po 10 można negocjować) + HD Kompakt za 0 zł i Pace PVR 500 GB wynajem za 0 zł (20 zł rabat).

Morał z tego taki - przed końcem umowy zawsze ślij wypowiedzenie i zaglądaj na SatKurier.

Dzięki wszystkim za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Precyzując, przyjąłem następujące warunki:

 

Optimum HD - 9m-cy po 38.50zł (50%) + 3m-ce po 77zł (100%)

HD Optimum Promo - 100% zniżki przez 12m-cy

Multiroom - 20zł zniżki przez 12m-cy (w aneksie ma być 5zł zniżki, a reszta to zniżka "od przełożonego", która będzie widoczna w systemie Cyfry+)

PVR HD 250GB (nieobowiązkowy) - 15zł zniżki przez 12m-cy (interesował mnie tylko i wyłącznie PHILIPS)

Start HD (nieobowiązkowa trzecia karta) - 16,10zł zniżki przez 12m-cy

 

Pozostałe opcje dodatkowe (premium) będę włączał niezależnie od głównego pakietu abonamentowego...

Multiroom - 20zł zniżki przez 12m-cy (w aneksie ma być 5zł zniżki, a reszta to zniżka "od przełożonego", która będzie widoczna w systemie Cyfry+)

 

Nie będzie widziana w systemie, przerabiałem to tydzień temu.Do zapłaty będziesz miał tyle co w aneksie czyli 15 zł za multiroom ( 5 zł zniżki ).

Pozostanie Ci reklamacja , moją uznano po odsłuchaniu rozmowy.

Dziś rano dotarł aneks do umowy więc postanowiłem zadzwonić do ICA i potwierdzić moje ustalenia zawarte z konsultantem. W aneksie widnieje 5zł rabatu na Multiroom (zgodnie z ustaleniami), a w systemie operatora jest dodatkowo wprowadzony kupon rabatowy w kwocie 15zł i cena za Multiroom wynosi 0zł przez 12 miesięcy (również zgodnie z obietnicą). Ogólnie rzecz biorąc wszystko się zgadza w stu procentach z ustaleniami zawartymi podczas przedłużania umowy. Od sierpnia, za wszystko co wybrałem będę płacił 9 razy po 38.50zł i 3 razy po 77zł więc jak widzisz w moim przypadku proces przedłużenia umowy przebiegł bezproblemowo. Na szczęście...

 

ps.Trzeciej karty i dekodera nie biorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwalczyłem z działem utrzymania abonenta:

C+ Kompakt - 41 zł 9 miesięcy + 82 zł przez 3 miesiące (ponoć po 10 można negocjować) + HD Kompakt za 0 zł i Pace PVR 500 GB wynajem za 0 zł (20 zł rabat).

 

Orientuje się ktoś czy można "wywalczyć" C+ Kompakt lub C+ Start (bez MR i dekodera) ze stałą kwotą na 12 miesięcy (np. za 41 lub 43 zł lub taniej)?

Umowa do końca lipca, wypowiedzenie wysłane...

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@musiolek to nowa oferta dla przedłużających umowę. Czy tak bardzo cisnąłeś ich żeby osiągnąć taki efekt??

Do tej pory płaciłem w promocji 43zł za C+ KOMPAKT i 20zł za Multiroom bez promocji, a umowa miała obowiązywać do końca lipca. Wypowiedzenie wysłałem 30 kwietnia i w maju miałem jeden telefon w sprawie jej przedłużenia, ale propozycja była tak marna (oddanie Multiroomu, obniżenie pakietu do C+ START i kilkanaście złotych podwyżki zarazem), że poprosiłem żeby w ogóle już do mnie nie dzwonić z żadnymi ofertami. Wobec tego w czerwcu nastąpiła absolutna cisza ze strony operatora, a w dniu 3 lipca postanowiłem sam zadzwonić do CTA i zapytać czy się ogarnęli z moją ofertą utrzymaniową. Konsultant przełączył mnie do działu utrzymania klienta, a tam koleś najpierw wciskał mi 7 miesięcy abo za 50% ceny lecz po jakiś dwóch minutach zaproponował mi to co chciałem z wyjątkiem pełnego rabatu na Multiroom. Przy próbie zakończenia przeze mnie rozmowy zerknął jeszcze w ówczesne warunki mojej umowy i powiedział, że spróbuje pogadać o tym rabacie na Multiroom ze swoim przełożonym. Po chwili wrócił do rozmowy i powiedział, że dostanę na Multiroom łączny rabat 20zł (5zł od konsultanta i 15zł od przełożonego), ale podczas czytania przez niego nowych warunków umowy oraz w aneksie pisemnym mowa będzie tylko o rabacie w kwocie 5zł. Pozostała kwota rabatu będzie jednak widoczna w systemie Cyfry+ po wprowadzeniu specjalnego kuponu rabatowego przez jego przełożonego od którego to dostał zgodę na przyznanie mi tego rabatu. Postawił tylko jeden warunek, tzn. umowę muszę przedłużyć natychmiast jednak ja poprosiłem o krótką chwilę na spokojne zastanowienie się. Konsultant przystał na moją prośbę i powiedział, że zadzwoni za pół godziny i żebym do tego czasu podjął ostateczną decyzję. Zadzwonił po jakiś 40 minutach i dopytałem jeszcze o kilka niuansów, a następnie oznajmiłem mu, że godzę się zaproponowane warunki. Podsumowując dodam tylko, że facet był bardzo rzeczowy i kompetentny dzięki czemu szybciutko dało się z nim dojść do konkretów jeśli chodzi o moje warunki utrzymania mojej umowy.

