Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie może laickie ale jednak. Gdzie w ICA można sprawdzić do kiedy jest umowa? Papierów nie mogę odnelźć a już mi wysyłają smsy żebym zadzwonił bo kończy mi się umowa i mają super ofertę:) Mi się jednak wydaje że mam do konca czerwca i jedyne co mogę zrobić to wysłac wypowiedzenie do końca maja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam pytanie - które może pokrótce podsumuje meritum wątku bo robi się lekki bałagan - po wysłaniu wypowiedzenia można uzyskać:

- Canal + Optimum za 57 zł (max rabat jaki można dostać)

-Canal + Kompakt za ... ?? - i to jest dla mnie kluczowe pytanie :D

 

Bo mam teraz Optymalny za 42 zł i zastanawiam się czy w tych pieniądzach da się wynegocjować po wysłaniu wypowiedzenia Canal+Kompakt (było nie było pakiet niższy) ?? Bo widzi mi się że Canal+ Kompakt oraz HBO za 23 zł dające circa 65 zł opłaty abonamentowej za miesiąc to ciekawsza opcja niż "goły" C+Optimum "wyżebrane" za 57 zł.

Przedłużał ktoś w ostatnim czasie Cyferkę w takiej opcji (C+Kompakt)?? Te 42 zł jest realne - skoro na Optymalnym można urwać ze 21 zł ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma umowę do lipca,to warto poczekać do czerwca,dużo osób ma ten termin końcowy,więc może będzie jakaś forma promocji,ponieważ warunki jakie mają dotychczas są bardzo atrakcyjne i nie każdemu przypadnie do gustu płacić za mniejszą opcję większą kasę....chyba,że że cyfra nie odpuści,ale wtedy może się liczyć z odpływem abonentów,ja jestem w takiej sytuacji i czekam.

Bardzo jestem ciekaw, co się będzie działo od października bieżącego roku. Tu dopiero będzie walka o abonenta. Wszak konkurencyjne platformy z zaciekawieniem będą się tym wydarzeniom przyglądać. A liczba abonentów, których umowy rozpoczną zakończenie jest nie lada gradka do przejęcia? Październik! Listopad! Grudzień! Oj! Tu będzie bardzo gorąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc po negocjacjach z Cyfra nie pozostaje mi nic innego jak rozwiązać umowę i poczekać do tzw. okazji świątecznych, mam już tuner TnK SD mi wystarczy, nie będę się prosił, nie mam zamiaru zaakceptować oferty którą dostaje zwykły człowiek z ulicy. Żadne Ekstraklasy, mecze, mnie nie interesują więc płakać nie będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem Cię.

O jakiej standardowej ofercie mówisz? Ostatnio chyba nic nie wspominałeś, że coś negocjowałeś. Więc co oznacza zwrot "po negocjacjach z Cyfrą".

 

Marudzicie jak stare baby, a tymczasem do końca Waszych umów jeszcze około 7 tygodni, a Wy wiecznie zdziwieni, że nie dostaliście jeszcze najlepszych ofert.

Przecież teraz takie osoby jak Ty, czyli te z darmowym Canal+ bez większych targów mogą dostać ten zestaw za 64pln. To o jakich ofertach dla ludzi z ulicy mówisz?

Jednocześnie sam chcesz zostać człowiekiem z ulicy, decydując się na nową umowę w grudniu.. Gdzie tu logika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu aż takich emocji wyzwalać... Skoro mamy tzw. wolny rynek, każdemu wszystko i wszędzie wolno to niech działa jak mu się podoba. chce odejść to niech odchodzi...wątek dla marudów jest gdzie indziej...Mnie się zdaje, że połowa ludzi tu piszących liczy na cuda, połowa chciałaby coś lepszego niż inni... dobrze, że są dwie połowy. Ja jestem przekonany, że Cyfra jeszcze coś tam pokoryguje w ofertach - raczej na swoją korzyść z mówieniem, że na korzyść abonenta -jej pozycja troszkę się podniosła - mają Ekstraklasę, czy to się komuś podoba czy nie ale jest to produkt premium dla Polski. Prawdziwą rewolucją byłyby darmowe dzierżawy dekoderów - skończyło by się głupie negocjowanie oczywistych rzeczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kojak - ale o czym Ty mówisz? Przecież to co masz w tej chwili (co widzę w podpisie twoim) możesz "wynegocjować" za 57 zł miesięcznie. To zła cena według Ciebie?

