Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ja dostalem c+komp hd za 47 / 13mies + 0zl pace 500

W tym pakiecie jak dla mnie mało kanałów ja bym wybrał Optimum HD / Canal+Optimum HD i opcje HD optimum ale to jest moje zdanie jeśli ciebie satysfakcjonuje to nie będę się "pluł" fajnie że dostałeś dekoder pvr pace za darmo też bym chciał ale ja mam umowe do końca kwietnia 2013r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę porażka z tym rozbiciem na 53 przez 9 miesięcy i 107 przez 3 :/

To nie mogli już dać 67 przez 12 ?? Dla nich żadna różnica, a dla abonentów wygodniej.

O ile PVR byłby za 0zł miesięcznie to byłyby to dobre warunki.

Mi się kończy umowa we wrześniu i mam nadzieję, że coś podobnego uda się wynegocjować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD Optimum Promo-0zł przez cały okres umowy ( 12 mies ) tylko ze bez jednego kanału HD Animal Planet taka niby promocja troche dziwna ale obejdę się bez tego kanału bo w SD ma być

Możliwość negocjacji po 9 miesiącu.

 

Tylko pamiętaj że Animal Planet w SD jak i w HD ma całkiem inną ramówkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pomalutku przymierzam się do przedłużenia umowy przez wypowiedzenie (tak można to najładniej ująć) i w związku z tym mam pytanie. Obecna umowa kończy mi się ostatniego listopada 2012 i mam C+ Optimum HD z multiroomem za 107 zł miesięcznie, ale chciałbym zejść pakiet niżej (po przemyśleniach, jedynym kanałem, który od czasu do czasu oglądam z Optimum jest TVP Sport, ale można mieć w razie potrzeby z TNK SD. VH1 po przekształceniu zszedł na psy) do Kompaktu HD.

 

Za ile (po wysłaniu wypowiedzenia oczywiście) mogą zaproponować mi w tej sytuacji C+ Kompakt HD z multiroomem?

 

Uprzedzam, że kompletnie nie interesuje mnie darmowy PVR, darmowy Sagemcom, HBO czy te MOODy - najzwyklejszy Kompakt HD z kanałami C+ i multiroomem :) czy wysłanie wypowiedzenia wcześniej (np w sierpniu) coś pomoże, czy wysyłać dopiero w październiku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grabar - powertuj kilkanaście jeśli nie kilkadziesiąt ostatnich stron. Możesz dostać to co wszyscy- czyli rabat 50% przez max. 9 miesięcy, reszta opłata standardowa albo stała cena przez cały okres umowy. Jednak dobrze policz jaka wychodzi cena średnia miesięczna i wtedy decyduj co lepsze. Jeśli nic więcej nie chcesz to powalcz o darmowy Multiroom. I nie czekaj - tylko wysyłaj wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż tak jak pisałem wcześniej, wypowiedzenie wysłane 1,5 m-ca temu , jak dotąd 2 tel z bardzo słabą ofertą(2 tel na początku lipca) i jutro prawdopodobnie żegnam cyfrę(po 5 latach), bo nie sądzę aby ktoś raczył zadzwonić.Powtórzę się jeszcze raz -dziwne do jednych dzwonią z uporem maniaka po kilka ,kilkanaście razy w okresie wypowiedzenia, a do innych nie.Na szczęście mieszkam w miejscu gdzie mogę skorzystać z oferty 3 operatorów kablowych i pewnie coś znajdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby przedłużające umowę: Też macie w ICA oferty z rabatem na 12 miesięcy w zakładce "Zostań z Cyfrą"? Tzn. podstawowe pakiety: Start za 13, Kompakt za 26, i Optimum za 38,5? Opcje dodatkowe już bez rabatu? Bo ostatnio konsultant próbował mi wmówić, że takiej oferty nie ma, a przecież widnieje ona u mnie w ICA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

dzisiaj dostałem propozycję. Canal + Superpremium // Multiroom // Pace 500 GB // drugi dekoder 250 GB

 

i tak: Superpremium 99 pln + 0 pln multiroom // + dekoder 10 pln // + drugi dekoder 5 pln

 

Powatpiewam czy dostane cos lepszego. Jak sadzicie ?

 

Dzisiaj nie chcialem podjac decyzji, jutro bedzie pierwszy dzien miesiaca, wiec bedzie to chyba dla mnie korzystniejsze .. caly miesiac do przodu mam

 

p.s - umowa do konca wrzesnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan powiedzial tak, ze bedzie w stanie wynegocjowac jeden rabat dla mnie. Mowilem tez o dekoderze do multiroomu i powiedzial, ze nie ma szansy dawac rabat na dekoder do tej obslugi.

 

Mialem cos takiego tak jak Ty, kilka dni temu sprawdzalem ...

 

Nadal nie wiem czy sie godzic na te 114 PLN :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o pierwszy dekoder za 0zł drugi za 5zł.

 

Bierzesz Pace i Philips? To powinno wyglądać tak: C+ Superpremium 99zł + MR 0zł + Pace 0zł + Philips 5zł = 104zł

 

Ps No widzisz bo mi konsultant cały czas wmawia, że takiej oferty nie ma... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...