Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli są dla nowych to znaczy że będzie możliwość posiadania dwóch kart. zatem teraz również multiroom będzie dla przedłużających w postaci 2 kart. Nie chodzi o cenę tylko o techniczny aspekt. I tak do końca podpisanej umowy. Problem, że znalazłem również info że na pewno dwie karty będą do końca 2013 dla tych, którzy je posiadają- Tzw okres przejściowy. Co później?? Trudno powiedzieć ale pewnie bez parowania się nie obędzie. Choć nadzieja jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza rozmowa:

Optimum HD (z animal planet HD) + HD promo + MR + PVR + 6m HBO, CineMax, FilmBox - umowa na 18m za 61zł (drugi PVR +10zł). Oczywiście odmówiłem z prostego powodu. W CP mam familijny max + film i sport + MR na 15m średnio za 62zł (oferta dla mnie lepsza ze względu na bajki i vaiasaty). Czekam i jeśli nie dostanę optimum +MR, +2dekodery + hd promo do 62zł (tyle płace teraz) to wracam do CP. Powodzenia w negocjacjach wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź ofertę Canal+ Kompakt za ok. 50zł na przedłużenie na 18mc do tego dostaniesz dekoder PVR za 0zł

Dostaniesz HBO na 7mc za darmo bez dodatkowych opłat. Po 7 mc wyłączasz HBO i ponownie włączasz i oglądasz na zasadzie włącz i wyłącz placąc co 2 miesiąc 27zł za HBO czy;i średnio 13,50zł miesięcznie co da abo max 63,5zł

Ale pierwsze 7mc płacisz juz mniej co da ci jeszcze mniej średniej kwoty abonamentu czyli 58zł

Do tego możesz dobrac jest MR

 

Weź ofertę Canal+ Kompakt za ok. 50zł na przedłużenie na 18mc do tego dostaniesz dekoder PVR za 0zł

Dostaniesz HBO na 7mc za darmo bez dodatkowych opłat. Po 7 mc wyłączasz HBO i ponownie włączasz i oglądasz na zasadzie włącz i wyłącz placąc co 2 miesiąc 27zł za HBO czy;i średnio 13,50zł miesięcznie co da abo max 63,5zł

Ale pierwsze 7mc płacisz juz mniej co da ci jeszcze mniej średniej kwoty abonamentu czyli 58zł

Do tego możesz dobrac jest MR

 

3 telefony w piątek i jedyne co mogą zaproponować to promocja na Canal+ Kompakt HD na 13 miesięcy za 62zł :woot: po rozmowie z kierownikiem dorzucają cinemax i filmbox na 5 miesięcy :lol2: wiem że to niby jest zniżka, ale porównując z aktualną promocją dla nowych klientów to chyba lepiej zrezygnować i podpisać umowę jeszcze raz na 18 miesięcy za 59zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!

 

Od jakiegoś czasu Cyfra+ męczy mnie ofertą Optimum HD:

- 47 zł na 18 miesięcy

- jeden dekoder z nagrywarką i MR za darmo

- CINEMAX HD, FILMBOX HD, HBO HD na pół roku

 

Da się zejść z ceną albo otrzymać za darmo/ze zniżką drugi zwykły dekoder? Ewentualnie czy u konkurencji da się uzyskać coś lepszego? Przez jakiś czas Cyfra+ oferowała promocje dla osób, które przechodziły od konkurencji, Polsat ma coś takiego?

 

Z góry dziękuje wszystkim odpowiadającym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie od paru dni uparcie męczą ofertą przedłużeniową:

C+Optimum HD+HD Promo+MR+Sagecom dla umowy na 13 miesięcy za 89 PLN a dla umowy na 18 miesięcy za 78 PLN plus oczywiście HBO na pół roku. Teraz za ten pakiet płacę 94 złote.

Podobno nic więcej się nie da zrobić.

Wypowiedzenie wysłane, Umowa do końca marca, ale skoro można ten pakiet dostać za 65 PLN to będę cierpliwie czekać. Moje widełki negocjacyjne to max 70 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do końca marca, wysłałem im maila odnośnie mojej propozycji:

c+optimum+hd promo+multiroom+pace pvr 65 zł za wszystko,

 

dzwonili do mnie codziennie najlepsza oferta to była za to wszystko 83 zł, ale się nie zgodziłem

 

wysłałem tydzień później wypowiedzenie, (około tydzień temu),

 

od tego momentu nie dzwonią, zaniemówili dlaczego ? jak sprawdzić czy doszło wypowiedzenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tobik33

mi też nie odpisują, a napisałem już w środe :) . Tylko mail przyszedł, że zostało przekierowane do działu ds. utrzymania abonenta. Wypowiedzenie wysłałem 6 dni przed napisaniem propozycji. Może dzisiaj napisze, czy wypowiedzenie już jest zarejestrowane, to może przy okazji zaproponują jaką mają oferte ( oczywko pewnie będzie z kosmosu :D ), ale można by było dalej negocjować :P . Umowę mam do końca lutego, także przydałoby się rozpocząć już konkretniejsze negocjacje :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis przedluzylem kolejny aneks do umowy:

