Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam aktualnie posiadam pakiet start plus canal plus odbieram na zwykłym tunerze sd , w czerwcu kończy mi się druga umowa , jaki najniższy abonament można wynegocjować pakiet ten co aktualnie ? jak to najlepiej zrobić pisać wymówienie i czekać na odzew ? kiedy jak coś ? dodam że rozważam też rezygnację całkowitą bo 50 kilka złotych nie zamierzam płacić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz przesiąść się na Pre Paid. Na allegro można kupić karty z pakietem C+ Start po 199 zł, czasem można trafić jeszcze taniej. Karta jest ważna 5 pełnych miesięcy + miesiąc w którym została aktywowana, czyli jeśli kupisz na początku miesiąca to będzie praktycznie 6 miesięcy. 199zł/6 mies. = ok 33 zł/mies. Sam korzystam z takiego rozwiązania i jestem zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Glaxo 82Acha- gwarancji ceny nie ma nigdy w Cyfrze :lol2:

Jak to nigdy? Mylisz się i to bardzo bo do tej pory mnóstwo zawieranych (aneksowanych) umów ma gwarancję stałej ceny. Choćby moja umowa, przedłużona w czerwcu ubiegłego roku na 13 miesięcy gwarantuje mi stałą opłatę w kwocie 43/m-c za pakiet CANAL+ KOMPAKT. Z tego też względu marcowa podwyżka opłat mnie nie dotknęła i nadal płacę tyle samo co w zeszłym roku, a co będzie później to czas pokaże bo na razie nikt nie wie jaka będzie kolejna oferta utrzymaniowa skierowana do mojej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kwietnia mam przedłużoną umowę na warunkach: Superpremium HD (czyli wszystko bez Cinemax i Filmbox HD, Mezzo ale akurat tych programów nie oglądałem) za 89 zł + dekoder Pace PVR za 0 zł. Umowa na 13 mies. Przeciągałem ich dość długo. Były różne propozycje ale w ostatnim tygodniu zaproponowali właśnie tą. Czy nie wydaje się wam, że mógłbym ugrać coś jeszcze?
Ale co jeszcze chciałeś ugrać? Uścisk dłoni prezesa? Masz świetną cenę, darmowy dekoder. Jeszcze frytki do tego?

Jeśli frytki to poproszę z colą. :lol2: A tak poważnie to podczas rozmowy odniosłem wrażenie, że w tej cenie dostałbym Cinemax i Filmbox HD. Ale na poczatku na pytanie czy coś chcę zmienić sam stwierdziłem, że tych programów nie oglądam. Pan podchwycił i padła propozycja 89 zeta. Dlatego jak pisałem wcześniej być może mogłem coś więcej ugrać. Chyba sam spaliłem rozmowę. :/

Jednak jak widzę jakie oferty otrzymują inni powinienem być zadowolony i jestem. :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

HD Optimum - na to chyba nie ma zniżek, jak nie zależy Ci na Animal Planet to HD Optimum Promo jest taniej o 3 PLN (być może że nadal jest dostępna opcja 3 x 0 PLN + 12 x 8 PLN)

 

HD Optimum Promo w systemie on/off to 4 PLN srednio miesiecznie i nawet nie trzeba rozmawiac w trakcie przedluzenia z konsultantem o opcji HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Od kilku dni mamy w punkcie nową ofertę na przedłużenie umowy:

 

Canal+ Optimum - 76 zł

Canal+ Kompakt - 58 zł

Canal+ Start - 41 zł

 

Optimum - 56 zł

Kompakt - 38 zł

Start - 21 zł

 

Umowa na okres 13 miesięcy, ceny po rabacie na cały okres umowy.

