Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwonia po 5 razy dziennie i mi tylko [beep] zawracaja, dzwonia różni konsultanci z tą samą propozycją,

 

 

No to musiałeś im " zaleźć za skórę " - do mnie jak i do moich znajomych nikt tam więcej niż raz nie wydzwaniał z tą samą propozycją - wiem ze "cyfra+ partyline" prowadzi zapis rozmów i korespondencji(negocjacji) z użytkownikiem. Ja to załatwiłem negocjując mailowo w ostatnim mailu dostałem wiadomość by czekać na telefon .Nie wysyłałem wypowiedzenie ani nie straszyłem odejściem - twardo ale tylko merytorycznie - tak można streścić negocjacje. Telefon był po kilku dniach a warunki takie jakie sobie założyłem na początku( tzn ten najniższy próg cenowy jaki uzyskiwali inni ) . Żadnych powtarzających się namów telefonicznych ze strony cyfry nigdy nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonili tylko raz i dawno się nie odzywali więc napisałam do nich i byłam ciekawa co interesującego zaproponują więc tak:

 

Odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że aktualnie mogę

zaproponować przedłużenie Umowy na 19-miesięczny Okres Minimalny. W

ramach oferty otrzyma Pani:

 

- zestaw promocyjny Optimum za 63 zł 90 gr przez 19 miesięcy (standardowa

cena 69 zł),

- opcja CANAL+ HD za 30 zł miesięcznie,

- opcja HBO HD za 23 zł miesięcznie przez 19 miesięcy (standardowa cena

27 zł),

- opcja HD Kompakt za 11 zł,

- opcja Multi za 40 zł miesięcznie (standardowa cena 58 zł 90 gr).

 

No i oczywiście oferta obowiązuje do odwołania.

No mam czas bo do końca czerwca wiec czekam na dalsze propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam też ten problem,kończy mi się umowa wprawdzie w lipcu,ale z wypowiedzi na tym forum jasno wynika,że takiej promocji już nie można dostać,a podwyżka dla takiej samej opcji wynosi kilkadziesiąt procent...obecnie za optimum z canal+HD,hbo HD i Filmboxy płacę 61,85zł.Wprawdzie liczę na jakąś zniżkę,ale czy to będzie możliwe?...no zobaczymy w czerwcu,wiem,że dużo osób znajdzie się w podobnej sytuacji,jesteśmy dziećmi promocji końca 2009 i początku 2010.Cyfra zajmuje ostatnio nieustąpliwą pozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

werysoft wczesniej miales swietne rabaty umowmy sie skorzystales z oferty promocyjnej ktora byla na 10-lecie cyfry czyli mialas praktycznie 70% rabatu na caly okres umowy zadna telewizja nie daje takich znizek , a cyfra tez nie moze sobie pozwolic zeby co roku dawac az takie znizki... jak juz wyslalaes wypowiedzenie to mozesz dostac podobna oferte w granicac 50/60 zl co i tak nie bylo by zla oferta...ale wiadomo najlepiej bylo by mioec wszystko za darmo:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie było tak.

Miałem kompakt i płaciłem 10zl za dekoder.

Na moje wypowiedzenie, reakcje:

1. Facet dzwoni pyta czemu rezygnuje itd. chce mi dać rabat na canal+ przez 3 miechy :D

2. Facet dzwoni chce mi dać rabat na hbo przez 3 miechy :D

3. Facet dzwoni i pyta czy chce jakieś tam opcje(niestety nie pamiętam,ale jakieś bzdety).

4. Dzwoni kobieta i się pyta co może zrobić bym został z cyfrą. Mówię, że dekoder na własność i ładną cenę za pakiet kompakt ;)

Powiedziała dekoder za 1 zł i kompakt za 38zł na 19 miesięcy oraz opcja innych pakietów w atrakcyjnej cenie).

 

Może nie podjąłem wybitnych negocjacji, ale jestem bardzo zadowolony bo zaoszczędziłem 18zł miesięcznie :D

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 zł/mies. za kompakt to aktualna oferta promocyjna dla nowych klientów też na 19 lub 26 miesięcy. 36 zł oferują dla zawierających przez internet lecz ja sądzę że ten pakiet można wytargować coś koło 33-35 zł przy przedłużaniu umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi w poniedziałek zaproponowano super promocję - CANAL+ Optimum za 85 zł 90 gr przez 19 miesięcy : ) w odpowiedzi na tą super ofertę w dniu dzisiejszym mogli sobie zarejestrować w systemie wypowiedzenie umowy; mogliby się przynajmniej nie ośmieszać przecież nie jest wielką sztuką wejść na stronę cyfry i sprawdzić co oferują nowym klientom - poprzez infernet ten pakiet dostępny jest za 76 zł i to bez łaski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Do tej pory miałem pakiet Kompakt i Canal+. Udało mi się wynegocjować przedłużenie umowy na warunkach: Canal+Optimum za 57 zł miesięcznie.

 

kanały z pakietu optimum mi już włączyli. Natomiast nie działają kanały HD z pakietu Canal+. W ICA mam wypisane: Optimum i Canal+. Nie ma żadnej wzmianki o HD.

 

Czy tak powinno być? Jak to jest u Was?

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się wynegocjować przedłużenie umowy na warunkach: Canal+Optimum za 57 zł miesięcznie.

 

Czyli jednak można. Ciekawe od czego to zależy, że niektórym to przychodzi z łatwością a innym w ogóle nie chcą się zejść z ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie przeprowadzają losowanie lotto :D

Pewnie jak gość ma gadane to mogą dać ten Canal+ z wielkiej łaski i tak w końcu Canal+ jest przecież właścicielem Cyfry więc nic za dystrybucje nie zapłacą, stratni może nie będą jak oglądalność im się zwiększy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaję, że biorą pod uwagę ile ktoś do tej pory płacił. Ja płaciłem tylko 29 zł za pakiet Kompakt i Canal+ (do tego Orange Sport za 10 zł). Zadzwoniłem kilka razy, napisałem maila i w końcu dostałem ofertę jakiej oczekiwałem. Tak czy siak ARPU w Cyfrze zdecydowanie wzrośnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mam dekoder HD. Fergusona Arive 100. Pytam czy posiadacze pakietu Canal+HD mają napisane w ICA "Canal+" czy "Canal+HD". I czy mam do Cyfry dzwonić czy poczekać.

Uprzejmie odpowiadam jako posiadacz Canal+HD:

 

 

Oferta, z której aktualnie korzystasz:

 

CANAL+ OPTIMUM

HD OPTIMUM

 

Chcesz zmienić pakiet lub dodać opcję? Sprawdź jaką mamy dla Ciebie ofertę. Zaznacz pakiet lub opcje, które Cię interesują, a następnie kliknij klawisz SYMULACJA, aby sprawdzić jak zmienią się Twoje płatności za abonament.

 

Pakiet:

 

CANAL+ Optimum

 

Opcje:

 

HD Optimum

 

Zatem łap za telefon i wyjaśniaj sprawę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...