-c+optimum-65zl(rabat 42zl)

-hd promo-0zl-nie dalo sie z animal planet hd(chcial 11zl,moim zdaniem nie warto)

-multiroom-0zl(rabat 20zl)

-hbo hd na 7 miesiecy gratis,pozniej albo 19.90zl, albo zgloszenie rezygnacji

-wypowiedzenie wyslane w styczniu i zarejestrowane,umowa na18miesiecy,sam wyslalem propozycje ww.ktora sklonny bylem podpisac:),propozycja przeslana do dzialu relacji z abonentem...pan z ktorym rozmawialem tylko multi chcial "sprzedac za 10zl"ale na haslo,ze now maja gratis juz nie naciskal,ogolnie rozmowa 5minutowa bez fochania sie,ze takich proozycji juz nie ma:),mysle wiec,ze warto wysylac wypowedzenia i rozmawiac z dzialem relacji,oni maja prowizje od utrzymania a nie "wcisniecia"jak najdrozszej opcji pakietowej-do zobaczenia w sierpniu 2014r.:)pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę miałem do 31.01.2013, wypowiedzenia nie wysłałem, bo w zeszłym roku udało się uzyskać najlepsza ofertę bez tego manewru.

W sumie mogłem przedłużyć już w grudniu, bo wtedy do umowy na 18m proponowali dekoder Pace PVR za 0zł ze względu na dobrą współpracę :D

Ale wtedy chciałem koniecznie umowę na 12m i taką zaczęli mi proponować w styczniu ale teraz w perspektywie zmian i powstania nc+ oraz prawdopodobnych zmian w multiroomie postanowiłem przedłużyć jednak na 18m, żeby mieć spokój z ciągnięciem kabli albo zabawą w WiFi.

Ostatnio nawet zadzwonił gostek, który podczas rozmowy stwierdził, że nie mogę dostać do umowy modułu CAM i dekodera :shock:

Powiedziałem mu, że jest mi to potrzebne ale stwierdził że mam jakiś dekoder i 2 nie dostanę! To mu powiedziałem, że to jest mój prywatny dekoder i mogłem z nim zrobić co chciałem :lol: i się rozłączyłem.

 

Dziś zadzwoniła jakaś pani i tak jakoś od kobiety przyjmuje dziadowskie propozycje jakoś łatwiej, niż od nachalnych konsultantów :smile:

C+optimumHD 71

HD Promo 0

Multiroom 10

Moduł CAM 0

PVR Pace 10

HBO, Cinemaxy i Filmboxy na pół roku - i tak tego nie oglądam....

Miały być także 3 filmy VOD na 3 miesiące (proponowali mi je do umowy na 12m podczas ostatniej rozmowy), teraz też niby miały być ale pani po 15 minutach czytania regulaminów, na sam koniec rozmowy powiedziała, że jeszcze zapyta przełożonego i stwierdziła, że nie dostanę - czyli znowu mnie naciągnęli... Ale pewnie i tak by tam nie było nic ciekawego, więc nie będę o to płakać.

 

Podsumowując - dzwońcie dziś do Cyfry po dobre oferty, bo jak widać sponsoruję tanie umowy za 62/65 zł :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zamiast obniżyć, to jeszcze dowalili pare złotych.Płace za Canal+OptimaHD, MR 107 zł od roku.Teraz mi zaproponowali 115 zl na rok.Kurcze to wolę wziąć ofertę dla nowych za 77 zl+Sagecoma i moduł+MR.I jeszcze nie mam Filmobox, BBC HD itd.Chyba ich pogieło.A jestem u nich od początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle chore to jest to, że nie ma możliwości zerwania umowy bez konsekwencji w przypadku gdy zniknie np. liga angielska. Ja mam C+ tylko i wyłącznie dla ligi angielskiej. Umowa kończy mi się w lutym. Do dnia dzisiejszego nie ma informacji czy kupili prawa na następny sezon czy nie. Podpiszę umowę teraz na 12 czy 18 miesięcy i się okaże za 2 miesiące, że w przyszłym sezonie nie będą pokazywać ligi angielskiej i zostanę z produktem bezwartościowym dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie.

bo jakby nie patrzeć liga Angielska to ich FLAGOWA pozycja i normalne, że dużo ludzi uwarunkowuje posiadanie C+ głównie dla sportu i tym bardziej dla tej pozycji.

ja mam podobnie. umowa do kwietnia. jak wyjdą jaja z tą ligą to się żegnam z nimi.

 

plotki były siane, że niby nikt prócz C+ nie wystartował w przetargu.... ale czas pokaże czy to prawda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...