Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jestem nowy na tym forum więc proszę o wyrozumiałośc. Właśnie zastanawiam się nad podpisaniu umowy tylko mam pewien problem zastanawiałem się nad podpisaniu umowy z cyfrą albo n ale czytając fora ludzie strasznie dużo piszą o tej całej fuzji i nie wiem co robic, podobno mają pojawic się nowe dekodery od adb a mi nie chcę się zaraz zmieniac dekodera dlatego nie wiem z jaką platformą jest sens teraz podpisywac umowę ? czy może czekac do fuzji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Animal Planet HD to jeden z najlepszych kanałów w śmietniku Cyfry+ i dlatego życzą sobie dodatkową opłatę.To co wyświetlają ostatnio na HBO czy nie wspominając już Canal+ woła o pomstę do nieba. :!:

Też tak uważam! Dlatego też, jeśli CYFRA+ nie da mi tej opcji "HD Optimum" (z Animal Planet HD) gratis to się poważnie zastanowię, czy Cyferce nie podziękować i nie przejść do Cyfrowego Polsatu. Tym bardziej, że ten ostatni daje też znów moduły CAM i tym samym umożliwia też odbiór swojej platformy na własnym, niezależnym tunerze abonenta. Jak wiadomo, Animal Planet HD w Cyfrowym Polsacie jest standardowo w pakiecie, a nie prawie jak opcja Premium (dodatkowo płatna i to jeszcze dość słono), większość kanałów w obu platformach też się powtarza (jest nawet cała paczka BBC w przeciwieństwie do wykastrowanej o dwa kanały w CYFRZE+). Z CYFRY+ brakowałoby mi chyba tylko kanału PLANETE+, gdyż z dokumentalnych też ten właśnie najczęściej oglądam. Pozostałe są też w Cyfrowym Polsacie. No, ale to zobaczymy. Negocjacji ws. przedłużenia umowy z CYFRĄ+ jeszcze nie zacząłem. Umowa do końca marca br. Wypowiedzenie wysłane. Jak na razie, jeszcze żadnego telefonu od CYFRY+ w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa na 12 miesięcy. Optimum HD+Multoroom+Optimum HD Promo+HBO na 4 pełne miesiące. Całość za 56zł. Przyjąłem. Umowa była do 31 marca. Wypowiedzenie wysłane.

Witam.

Jestem jestem tu nowa - a może stara :oops: głównie czytam,ale to co dzisiaj konsultant mi zaproponował to woła o pomstę do nieba :evil: .Jestem abonentem Cyfry od 2 lat mam pakiet optimum i multiroom -płacę 78 zł,umowa kończy mi się pod koniec lutego,wypowiedzenie wysłane w grudniu,do tej pory zero odzywu ze strony Cyfry,aż do dzisiaj...Pan konsultant zadał mi pytanie czy wystarczą mi takie programy jakie mam?ja na to,że chciałabym poszerzyć listę oglądanych programów,a on na to,że może mi zaproponować OPTIMUM HD,OPTIMUM HD PROMO I MULTIROOM ORAZ DEKODER HD za 61 zł.-umowa na 12 miesięcy - odmówiłam.Więc Pan konsultant zaproponował mi CANAL+OPTIMUM HD,HD OPTIMUM PROMO,MULTIROOM umowa na 12 miesięcy za 81 zł :twisted: Powiedziałam mu,że znajomy dostał w/w ofertę za 65 zł to oczywiście nie uwierzył i kazał podać dane znajomego. :/

A najgorsze jest to,że Pan konsultant,jak go spytałam,żeby mi podał za ile multiroom,to podawał mi cenę za całość.!!

Nie wiem czy ten Pan dzwonił,bo mu kazali,albo żeby odbębnić następnego klienta! :shock:

Wiem,że można dostać(czytając forum)Canal+ Optimum HD,HD Optimum Promo,i Multiroom za 65 zł na 12 miesięcy.Czy czekać na dalsze telefony,czy szukać nowego dostawcy? :? I jeszcze jedno pytanie:jakim prawem ten Pan pyta się o dane znajomego?Gdzie ochrona danych osobowych?Czy to był tylko pic aby mi wcisnąć te "wspaniałe" oferty :cry:

Przepraszam,że tak się rozpisałam,ale czytając forum byłam dobrej myśli a tu takie rzeczy. :shock:

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy może ktoś potwierdzić ,ze taką ofertę otrzymał. Konsultantka upierała się dziś ,ze najniższa cena za Superpremium + 2xPVR Pace i MR to 124zł ( Superpremium + MR+1PACE - 114zł. 10zł drugi PACE )

Czyli oferta praktycznie jak dla nowych abonentów.

