Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@joedalton

Nie do końca masz rację , dla Szakal_86 liga angielska jest pozycją dla której tylko i wyłącznie wiąże się z Cyfrą , ja osobiście także nie podpisałbym cyrografu, płacąc ok 100zł gdyby nie było piłki nożnej, beż sportu Cyfra jest mało wartościowym towarem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ i Bein Sport musza zlozyc druga oferte czyli dojdzie do drugiej rundy. Oferty maja zostac zlozone w czwartek.

 

a co ma do tego stacja nie nadająca w Polsce ?

czy o prawa do danej ligi nie walczą stacje nadające w konkretnym kraju ?

skoro w PL nie ma konkurencji chętnej wykupić prawa do BPL to Cyfra płaci i ma, tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nie jest. Jeżeli Cyfra nie spełni oczekiwań finansowych właściciela praw do PL to nie musi on tych praw sprzedać i może być taka sytuacja, że liga angielska na polskim rynku w ogóle nie będzie dostępna u żadnego operatora. Jest to jednak mało realne bo z punktu widzenia właściciela praw lepiej sprzedać za niższe pieniądze niż nie mieć z tego nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony rozumiem Twoj bol ale z drugiej to troche jakbys powiedzial ze kupujesz jakis kanal bo lubisz prezentera i wraz z jego odejsciem nie chcesz juz miec umowy :/

Przepraszam, ale głupszego porónania chyba nie czytałem. :lol:

Dana liga to jak ktoś powiedział FLAGOWY program, podobnie jak Ekstraklasa czy filmy na C+ Film.

Jakby na tym kanale zamiast filmów zaczęłi puszczać seriale to również byłby to powód do decyzji zerwania/nie przedłużania umowy.

Albo na kanale sportowym puszczali teledyski...

Jak Kolegę wyżej rozumiem i jeżeli Premiership jest dla niego priorytetem, to whałbym się przedłużać umowę i płącenia za coś...czego wkrótce może nie być.

 

Wypowedzenie wysłałem, na rzie cisza. OStatnai propozycja to 85 zł za C+ Optimum HD, MR, PVR. Odrzuciłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie.

Wiadomo, że nowa platforma nc+ może ograniczyć stosowanie splitterów.

Wiadomo również, że dużo abonentów korzystało z możliwości wypowiedzeń umów z C+ przy różnych okazjach.

Teraz pewnej ilości klientom będą kończyły się umowy z końcem miesiąca maja br.

 

Od kiedy wcześniej (tzn. ile dni/miesięcy przed dniem końca obowiązywania umowy) są dostępne oferty przedłużeniowe ? Może by się człowiek załapał na umowę przedłużeniową na starych zasadach na okres 12 - 18 miesięcy i mógł dalej korzystać ze starej karty do końca tejże umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli niedobrze :( Od marca br. mają być dostępne tylko nowe pakiety nc+.

 

Ale jest jeszcze inna opcja :)

Poodłączać możliwie wszelkie opcje (jeżeli ktoś posiada takie), nie wypowiadać umowy dotychczasowej. Umowa ta przechodzi na czas nieokreślony, drożej niestety to wyjdzie ale i tak dobrodziejstwo multiroomu i splittera robi swoje. Taniej to niż zawrzeć nową umowę z nc+ i bez udziału splitterów (max na 1 mieszkanie).

 

Zmusić mnie nie mogą do zmiany pakietu :) Będę konserwatystą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

65 zł jest na 18 miesięcy

62 zł jest na 12 miesięcy

 

Bo na 12mc się nie da dostać oferty za 65pln..

Dziś przedłużona na 12miesięcy.

 

Zaproponowałem to:

C+Optimum HD 62 zł

Hd promo - 0 zł

MR - 0 zł

Pace 500 GB 0 zł

i się zgodził bez żadnych problemów.

 

czyli da się jednak 62 zł na 12 miesięcy, to może na 18 dałoby się jeszcze mniej ? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przed chwilą miałem telefon z cyfry z ofertą:

C+optimum 65zł/mies.

HD Optimum promo 0zł/mies.

HBO, Cinemax i Filmbox przez 7 miechów za free

Pace PVR HD za 5zł/mies.

 

Oczywiście maila ze swoją propozycją wysłałem 6 dni temu, wszystko to samo tylko za PVR chciałem 0zł. Konsultant przekonywał, że nie mozna go wziąć za friko i wciskał sagemcoma. Powiedziałem, że się zastanowie i żeby jutro zadzwonił :) . Mam nadzieje, że jutro da rade go przekonać na PVR'a za darmensa. :) . Jak myślicie? Konsultant może iść w zaparte, czy sam wyskoczy już z PVR'em za 0zł? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reksio do końca lutego :) .

No nie wiem, jak się nie będzie chciał ugiąć z tym dekoderem PVR za free to trudno wezme sagemcoma, on też nie jest taki zły :) . Tyle, że do nagrywania trzeba będzie podpinać jakiegoś pena albo dysk zewnętrzny. Bo i tak z VOD w PVR'ku bym nie korzystał :D .

 

Jeszcze jedno pytanko, na pewno z HBO, Cinemax i Filmbox można zrezygnować po upływie promocji? :) bo nie chcę potem niejasności, żebym musiał dodatkowo płacić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dziś kolejne 2 telefony z cyfry, mam Optimum HD+MR, propozycje:

C+Optimum, HD Promo, MR, HBO itp na 4 m-cena 71zł/12m, 65zł/18m

Drugi telefon, pani przeszła samą siebie i zaproponowała z to co wyżej 96zł :crazy:

Na moją propozycje za C+Opt+MR+HD Optimum promo za 65zł/12m mówi mi że nie ma takiej promocji już któryś konsultant z rzędu :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna propozycja Cyfry C+Optimum HD, Promo z MR 88zł na 13 miesięcy , podziękowałem konsultantowi. Umowa do końca marca. Wypowiedzenie napisałem już tydzień temu , jutro wyśle , nie będę zabiegał o przedłużenie , jeżeli zaoferują "rozsądne warunki" przedłużę jeżeli nie, mam alternatywę i pożegnam się z Cyferką :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz pytanie z innej beczki. Czy jest szansa na podpisanie umowy na okres 6 miesięcy przy przedłużaniu? Też dosyć długo śledzę ten wątek i nie spotkałem się z taką ofertą, a jeżeli do końca lutego nie wyjaśni się sprawa z prawami do Premiership to nie zostałbym wtedy z ręką w nocniku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...