Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, ja również mam umowę z CYFRĄ+ do końca marca br. Wypowiedzenie wysłałem już w pierwszej połowie stycznia br.

I jak do tej pory, ZERO jakiekolwiek kontaktu CYFRY+ ze mną w sprawie przedłużenia umowy. Trochę to dziwne, bo w zeszłym roku o tej porze, gdy poprzednio wysłałem im też "pisemko" to telefony od nich do mnie urywały się niemal codziennie, jak tylko dostali moje wypowiedzonko. ;)

Ja jednak na razie sam do nich nie dzwonię.

Wciąż nie wiadomo też, jak to będzie z tą nową platformą, nc+.

Na razie jeszcze poczekam. Bo jeśli okaże się, że na skutek fuzji stracę możliwość dalszego odbioru platformy nc+ na swoim własnym, niezależnym tunerze to się wówczas z nimi rozstanę. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze tak robię. Granie na sentymentach, że jestem z nimi od lat albo, ze nie wyobrazam sobie zycia bez C+ już nie działa. Ostatnio- HDPromo do Optimum za free na 7-8 mcy.

Inna sprawa jak ten pośpiech i przedłuzanie umów zadziała w przyszłości.... czy to co podpisujecie (my) dziś po zmianach bedzie warte tej niskiej ceny.

Też za parę dni mam mozność negocjacji, tylko nie wiem CZEGO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja właśnie wróciłem z APS-a podpisałem przedłużenie umowy na 18 miesięcy i mam Canal + SUPERPREMIUM HD za 99 zł , dekoder główny PVR HD PACE za 0 zł , MR za 0 zł , dekoder do MR PVR HD PACE za 0 zl , HBO GO za 0 zł, cinemax-y HD za 0 zł na 5 miesięcy , filmbox-y za 0 zł na 5 miesięcy a sympatyczna Pani potwierdziła na 100 % że będę mógł przejść do nC+ jak mi będzie oferta odpowiadać.....jestem zadowolony:)

 

już mam nSport + MGM 2 godziny po podpisaniu aneksu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do forumowiczów.Jak sądzicie a może posiadacie wiedżę na temat możliwości włączenia uprawnień na programach nSport + MGM . Nadmieniam ze przedłużyłem umowę z cyfrą na 12 m-cy w grudniu 2012

No to już pozamiatane. :P

Kanały te są obecnie włączane tylko tym, którzy teraz w tym czasie przedłużają umowę.

Ja w chwili obecnej umowy jeszcze nie przedłużałem. Mam ją do końca marca br.

Aktualnie nie mam uprawnień odbioru tych dwóch kanałów na mojej karcie CYFRY+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedluzylem 2 tygodnie temu, nic nie bylo wiadomo, a chcialem zostac ile sie da na obecnych warunkach, dlatego tak mi sie spieszylo. Ladnie sobie w kulki leca z klientami ... Ktos powiedzmy przedluzyl umowe dzien przed dolaczaniem tych 2 kanalow do odbioru w C+ i tez jest "w plecy". Masakra, jakby nie mogli dac tych kanalow wszystkim, poza tym nie ma innej mozliwosci, aby odbierac te kanaly w C+ ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużyłem umowę:

CYFRA+ Optimum HD

HD Optimum

opcja Multiroom

Pace PVR

MGM + nSport (6mcy)

RAZEM 65zł x 18mcy

+możliwość dodatkowego Pace PVR za 10zł/msc

 

Umowa do końca lutego, wypowiedzenie wysłane w styczniu. Staż 1 rok z cyfrą.