 

Dekoder HD za 0 zł na cały okres lub HD PVR w cenie 5 zł, 10 zł lub 0 zł na 13 miesięcy :-)

 

Oferta jest ważna dla wszystkich aktywnych Abonentów z umową na czas nieokreślony lub 3 miesiące przed końcem okresu minimalnego :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeżeli w aneksie zawarte były rabaty na MR i PVR typ 29 to wynajem dekodera to 5 zł, jeśli w aneksie nie było rabatów na MR to za wynajem PVR za 20 zł i MR za 20 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Sorki, wkradł się błąd :( Canal+ Optimum 76 zł reszta bez zmian :D

 

MR do pakietów z Canal+ za 10 zł miesięcznie :D

 

Od kilku dni mamy w punkcie nową ofertę na przedłużenie umowy:

 

Canal+ Optimum - 76 zł

Canal+ Kompakt - 58 zł

Canal+ Start - 41 zł

 

Optimum - 56 zł

Kompakt - 38 zł

Start - 21 zł

 

Umowa na okres 13 miesięcy, ceny po rabacie na cały okres umowy.

 

Dekoder HD za 0 zł na cały okres lub HD PVR w cenie 5 zł, 10 zł lub 0 zł na 13 miesięcy :-)

 

Oferta jest ważna dla wszystkich aktywnych Abonentów z umową na czas nieokreślony lub 3 miesiące przed końcem okresu minimalnego :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@musiolek jak widzisz na przykładzie tego co napisał cyfra.tv Cyfra zmieniła promocje. Niektóre są dużo lepsze niż do tej pory np. Superpremium, a niektóre gorsze jak Canal+Optimum. Tej oferty za 65pln nie ma i nie będzie. Może Cyfra zaszaleje i zrobi podobną promocję do tej za 65pln, ale teraz otrzymałeś max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, wkradł się błąd :( Canal+ Optimum 76 zł reszta bez zmian :D

 

MR do pakietów z Canal+ za 10 zł miesięcznie :D

 

Od kilku dni mamy w punkcie nową ofertę na przedłużenie umowy:

 

Canal+ Optimum - 76 zł

Canal+ Kompakt - 58 zł

Canal+ Start - 41 zł

 

Optimum - 56 zł

Kompakt - 38 zł

Start - 21 zł

 

Umowa na okres 13 miesięcy, ceny po rabacie na cały okres umowy.

 

Dekoder HD za 0 zł na cały okres lub HD PVR w cenie 5 zł, 10 zł lub 0 zł na 13 miesięcy :-)

 

Oferta jest ważna dla wszystkich aktywnych Abonentów z umową na czas nieokreślony lub 3 miesiące przed końcem okresu minimalnego :-)

Interesująca ta oferta. Mnie Okres Minimalny wygasa 31 lipca. Nie wiem, czy składać wypowiedzenie /maj ?/, czy czekać na telefony. Do lipca może się wiele zmienić cenowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@musiolek jak widzisz na przykładzie tego co napisał cyfra.tv Cyfra zmieniła promocje. Niektóre są dużo lepsze niż do tej pory np. Superpremium, a niektóre gorsze jak Canal+Optimum. Tej oferty za 65pln nie ma i nie będzie. Może Cyfra zaszaleje i zrobi podobną promocję do tej za 65pln, ale teraz otrzymałeś max.

Wiesz Rigidigi, jeśli nic się nie zmieni do końca miesiąca to chętnie wezmę to co mi proponowano w marcu i nie będę płakał...

W takim razie oferta jednak nie jest dla mnie bo ja pod koniec marca odrzuciłem propozycję 69zł + 10zł za C+ OPTIMUM z MULTIROOM i nadal liczę na 65zł+10zł/m-c. :/

Nie mogę zrozumieć co to za różnica 69zł a 65 zł :crazy: ?? Może czas na polsat? :lol2:

Przelej na mój rachunek bankowy 52zł to pomoże Ci to zrozumieć jaka jest różnica między 69zł, a 65zł przy trzynastomiesięcznej umowie. Nie pomyślałeś o tym, że są ludzie, którzy z zasady nie chcą za coś przepłacać i nie godzą się na sztucznie zawyżoną cenę? Tutaj nie jest problemem to 4zł tylko to, że innym proponuje (proponowało) się identyczną ofertę taniej. A jeśli chodzi o Cyfrowy Polsat to gdybyś czytał uważnie forum to wiedziałbyś, że z ich oferty również korzystam. Po prostu, jedną z moich słabości jest piłka ręczna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...