Przychodząc z "ulicy" dostajesz superpremium za 99 zł + MR gratis + PVR (ze zniżką 5 zł czyli 15 zł) = 114 zł. Generalnie na pierwszy PVR jest zniżka 100% i ewentualnie płacisz za drugi np. 10 zł, co powinno dać 109 zł a nie 114 zł. A już tym bardziej nie 124 zł.

No i teraz standardowe pytania:

* wypowiedzenie wysłane?

* która to oferta?

* do kiedy umowa?

Przy spełnieniu pewnych założeń może być tak:

superpremium - 89 zł + MR gratis + PVR (nr1) gratis + PVR (nr 2) zniżka (? zł)= 94 zł lub 98 zł lub 104 zł lub w najgorszym przypadku (bez znizki na drugi PVR) 109 zł.

 

Aktualnie posiadam pakiet najwyższy - Prestiż . Płacę 143zł za 1PVR i MR. Nie potrzebny mi są CineMax i Filboxy . Dlatego postanowiłem zejść na niższy pakiet i co się z tym wiąże mniejsze opłaty. Wypowiedzenie wysłałem tydzień temu. Dziś dzwoniłem aby potwierdzić wpisanie w system wypowiedzenie. I kobieta z info. powiedziała ,ze to wyjątkowa oferta dla mnie. Ostatnią umowę podpisywałem w ostatnim dniu trwania poprzedniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przedłużona na 12miesięcy.

Obecna umowa do 31-01-2013r wypowiedzenie wysłane w grudniu

Zadzwonił konsultant, ( 2 telefon ) spytał się jaka oferta mnie interesuję żeby odstąpić od wypowiedzenia.

 

Zaproponowałem to:

C+Optimum HD 62 zł

Hd promo - 0 zł

MR - 0 zł

Pace 500 GB 0 zł

i się zgodził bez żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca lutego jeszcze jest troche czasu,a wiec cierpliwości.

 

PS.Jeśli masz możliwość innego dostawcy to czemu nie.... ( Ja jak rozwiąże umowe z cyfra to uciekam,he he)

Jest Polsat ale tam umowy na 29 miesięcy to naprawdę szmat czasu - tu miałam na 25 miesięcy i potem żałowałam :oops:

N no nie wiem niby ma być fuzja???

Ale jeszcze poczekam mam miesiąc a potem zobaczę.

Szkoda tylko,że żużel(Enea Ekstraliga) będzie w cyfrze a nie jak do rej pory na TVP Sport :( ale jest jeszcze radio :smile:

Pozdrawiam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka:

 

Codziennie od cyfry + dostaje sms ze czeka oferta, zaczynał mnie już ten spam wkurzać zwłaszcza ze po 2 kontaktach z cyfra nie uzyskałem odpowiedniej oferty i wogole Panowie z obsługi byli dramatyczni.

 

Poprosiłem wczoraj o wyłączenie wysyłania mi smsów i uzyskałem potwierdzenie. Jakie było moje zdziwienie gdy dzis dostaje SMS z kolejna informacja. Aktualnie traktuje to jako SPAM. Reklamacje zgłosiłem do cyfry czekam na ich odpowiedz i na tej podstawie rozważam zgłoszenie sprawy na policje/sad o wysyłanie SPAMu przez cyfre.

 

Zobaczymy jak potraktują swojego klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa, no to co innego. ;)

Ale mimo wszystko, skoro dostałeś tę opcję gratis jeszcze w trakcie trwania umowy to znaczy, że przy przedłużaniu umowy też są na to jakieś szanse, a może nawet i większe, gdyż tutaj dochodzi ewentualnie możliwość podziękowania Cyferce za współpracę. ;)

 

No i tym razem znowu sie udalo, wczoraj wyslalem kolejnego meila w tej sprawie a dzis tel. z cyfry i opcja HD Optimum pozostaje wlaczona bezplatnie do konca umowy :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest Polsat ale tam umowy na 29 miesięcy to naprawdę szmat czasu - tu miałam na 25 miesięcy i potem żałowałam :oops:

Hmm, z tego, co teraz Cyfrowy Polsat podaje na swojej stronie internetowej to umowy teraz są na 15 miesięcy. :roll: Pamiętam, że niedawno w reklamie Cyfrowego Polsatu w TV też chyba coś o tym mówili.

