Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że o tym temacie traktuje kilkadziesiąt ostatnich stron wątku, ale pomimo tego zapytam bardziej wnikliwych czytelników.

Umowa kończy mi się z końcem czerwca (optimum + canal SD za 42PLN). Wypowiedzenie złożone. Na jaką najniższą stawkę miesięcznie mogę naciskać za komplet:

 

CANAL+ OPTIMUM

HD do CANAL+ OPTIMUM

dzierżawa dekodera PVR

 

ewentualnie za ile taka paczka z dodatkowo dołączonym HBO HD.

 

Tylko nie kierujcie mnie do czytania.... proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że o tym temacie traktuje kilkadziesiąt ostatnich stron wątku, ale pomimo tego zapytam bardziej wnikliwych czytelników.

Umowa kończy mi się z końcem czerwca (optimum + canal SD za 42PLN). Wypowiedzenie złożone. Na jaką najniższą stawkę miesięcznie mogę naciskać za komplet:

 

CANAL+ OPTIMUM

HD do CANAL+ OPTIMUM

dzierżawa dekodera PVR

 

ewentualnie za ile taka paczka z dodatkowo dołączonym HBO HD.

 

Tylko nie kierujcie mnie do czytania.... proszę

A szkoda, że nie chcesz czytać, bo odpowiedzi na Twoje pytania są na kilku ostatnich stronach. Są ceny i sposoby ich uzyskania. Jakbyś poczytał, to wiedziałbyś też, że nie ma już C+ tylko w SD, jest C+HD. Takich pytań, jak Twoje jest kilka, kilkanaście dziennie. Bo zamiast przeczytać kilka stron wątku wolicie powielać ciągle te same pytania. Przez to ten wątek urósł do monstrualnych rozmiarów ponad czterystu stron.

 

Więc, przeczytaj... proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam,że w czerwcu wiele się wyjaśni,ponieważ dojdzie spora grupa osób z promocjami końca 2009 i początku 2010r.Ci abonenci mają opcje z dużymi zniżkami,a nie każdy będzie chciał płacić za to samo sporo więcej.....chyba,że cyfra nie odpuści,ale wtedy może być różnie.W innych platformach też dużo się dzieje,więc konkurencja może pomóc ewentualnemu abonentowi w wyborze.Jedno jest chyba pewne,takich promocji jak były wtedy chyba nie będzie już można uzyskać...pod względem cenowym oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś poczytał, to wiedziałbyś też, że nie ma już C+ tylko w SD, jest C+HD. Takich pytań, jak Twoje jest kilka, kilkanaście dziennie. Bo zamiast przeczytać kilka stron wątku wolicie powielać ciągle te same pytania. Przez to ten wątek urósł do monstrualnych rozmiarów ponad czterystu stron.

 

Więc, przeczytaj... proszę

 

- napisałem, że korzystam z C+ SD w związku z brakiem dekodera HD - to chyba jest możliwe

- wiem, że takich pytań jest wiele (może nie kilka dziennie), ale wiem też, że opcje przedłużeniowe się zmieniają i że są osoby na forum, które mają wiedzę o najkorzystniejszej możliwej (czasem bezpośrednio z CYFRY)

- wątek urósł do takich rozmiarów również z powodu powyższych odpowiedzi, jeśli zależy Tobie na jego nierozbudowywaniu to nie udzielaj może odpowiedzi, które nie pomagają pytającemu. Wystarczy nie odpisać nic. I już jest krócej.

- przepraszam, że odważyłem się zapytać - nie polemizuję więcej chociaż wiem, że nie pozostanę bez odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tyle wiesz, i tyle rozumiesz to dlaczego pytasz zamiast szukać odpowiedzi? Naprawdę uważasz, że opcje przedłużenia zmieniają się co kilka godzin? Takie odpowiedzi się pojawiają bo są też niestety takie pytania jak Twoje. Nie musisz przepraszać. Wystarczy pomyśleć, poczytać, poszukać. Dopiero jak nie znajdziesz odpowiedzi na nurtujące pytanie to wtedy Je zadaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Skończyła mi się umowa, wypowiedzienie wysłane i trwają negocjace. Po paru mailach i telefonach dostałem taką propozycję:

 

Canal+Optimum - 57zł/miesiąc

umowa na 15 miesięcy

 

..teraz nie wiem czy jeszcze coś "wytargam" czy już to wszystko, ale napisałem kolejnego maila żeby dołożyli dekoder hd gratis i zobaczymy jaka będzie odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że umowy są na 15 miesięcy. Nie chcą dać dłuższej(!). Targowałem się, ale powiedzieli nie i koniec. Tak to by kolejne przedłużenie wypadało w najtańszym okresie (okolice świąt Bożego narodzenia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więcej nie wytargujesz, ciesz się że tyle dostałeś bo to najlepsza możliwa oferta, a dekodera za darmo nie dostaniesz, będziesz musiał dać 129zł za niego więc tez nie aż tak dużo jak na niego.

 

 

a nie wiesz o jaki dekoder chodzi za te 129zł??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co to jest w ogóle? Kto to robi?

