Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja umowa jest do końca marca 2013. Wypowiedzenie nie wysyłałem.

Codziennie dostaje od nich sms z informacją że mają dla mnie super ofertę. Dzwonią co drugi dzień a wczoraj tj. w sobotę odebrałem dwa telefony (z zastrzeżonego dzwonili). Interesuje mnie C+OptimumHD, HD Promo i multiroom. Oferują za 77 a podczas ostatniej rozmowy koleś wyskoczył z kwotą 87zł. Generalnie C+Optimum z multiroom za 65zł nie da się wyrwać (to info od konsultantów). Ja już nie wiem jak to z tym jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to błąd że wypowiedzenia nie wysłałeś.

a co mają Ci powiedzieć ?

'dzień dobry mam dla pana pakiet za 87zł, ale jak Pan poczeka 2 tygodnie to zadzwonimy z tym samym za 65' ??

bez jaj.

za 65-70 spokojnie to można dostać

 

up:

a skąd wiesz co będzie lepsze ??

ja sam niedługo będę mógł przedłużać ale sam nie wiem czy nie poczekać bo interesują mnie kanały sportowe z N-ki i zapewne po podpisaniu trzeba będzie dokupić pakiety....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co zastanawiać.Jak tylko macie możliwość przedłużenia umowy,to przedłużajcie,bo później będziecie mieć wybór : zostajecie w Cyfrze,albo idziecie do nc+.W marcu(a może i pod koniec lutego) juz tego wyboru nie będzie i zostanie tylko nc+

Owszem, będzie wybór. Jako trzecia opcja pozostaje jeszcze Cyfrowy Polsat. :P Bo zastanawiam się, co będzie, jeśli np. przedłużę umowę z CYFRĄ+ jeszcze przed fuzją np. na 12, czy na 18 miesięcy. Wówczas przez ten okres zostanę z dotychczasowym pakietem kanałów, a po wejściu nc+ w pakiecie tym nie otrzymam już żadnych nowych kanałów. A jak będę chciał przejść do nc+ to wtedy co? Będę musiał oddać obecną kartę i wziąć od nich nową, sparowaną z modułem CI+ (i to zapewne bez trybu legacy)? Nie, dziękuję! Nie będę rezygnował z własnego tunera kupionego za trzy i pół stówy rok temu, ani też nie będę kupował nowego z obsługą CI+ za kolejne kilka stów. W takiej sytuacji wolę już Cyfrowy Polsat, gdzie jest też dostępny moduł CAM ze sparowaną z nim kartą (wprawdzie też CI+, ale za to z trybem legacy). No, chyba że nc+ pójdzie po rozum do głowy i wprowadzi moduły CI+ z trybem legacy to wtedy co innego... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się powoli zastanawiam co robić....wypowiedzenie z "n" wysłane (umowa do końca lutego)....wypowiedzenie z cyfry wysłane (umowa do końca maja).

Z Cyfry mam teraz C+Optimum +Hd Promo+multiroom za 86zł (z bratem płacimy po połowie).

Jeśli sprawdzą się "plotki" że tunery tylko sparowane a kartą (a mam swojego opticuma x7) i że nie będzie dwóch niezależnych kart to się raczej pożegnam z cyfrą...bo nie licze na super promocje migracyjne..a już nie wspomne że to będzie u mnie koniec multiroomu i abonament będe w całosci musiał sam płacić (wiadomo dlaczego)...a mam płacić 70zł -80zł-90zł ?

Tak właśnie patrze na alternatywe w postaci polsatu cyfrowego...biore umowe za 59.90zł z modułem i mam wszystko co potrzebuje i oglądam,co dziecko ogląda,co żona ogląda....w porównaniu z Cyfrą trace Canal+ i kilka pojedyńczych (jak dla mnie nieistotnych ) kanałów...filmów,seriali nie ogladam w tv....na lige angielską,francuską,włoską,hiszpańską i tak nie mam czasu i nie oglądam...oglądam tylko naszą lige kopaną...a to będe miał w polsacie,eurospocie 2....

Dlatego proponuje każdemu przed podpisaniem nowej umowy,przedłużeniem albo przed decyzją czy przejść do nc+ taki rachunek za i przeciw 8)

Nie dajmy się zwariować nc+,niech tracą abonentów jak mają takie głupie pomysły na start.