 

BTW. Wypowiedzenie wystarczy jak się wyślę priorytetem, czy trzeba poleconym (bo ja wysłałem priorytetem zwykłym)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysłałem do cyfry mail w związku z tym, że 30.06 kończy mi się umowa - Obecnie korzystam z następującego pakietu – optimum, filmbox hd, hbo hd, canal+ hd, cinemax hd, hd mix, wynajem dekodera pvr hd za to płacę co miesiąc97,80 (jeszcze trzy miesiące temu było to 81,80). Przedstawiłem swoją propozycję uznając, iż jestem skłonny przyjąć 20% podwyżkę za w/w pakiet i oto co otrzymałem :

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że oferty zmieniają się. Aktualnie mogę zaproponować przedłużenie Umowy na 19-miesięczny Okres Minimalny. W ramach oferty otrzyma Pan:

 

- zestaw promocyjny CANAL+ Optimum za 85 zł 90 gr przez 19 miesięcy (standardowa cena 99 zł),

- opcja HBO HD za 23 zł miesięcznie (standardowa cena 27 zł),

- opcję Multi za 40 zł miesięcznie przez 19 miesięcy,

- wynajem terminalu HD PVR za 10 zł miesięcznie.

 

Jeżeli jest Pan zainteresowany powyższymi warunkami promocyjnymi proszę o wiadomość zwrotną.

 

Oferta obowiązuje do odwołania.

po zsumowaniu wychodzi 159 zł!!!!!!czyli podwyżka o 62%!!!!!ja rozumiem że dla francuzików jesteśmy trzecim światem(jakąś kolonią bambusów) i wydaje im się że mogą wszystko ale sami powinniśmy zadbać o to aby im to wybić z głowy - szukają [beep]i - proszę bardzo ale ja nie zamierzam się do nich zaliczać więc już papier z wypowiedzeniem wysłany - trzeba wstydu nie mieć aby składać takie propozycje starym abonentom, przecież za pakiet full z dekoderem wychodzi 139 zł! Ubaw po pachy!!!! :brawo::brawo::brawo:

Pracownikom cyfry gratuluję dobrego humoru - zobaczymy jak tam humor będzie dopisywał wam kiedy x% z was pójdzie z początkiem roku na zieloną trawkę bo nagle cyfrze nie tylko nie będzie przybywać klientów ale zanotuje znaczny spadek; w tym zawodzie też powinny obowiązywać jakieś standardy a oferta jaką otrzymałem pokazuje dobitnie że z tym w cyfrze jest na bakier.Pozdrawiam wszystkich którym kończy się umowa 30.06.i życzę sukcesów w negocjacjach bo mi skrzydła opadły i mam dość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomo21 - na wszelki wypadek, wyślij wypowiedzenie w postaci dokumentu elektronicznego (np. PDF), koniecznie z własnym podpisem (skan), poprzez formularz e-mail. Mi taką formę wypowiedzenia uznano 8)

 

Nie wiem czy nie mogą tego wykożystać by nie rozweiązać umowy cyt. z regulaminu "gdy w Okresie Minimalnym, na który została zawarta umowa, Abonent nie zawiadomi Operatora CYFRY+ na piśmie, listem poleconym,"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szunaj - tak jak mówisz, w regulaminie jest zapis o "liście poleconym", natomiast ja spróbowałem zrobić to drogą elektroniczną - konsultant na infolinii poinformował mnie o takiej możliwości (e-mail, fax), zaznaczając konieczność zamieszczenia własnoręcznego podpisu. Następnego dnia moje wypowiedzenie było zarejestrowane w systemie. W razie czego zostawiłem sobie zapas czasu na wysłanie listu poleconego. Jeśli ktoś zdecyduje się na formę elektroniczną, musi upewnić się, czy została ona uznana przez operatora. :smile:

 

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie dostaje tylko standard, wypowiedzenie wysłane, konsultant powiedział że o 57zł mogę pomarzyć, o obniżeniu samego Optimum z 54zł też mogę pomarzyć, choć oferta internetowa to 52zł, z wielkiej łaski chcą nadal przedłużyć darmowy wynajem tego wykastrowanego bez normalnego EPG dekodera. Dzwonia po 5 razy dziennie i mi tylko [beep]e zawracaja, dzwonia różni konsultanci z tą samą propozycją, czyli za sam Optimum 54zł, a jak z Canal+ to 78zł, nawet zadzwonił kozak co zamiast 78 zaproponował 84zł. Super oferty dla kogos co nie chce wydać dużo kasy na telewizję, ja płacąc teraz 42zł wyskakują mi z ofertami, które dostaje człowiek z ulicy, albo ofertami dla [beep]a. Czekam na lepsze oferty, czekam też na pakiet rodzinny w N, inaczej pozostanie mi na święta wrócić do CP i pakietu familijnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to papa Kojak i idz do CP czy n i już nie marudz tu. Ludzie piszcie o ofertach jakie dostaliście od Cyfry+ przy przedłużeniu umowy , a nie co drugi post to jakieś biadolenie o nie wiadomo czym. Już się niedobrze robi jak się niektórych czyta. Kogo to interesuje czy jeden z drugim idzie do n czy cp ???Jak mi się cena i oferta programowa nie podoba to daje wypowiedzenie i biorę oferte konkurencji a nie wypisuje [beep]oły na forum.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...