 

 

 

Aaa, no to co innego. ;)

Ale mimo wszystko, skoro dostałeś tę opcję gratis jeszcze w trakcie trwania umowy to znaczy, że przy przedłużaniu umowy też są na to jakieś szanse, a może nawet i większe, gdyż tutaj dochodzi ewentualnie możliwość podziękowania Cyferce za współpracę. ;)

 

No i tym razem znowu sie udalo, wczoraj wyslalem kolejnego meila w tej sprawie a dzis tel. z cyfry i opcja HD Optimum pozostaje wlaczona bezplatnie do konca umowy :brawo:

 

No to fajnie masz. :)

Mi, mimo kilku usilnych prób, CYFRA+ stanowczo odmówiła przyznania mi tej opcji gratis jeszcze w trakcie trwania umowy. :(

A w czasie, gdy po raz pierwszy pisałeś do CYFRY+ w sprawie tej opcji gratis to miałeś tę opcję już aktywną, czy jeszcze nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam prośbę o podpowiedź jaką ofertę negocjować :?

 

Obecna 12 miesięczna umowa wygasa z końcem marca, mam Canal+ Kompakt HD + HBO HD za 68zł.

HBO HD mieli sami wyłączyć chyba po 3 miesiącach (dokładnie o to prosiłem w rozmowie telefonicznej, by konsultant potwierdził że nic nie będę musiał płacić i jeśli nie zadzwonię to sami wyłączą, nie wiem czemu się zgodził), nie wyłączyli więc zostało bez dodatkowych opłat :smile:

 

Teraz pytanie, co mogę wywalczyć, lub też jak z nimi rozmawiać żeby HBO HD nie wyłączyli, podoba mi się taka oferta jaka jest... a może nie odbierać telefonu i niech automatycznie się przedłuży? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź ofertę Canal+ Kompakt za ok. 50zł na przedłużenie na 18mc do tego dostaniesz dekoder PVR za 0zł

Dostaniesz HBO na 7mc za darmo bez dodatkowych opłat. Po 7 mc wyłączasz HBO i ponownie włączasz i oglądasz na zasadzie włącz i wyłącz placąc co 2 miesiąc 27zł za HBO czy;i średnio 13,50zł miesięcznie co da abo max 63,5zł

Ale pierwsze 7mc płacisz juz mniej co da ci jeszcze mniej średniej kwoty abonamentu czyli 58zł

Do tego możesz dobrac jest MR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Umowę mam do końca stycznia.Wypowiedzenie wysłałem w grudniu potwierdzone przez Cyfrę listownie.Dlaczego ,nie licząc sms do dzisiaj brak kontaktu telefonicznego ze strony Cyfry,w celu przedstawienia propozycji.Moje pytanie; czekać czy samemu zadzwonić, ewentualnie wysłać maila z propozycją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie. Równo rok temu przedłużałem umowę na C+optimum Hd , opcja optimum hd , multi pakiet, dekoder pace 500. Odpowiednio w cenach 65; 11; 40 i dekoder na 12 mcy free potem 20zł na trzy miesiące. (umowa na 15 m-cy) Nie brałem multiroomu. W trakcie jednak żałowałem i go wziąłem. dostałem za 20 zł. Wczoraj napisałem maile ot tak sobie, że chciałbym multiroom i dekoder za darmo do końca- zostały 3 miesiące. Oczywiście odp odmowna. Napisałem jeszcze raz, że multiroom zwracam a umowy na pewno nie podpiszę- wypowiedzenie wysłane. Dziś mail i ku mojemu zaskoczeniu dekoder obniżka o 10 i multiroom o 15. No bardzo jestem zaskoczony tymi warunkami. Czyżby cyfra plus szanowała swoich klientów bardziej niż konkurencja??? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przedłużyłem umowę. Miałem C+ Optimum HD + MR z zeszłego roku za 93 zł do końca marca 2013. Teraz mam Optimum HD + MR za 56 zł na 12 miesięcy. Mogłem pewnie poczekać i mieć za 51 zł, ale jestem dwa miesiące do przodu z różnicą za luty i marzec po 37 zł, a o to mi bardziej chodziło. W pakiecie mam HBO na 4 miesiące, chociaż nie oglądam tego i muszę pamiętać, aby to wyłączyć.

 

Wypowiedzenie wysłane, mail do nich z propozycją, 2 moje telefony, 2 telefony od nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...