Jestem zadowolony, wszystkim przedłużającym polecam cierpliwość i pozostanie przy swoich warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info z innego forum może się komuś przyda

 

 

Witam, otóż ja zgodziłem się na przedłużenie w poprzedni piątek kiedy nie dawali jeszcze nsport i mgm, jak w poniedziałek zaczęli dawać to promocyjne to też się wkurzyłem, że mnie trochę wykiwali i zadzwoniłem na infolinie ale Ci mi powiedzieli bym napisał na maila zażalenie na informacje cyfraplus i tak też zrobiłem wczoraj poszedł do nich mail a w dniu dzisiejszym zadzwonili do mnie przeczytała uprzejma pani dodatkową formułkę i przyznali mi na 6 miesięcy darmowy nsport i mgm by utrzymać dobre relacje z abonentem :-) Nie spodziewałem się jestem zaskoczony. Pozdrawiam i mam nadzieje że komuś pomogłem tą wiadomością i także się upomni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużyłem umowę:

CYFRA+ Optimum HD

HD Optimum

opcja Multiroom

Pace PVR

MGM + nSport (6mcy)

RAZEM 65zł x 18mcy

+możliwość dodatkowego Pace PVR za 10zł/msc

 

Umowa do końca lutego, wypowiedzenie wysłane w styczniu. Staż 1 rok z cyfrą.

Jestem zadowolony, wszystkim przedłużającym polecam cierpliwość i pozostanie przy swoich warunkach.

 

Czy ta opcja "HD Optimum" w twoim przypadku to jest ta, w której jest też kanał Animal Planet HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużyłem umowę:

CYFRA+ Optimum HD

HD Optimum

opcja Multiroom

Pace PVR

MGM + nSport (6mcy)

RAZEM 65zł x 18mcy

+możliwość dodatkowego Pace PVR za 10zł/msc

 

Umowa do końca lutego, wypowiedzenie wysłane w styczniu. Staż 1 rok z cyfrą.

Jestem zadowolony, wszystkim przedłużającym polecam cierpliwość i pozostanie przy swoich warunkach.

 

Czy ta opcja "HD Optimum" w twoim przypadku to jest ta, w której jest też kanał Animal Planet HD?

nie, jest AM ale w SD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po długich negocjacjach dostałem w koncu to co chciałem. Umowę miałem do końca lutego. Dzisiaj telefon i:

 

Canal+ Optimum HD

HD Optimum PROMO

opcja Multiroom

Pace PVR 500

MGM + nSport (6mcy)

Filmbox (7 miesięcy gratis)

RAZEM 65zł z umową na 18 miesięcy

+możliwość dodatkowego Pace PVR za 10zł/msc

 

Życze powodzenia w negocjacjach i wytrwałości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Umowa mam do 31 marca, wypowiedzenie wyslane w polowie stycznia. Od tego czasu zadnenego telefonu. W ICA wczesniej bylo sporo ofert przedluzoeniowych, teraz nie ma nic, wnioskuje z tego, ze wypowiedzenie zarejestrowane? Niektorym podobno przysylaja jakis list dotyczacy wypowiedzenia, prawda to? Jezeli umowa konczy mi sie z koncem marca kiedy moge spodziewac sie telefonu?

W tresci wypowiedzenia napisalem cos takiego ,,Wypowiadam obecna umowe o abonament wraz z koncem okresu minimalnego. Po uplywie okresu minimalnego nie chce przedluzac umowy o abonament'', chyba wporzadku napisane? Oczywiscie dodalem wszystkie dane osobowe i numer umowy wraz z podpisem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużyłem umowę:

CYFRA+ Optimum HD

HD Optimum

opcja Multiroom

Pace PVR

MGM + nSport (6mcy)

RAZEM 65zł x 18mcy

+możliwość dodatkowego Pace PVR za 10zł/msc

 

Umowa do końca lutego, wypowiedzenie wysłane w styczniu. Staż 1 rok z cyfrą.

Jestem zadowolony, wszystkim przedłużającym polecam cierpliwość i pozostanie przy swoich warunkach.

 

Czy ta opcja "HD Optimum" w twoim przypadku to jest ta, w której jest też kanał Animal Planet HD?

nie, jest AM ale w SD

 

To, to ja wiem, że w SD jest.

W takim razie masz opcję "HD Optimum promo", a nie "HD Optimum".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...