Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,wszystkich serdecznie, dzwonl dzisiaj do mnie konsultant i proponowal za obecny pakiet tzn Canal+ Optimum kwote 78zeta(teraz29),gdy odmowilem dostalem 54,mowie ze zostane za 47 wiem ze sa takie oferty z tego forum. Nie dal sie tykac,jak myslicie zadzwonia jeszcze? Umowa do 30.06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wytłumaczyć do jakich ofert dają PVRa za 15 zł a do jakich za 10? To samo z MR.
PVR za 10pln jest tylko do ofert Canal+Optimum za 78pln i do Canal+Kompakt za 62pln. Do wszystkich innych ofert PVR jest za 15pln. I tu nic nie ugrasz.

 

Multiroom do wszystkich możliwych umów jest po 15pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 i 64 to oferty mocne.

Możecie odrzucać sobie oferty jak chcecie jeśli bawić się Wam chce o 7zł. Ofert za 47/57 nie dostanie nikt poza abonentami, którzy w zeszłym roku mieli 29/42. Konsultanci są z tego rozliczani i nikt nie zaoferuje oferty, której nie może, żeby stracić premię. Taka jest prawda i lepiej się z tym pogodzić niż wałkować pięćset tysięcy razy ten sam temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba konsultantom od C+ się pomyliły czasy, dyktują warunki jakbyśmy nie mieli wyjścia, łaski bez, zawsze to 7zł oszczędności, kasa nie leży na ulicy ktoś musi na nią zapracować.

 

Chyba gorzej w oczach Cyfry jest widziany konsultant który nie przedłuży oferty niż ten co przedłuży, każdy ma tutaj coś do stracenia, kwestia co komu na czym zależy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,wszystkich serdecznie, dzwonl dzisiaj do mnie konsultant i proponowal za obecny pakiet tzn Canal+ Optimum kwote 78zeta(teraz29),gdy odmowilem dostalem 54,mowie ze zostane za 47 wiem ze sa takie oferty z tego forum. Nie dal sie tykac,jak myslicie zadzwonia jeszcze? Umowa do 30.06

Przy wymienionych kwotach to chyba chodziło Ci raczej o pakiet CANAL+ KOMPAKT bo CANAL+ OPTIMUM jest od 57zł/m-c wzwyż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej szans nie ma na taką cenę, ale proponuję nie przyjmować od razu ich propozycji tylko powiedzieć, że rezygnujesz i odchodzisz do konkurencji - oferta powinna się zmienić na twój plus :)

 

Taa zapewne. Bardzo się będą przejmować jak ich się postraszy konkurencją..... Oferta będzie taka jaka jest i nic ponadto.

 

czyli cyfra ma wypowiadajacych umowe gdzies i nie chce ich zatrzymac? i odczep sie od tego tvn warszawa to ma byc okazja zeby sprawdzic co mi zaoferuja moze (i czy wogole )jakaś lepsza cene na moj pakiet itp.

 

Nie dostaniesz nic więcej niż to co obecnie jest opisywane przez innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej szans nie ma na taką cenę, ale proponuję nie przyjmować od razu ich propozycji tylko powiedzieć, że rezygnujesz i odchodzisz do konkurencji - oferta powinna się zmienić na twój plus :)

 

Taa zapewne. Bardzo się będą przejmować jak ich się postraszy konkurencją..... Oferta będzie taka jaka jest i nic ponadto.