 

ps.I jeszcze jedno o czym zapomniałem wcześniej napisać, a mianowicie jeśli zdecyduję się wziąć tą trzecią kartę z pakietem START HD za 9,90zł/m-c to mogę do tego dobrać dekoder HD za 49zł lub dekoder SD za 1zł. Powyższe kwoty to ceny aktywacji wymienionych przeze mnie dekoderów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że chodzi o kiedy dzwonili z lepszą ofertą.

Im bliżej końca umowy tym lepsze oferty.

Oczywiście na dany sezon oferty z max upustami masz w postach wyżej.

 

Podsumowują kilka dni przed zakończeniem umowy dostajesz to co chcesz i nie muszą do ciebie dzwonić zawsze możesz wysłać swoją propozycję przedłużenia umowy przez formularz kontaktowy (przedłużenia i wycofania wypowiedzenia).

 

c+optimum zdrożał z 65 na 66,88 i miejmy nadzieje, że te kupony rabatowe na multiroom 15 zł obowiązują przez cały okres a nie tylko pierwsze dwa miesiące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużyłem umowę z C+. Zadzwoniłem do nich sam (od razu pod numer działu utrzymania abonenta), bo umowa kończy mi się z końcem lipca (wypowiedzenie wysłane w czerwcu), a z racji wyjazdu nie miałbym później możliwości negocjacji umowy. Po odebraniu telefonu przez konsultanta od razu powiedziałem jak sprawa wygląda i przedstawiłem mu ofertę, która mnie interesuje. Po powrocie po dwóch minutach (stwierdził, że musi porozmawiać z przełożonym) dostałem to co chciałem czyli:

* pakiet Canal+Kompakt HD w cenie 41 zł (9 miesięcy) i 82 zł (3 miesiące)

* HD Kompakt w cenie 0 zł (12 miesięcy)

* dekoder PACE PVR HD 500 GB w cenie 0 zł (12 miesięcy)

 

Takie rozwiązanie to mi się podoba :)

Czasem warto od razu powiedzieć co się chce (o ile jest to możliwe) :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca lipca, wypowiedzenie wyslane. 2 dni temu bez negocjacji tylko "albo dacie mi to albo dowidzenia i prosze nie dzwonic" z mojej strony :P

Canal plus kompakt hd 41 zl 9 miesiecy, 82 zl 3 miesiace

Pace pvr 500 gb 0 zł wynajem 12 miesiecy

multiroom 0 zł 12miesiecy

umowa na 12 miesiecy

 

Sprawdziłem w ica i zgadzaja sie rachunki tj 41 zł od sierpnia.

Lepiej sie chyba juz nie da ten pakiet wiec walczcie o swoje :P

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca lipca, wypowiedzenie wyslane. 2 dni temu bez negocjacji tylko "albo dacie mi to albo dowidzenia i prosze nie dzwonic" z mojej strony :P

Canal plus kompakt hd 41 zl 9 miesiecy, 82 zl 3 miesiace

Pace pvr 500 gb 0 zł wynajem 12 miesiecy

multiroom 0 zł 12miesiecy

umowa na 12 miesiecy

 

Sprawdziłem w ica i zgadzaja sie rachunki tj 41 zł od sierpnia.

Lepiej sie chyba juz nie da ten pakiet wiec walczcie o swoje :P

Pozdrawiam

a 3 filmy VOD za darmo dostałeś? Upominajcie się, bo dla nowych tak dają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...