Zawsze byłem wielkim przeciwnikiem PC...a wyjdzie na to że nie będzie wyjścia i będzie trzeba i PC spróbować :)

 

Czekam jeszcze na sprawdzone,oficjalne info o nc+ i telefony z Cyfry....do końca maja mam jeszcze troche czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że niektórzy wpadają w popłoch. Panikujecie strasznie. Co będzie to będzie. Wypowiedzenie należy wysłać, jak nie będzie ciekawej oferty to trudno - koniec umowy. Zawsze można wziąć jako nowy klient, albo nc+ albo Polsat. Jest jeszcze wiele kablówek, które też mają tv cyfrowa, na koniec z braku laku zostaje jeszcze dvb-t, nawet z muxem4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@astalavista

Nic dodać, nic ująć! :)

Dlatego też, ja na razie wstrzymuję się z przedłużeniem umowy z CYFRĄ+ "na siłę". Umowę mam do końca marca br. Wypowiedzenie wysłane. Czekam na oficjalne i potwierdzone na 100% informacje, czy będę mogł korzystać z nowej platformy nc+ nadal na moim Fergusonie Ariva 202E. Jeśli okaże się, że nie to wówczas CYFRZE+ po kilku latach podziękuję za współpracę i "przeproszę" się z Cyfrowym Polsatem, chociaż zrobię to naprawdę bardzo niechętnie i z dużym bólem. :/

No, ale skoro nc+ swoimi poczynaniami do tego mnie "zmusi" to trudno. :( Nie będę tańczył tak, jak mi nc+ zagra. To w końcu my, abonenci, jesteśmy dla niej, a nie ona dla nas. Na szczęście jest jeszcze konkurencja. :)

Jeśli chodzi o Multiroom to jeśli będzie to rozwiązanie znane z platformy "n" to wówczas z tej usługi zrezygnuję. Na siłę jest mi niepotrzebna. Ale z własnego tunera napewno nie zrezygnuję. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nowej oferty NC+ jeszcze nic nie wiadomo i póki co są to tylko spekulacje , osobiście wyślę wypowiedzenie (umowa do końca marca) i o ile coś w tym okresie będzie wiadomo zadecyduje co dalej, jak to już ktoś napisał "świat nie kończy się na TV" , mam koleżankę w punkcje C+ i sami jeszcze nie nie wiedzą jak to będzie wyglądało jeżeli chodzi o wspólna ofertę programową . Jeżeli coś się zmieni na niekorzyść w znaczącym stopniu zapewne CN+ straci klientów , w zasadzie na dzień dzisiejszy jeżeli ktoś nie ogląda sportu, bez problemu będzie mógł wybrać CP gdzie ceny są dość atrakcyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie myslę czy dzwonic doc do cyfry i zapytac o oferte .. czy wyslac jutro wypowiedzenie bo umowe mam do konca lutego.... a do tej pory mialem raz tel i to jak napisalem meila.... i oferta bez polotu....

 

Powiedzcie ile trzeba dac na dzien dzisiejszy za c+optimum z promo hd i multiroomem ? Bo mysle na jaka oferte sie zgodzic....

Bo z tego co zauważyłem w polsacie najwyzszypakiet wychodzi za 90zl a multi room za 5zl ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbierając powyższe info można powiedzieć, że w umowie na 18 m-cy mamy:

C+ optimum hd 65zł (podobno ktoś dostał w umowie na 12 m-cy za 62)

Promo hd 0zł

Multiroom 0zł

pace 500 0zł

hbo, filmbox cinemax 6 pałnych m-cy plus 1 licząc od 2 dnia miesiąca ozł potem hbo za 19,90.

Pytanie: czy można również wynegocjować drugi pace za free czy 10 zł to minimum??

 

kurcze własnie przedłużyłem umowe ....

 

c+optumum z promo hd i multiroom

hbo i cinemax na pol roku gratis za 77 zl ...

 

A rozmawialem na czacie w ica to tam babka mi zaproponowala za 107zl i 2 miechy gratis ...

Warunki takie sobie, bo w sumie miałeś C+hd za 65 czyli najniższe warunki jakie były rok temu (57 + podwyżka). A umowa na 18??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze własnie przedłużyłem umowe ....

 

c+optumum z promo hd i multiroom

hbo i cinemax na pol roku gratis za 77 zl ...

 

A rozmawialem na czacie w ica to tam babka mi zaproponowala za 107zl i 2 miechy gratis ...

Warunki takie sobie, bo w sumie miałeś C+hd za 65 czyli najniższe warunki jakie były rok temu (57 + podwyżka). A umowa na 18??

 

 

Dokładnie wczesniej miałem 57zl + podwyzka na 65 i umowa chyba na 15 miesiecy byla ..

 

Teraz na 18 miesiecy ....

No trudno... i tak chyba nie jest zle te 77 zl ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...