 

 

Ale tu chodzi o to, żeby nie przyjmować tego co zaproponują za pierwszym razem. Za drugim albo którymś kolejnym na pewno zaproponują taniej (no chyba że jakimś cudem od razu dadzą najlepszą propozycję, ale z tego co większość pisze wynika, że szanse na to są małe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza oferta od cyfry: wszystkie opcje z C+ optimum 64pln, kompakt 54 i start(po naradzie z "górą")37. Czekam dalej

 

Nie wiem jaki pakiet Ciebie interesuje, ale gdybyś przy kolejnych negocjacjach zapytał o cenę pakietu Start z C+ to byłbym wdzięczny :)

Podnoszę tą kwestię, ponieważ prawie nikt na forum nie przedłuża umowy na pakiet Start i niejako sam walczę na tym polu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu chodzi o to, żeby nie przyjmować tego co zaproponują za pierwszym razem. Za drugim albo którymś kolejnym na pewno zaproponują taniej (no chyba że jakimś cudem od razu dadzą najlepszą propozycję, ale z tego co większość pisze wynika, że szanse na to są małe).

 

Tak to nie podlega dyskusji. Zresztą sam Ci radziłem poczekać i być wytrwałym w negocjacjach jak pytałeś co robić kilka stron wcześniej :) Ja się odniosłem tylko do kwestii "straszenia" odejściem do konkurencji. Takie zagrywki nie robią na nikim wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez kilka dni miałem głuche telefony z Cyfry+, a konkretnie z numeru: 022 2200180. Dzisiaj w końcu usłyszałem w słuchawce głos :D Na początku pytanie co mnie interesuje. Powiedziałem konkretnie, że pakiet Optimum i Multipakiet, bez żadnego HD. Względnie Kompakt i C+. Plus dekoder nadal wynajem za 0 zł. W tej chwili za tą pierwszą opcję płace 42 zł. umowa do końca czerwca, wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane. Dostałem w sumie trzy propozycję. Najpierw:

 

Optimum C+ za 78 zł lub Kompakt C+ za 62 zł. Umowa na 19 m.

 

Powiedziałem NIE. Kolejna propozycja:

 

Optimum C+ za 64 zł lub Kompakt C+ za 54 zł. Umowa na 19 m.

 

Powiedziałem NIE. Kolejna propozycja:

 

Optimum C+ za 57 zł lub Kompakt C+ za 47 zł. Umowa na 15 m.

 

Powiedziałem NIE i na tym propozycję się skończyły. Cierpliwie czekam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza oferta od cyfry: wszystkie opcje z C+ optimum 64pln, kompakt 54 i start(po naradzie z "górą")37. Czekam dalej

 

Nie wiem jaki pakiet Ciebie interesuje, ale gdybyś przy kolejnych negocjacjach zapytał o cenę pakietu Start z C+ to byłbym wdzięczny :)

Podnoszę tą kwestię, ponieważ prawie nikt na forum nie przedłuża umowy na pakiet Start i niejako sam walczę na tym polu :D

Jakos tak kiepsko czytasz ze zrozumieniem? Przeciez wiesiekcycon ujal w swoim poscie pakiet Start z C+.

Pare stron wczesniej ja rowniez poruszalem temat z tym pakietem! :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza oferta od cyfry: wszystkie opcje z C+ optimum 64pln, kompakt 54 i start(po naradzie z "górą")37. Czekam dalej

 

Nie wiem jaki pakiet Ciebie interesuje, ale gdybyś przy kolejnych negocjacjach zapytał o cenę pakietu Start z C+ to byłbym wdzięczny :)

Podnoszę tą kwestię, ponieważ prawie nikt na forum nie przedłuża umowy na pakiet Start i niejako sam walczę na tym polu :D

Jakos tak kiepsko czytasz ze zrozumieniem? Przeciez wiesiekcycon ujal w swoim poscie pakiet Start z C+.

Pare stron wczesniej ja rowniez poruszalem temat z tym pakietem! :read:

 

Wiem, że dostał ofertę C+Start za 37zł, ale jej nie przyjął jak i pozostałych propozycji. Poprosiłem tylko, żeby przy następnych negocjacjach również zapytał o ten pakiet nawet jeżeli go nie interesuje, tak abym miał porównanie co proponują innym.

Twojego poprzedniego posta nie pamiętam, ale zaraz nadrobię zaległości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...