Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moje przedłużenie umowy przebiegło bardzo cicho, jak samo jej wypowiedzenie.

Bez emocji. Bez telefonów. I się skończyło.

Teraz mam czas na różne przemyślenia. Zobaczę co przyniesie czas i jaka w końcu będzie ta nowa oferta nc+. A przede wszystkim jej przedział cenowy.

Pewnie zapytacie, dlaczego to tak.

Nigdy nie będzie u mnie tak, żeby za własne pieniądze chodzić po prośbie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bogdan

Bardzo mądre podejście - robię zresztą to samo... Za 3 miesiące kończy mi się umowa z C+; nie zamierzam do nich dzwonić i o cokolwiek się prosić; mam też gdzieś by pisać do nich i płaszczyć się o 2 dodatkowe kanały które powinienem dostać z automatu; widać że wychowują sobie abonentów a Ci na to idą, cóż...

Poczekam, przeanalizuję ofertę nc+ a potem w zależności od tego czy cenowo będzie mi odpowiadać podpiszę nową albo odpuszczę sobie.

To tylko tv, nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie będzie u mnie tak, żeby za własne pieniądze chodzić po prośbie.

 

Nic dodać , nic ująć.

A już proszenie się czyli mimo negatywnej odpowiedzi wysyłanie kolejnych maili lub dzwonienie :crazy: o dołączenie dwóch nic nie znaczących kanałów , bo inni dostali uważam za :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

z tej stronki http://www.cyfraplus.pl/kontakt/abonenci.html piszemy do cyfry tzn. po otwarciu tej stronki, z prawej stronki jest okienko ,FORMULARZ KONTAKTOWY otwórz, otwieramy i wpisujemy swoje problemy

powodzenia [/b][/size]

 

:arrow: ps.... CI co już mają UMOWĘ z C+ TO NIE WARTO PRZEDŁUŻAĆ, bo zawsze dostaniesz nie korzystną, ?!! ,ja miałem OPTIMUM HD z multiroomem za 55zł, a po przedłużeniu płace 97zł + dekoder/dekodery/ odpłatne.

 

Natomiast uruchomiłem sobie dodatkowo nowy pakiet OPTIMUM HD 56zł +10zł /multiroom/ na 18 miesięcy a dostałem prezent z HBO, CINEMAX i inne z górnej półki na okres 5 miesięcy za free,po tym terminie moęe odwołać, bądż płacić ok. 99zł oraz dekoder HD PVR bez dysku, dla multirooma mogę wypożyczyc jakiś PACE z dyskiem!! :read:

 

Wkrótce kończą mi się inne PAKIETY wolę rozwiązać i zacząć od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie będzie u mnie tak, żeby za własne pieniądze chodzić po prośbie.

 

Nic dodać , nic ująć.

A już proszenie się czyli mimo negatywnej odpowiedzi wysyłanie kolejnych maili lub dzwonienie :crazy: o dołączenie dwóch nic nie znaczących kanałów , bo inni dostali uważam za :crazy:

Dla Ciebie nSport może jest nic nie znaczącym kanałem ale mi zależy na lidze włoskiej.MGM jest mi niepotrzebne.Tu chodzi o samo podejście do abonenta.Jedni dostają a drudzy nie.W obecnych czasach jak będziesz siedział cicho i nie upominał się o swoje to wszędzie będą robić cię w balona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak masz racje, ale TYLKO możesz się upominać, poczekajmy niech się połączą na dobre, i z tego co wiem to te dwa programy są w testach i prawdopodobnie u pracowników C+,

Ja też rozważam nawet wykorzystać dekoderki z e-N-ki, bo niechce płacić za wiele pakietów, a splitery mnie nie obchodzą? choć testowałem wiele róznych i wiem które, są odpowiednie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja otrzymałem taką odpowiedź :

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że kanały MGM i nSport nie wchodzą w skład regularnej oferty programowej platformy CYFRA+.

 

Ww. pozycje oferowane są testowo dedykowanej grupie Klientów przedłużających Umowę o Abonament, w celu zbadania zainteresowania kanałami oraz uzyskania opinii na ich temat.

 

Jeżeli pojawi się możliwość podłączenia programów MGM i nSport wszystkim naszym Abonentom, natychmiast o tym poinformujemy. Zapewniamy, iż aktualnie dokładamy wszelkich starań, aby uzyskali Państwo dostęp do jak najbogatszej oferty programowej

 

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

 

Z poważaniem,

 

 

:censored:

Dział Relacji z Abonentami

 

Myślicie, ze jest szansa na aktywację ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mogę potwierdzić, że dzisiaj otrzymałem telefon (po drugim mailu) od Cyfry+ i poinformowano mnie, że kanały nSport HD, nSport SD i MGM HD będą działać w przeciągu 2 godzin. Muszę tylko przełączyć na kanał 3 (TVP Info) żeby mogły się pobrać uprawnienia

 

@edit

Zapomniałem dodać, że umowę mam do końca września 2013r. więc na wypowiedzeniu jeszcze nie jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wczoraj przedłużyłem umowę kończąca się na koniec kwietnia . Wypowiedzenie wysłałem w styczniu. Zadzwonili raz i proponowali na 13 mcy kontrakt za superpremium za 99 zl. Nie przystałem na tą propozycje i podałem swoje warunki :

C+ optimum HD

HD optimum promo

- razem 62 zł

MGM HD i Nsport na 6 mcy gratis

Cinemax i Filmbox 7 mcy gratis

HBO 6 mcy gratis potem 19,90

Wczoraj Pani zadzwoniła ponownie i bez problemu dała w/w ofertę.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi być włączony dekoder na któryms kanale, żeby przyszly uprawnienia na nSport i MGM?

 

Na którymś z transponderów Cyfry+. Albo 10892 albo 11488. Dowolny kanał z tych transponderów.

Jakie kanały są na transponderach? Masz strony http://www.lyngsat.com i http://www.kingofsat.net

Transpondery własne Cyfry+ to:

10719, 10796, 10892, 11278, 11411 i 11488.

Na obcych transponderach nie spodziewałbym się EMM'ów (słanych uprawnień).

 

Tuner oczywiście musi być włączony inaczej niby jak maja uprawnienia trafić na kartę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...