 

 

To są informacje, co My abonenci wynegocjowaliśmy z Cyfrą i za ile. A wpisują się sami abonenci, jeśli chcą się podzielić informacjami. Na celu miało to ograniczyć liczbę zapytań o to samo, oraz pomóc w uzyskaniu najlepszej ceny za wybrane opcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więcej nie wytargujesz, ciesz się że tyle dostałeś bo to najlepsza możliwa oferta, a dekodera za darmo nie dostaniesz, będziesz musiał dać 129zł za niego więc tez nie aż tak dużo jak na niego.

 

 

a nie wiesz o jaki dekoder chodzi za te 129zł??

 

 

Sagecom HD. On jest za tyle i to jest o ile wiem jedyny dekoder HD który jest do wziecia na własność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie coś nie dzwonią, choć tym razem na pewno wysłałem wypowiedzenie poleconym (2 dni temu).

A jak wy mówicie jeśli chcą wam wcisnąć drogo dany pakiet? Prosto z mostu, że "ja chcę za 57 zł" czy też mniej bezpośrednio w stylu "poniżej 60 zł jak będzie to może wezmę" ? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież CYFRA+ już dawno określiła się co do osób z promocjami (jak za darmo) z końca 2009 i początku 2010 - że nie zależy jej na "nielojalnych klientach z najniższymi abonamentami"

Taaa? A może jakiś link do tej wypowiedzi bo "napisać" coś takiego to może sobie każdy. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba linka, żeby to zaobserwować. Oferty za 29zł i 42zł, gdzie Canal+ był za free to dla dzwoniących teraz abonentów cena wyjściowa i od nich prowadzi się negocjacje i chcą taniej albo w tej samej cenie, co mają. Niestety, w parze z absurdalnymi żądaniami idzie całkowity brak znajomości rynku i ofert innych operatorów, a góruje myślenie, że skoro Cyfra raz dała taką cenę, to może dać i drugi. No tak, bo oczywiście każdej firmie zależy, żeby dopłacać do abonenta. To nie jest tak, że lepiej, żeby abonent płacił 30zł i żeby go Cyfra miała, jak niektórzy tu myślą, nikt do interesu dopłacać nie będzie, żeby zatrzymać kogoś po kosztach. O ile do ceny za sam pakiet - OK, może kiedyś coś takiego znów wejdzie, ale z Canal+? W życiu. To tak jakby powiedzieć, żeby do jakiegoś pisma dać za 10zł premierę kinową, która dopiero co wyszła na Blu-Ray, przecież można ją przegrać na ileś tysięcy egzemplarzy płyt, więc dlaczego mamy za nią płacić 90zł? Ceny pakietów w CP i N raczej ani drgną od długiego czasu i nikomu z nich nie przychodzi do głowy, zeby dawać promocje typu 29/42 z nfilm, hbo itp. Oferty 47/57 są zarezerwowane dla tych abonentów, którzy płacili w zeszłym roku 29/42 - inni wątpliwe, że uzyskają taką ofertę. Trochę ogarnięcia w wymaganiach życzę i powodzenia w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała informacja dla tych, którzy przedłużają i dokonują zmiany opcji HBO SD na HBO HD (z zobowiązaniem za 23zł) i nie posiadają dekodera HD.

Konsultant może wam zaproponować kupno dekodera Sagem COM w cenie 149zł (odbiór u dystrybutora).

Jestem w trakcie umowy HBO HD dokupiłem dopiero teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferty 47/57 są zarezerwowane dla tych abonentów, którzy płacili w zeszłym roku 29/42 - inni wątpliwe, że uzyskają taką ofertę. Trochę ogarnięcia w wymaganiach życzę i powodzenia w negocjacjach.

A mi sie wydaje ze oferty 47\57 sa dla klientow ktorzy placili wiecej przedtem a te drozsze dla klientow ktorzy mieli promocje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda,że nikt nie chce dopłacać do interesu,ale realia polskie są jakie są,wobec zarobków przeciętnej rodziny ceny za pakiety są jednak wygórowane...pewnie,że jak kogoś nie stać,to niech nie kupuje,ale czy o to w sumie chodzi?Mi, to żebractwo o każdą złotówkę u konsultantów nie podoba się specjalnie,ale jakie mamy wyjście?budżety domowe są takie ,a nie inne.Jest prawdą to,że cyfra i tak jest najbardziej elestyczna cenowo,ja ze swojej długiej współpracy z platformą jestem zadowolony,ponieważ zawsze uzyskiwałem korzystne bonusy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne warunki w polsce sa jakie sa, niby srednie zarobki w polsce oscyluja w granicach 3 tysiace zl ale wiadomo ze wiele ludzi liczy sie z kazda zlotowka. jednak ustalmy jasno zadna firma nie daje rabatow na pakiet w granicach 50% a na pewo nie na caly okres umowy, abonenci ktorzy trafili na super okazje pakietow za 29/42 zl z c+ za free trafili na okazje 10 lecia cyfry , stad takie super promocje, ale jak kolega wczesniej napisal zadnej firmie sie nie oplaca doplacac do interesu, poza tym jesli kogos nie stac na wyzszy pakiet to po propstu dobiera oferte do swoich mozliwosci. zadna platforma nie moze co roku dawac takich wysokich rabatow, to w koncu biznes. a platformy to nie instytucje harytatywne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...