Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja płacę 64,80 mam nadzieję,że uda się wytargować za 57 zeta.Wypowiedzenie już dotarło
.
Na 99% nie masz szans na 57pln

No widzisz,a jednak.Wczoraj grzecznie podziękowałem za ofertę optimum canal+ za 69PLN(podobno najlepsza oferta),wieczorem napisałem chyba piątego e-maila z propozycją 57PLN.Dziś telefon miła pani proponuje 57PLN umowa na 15 miesięcy + zakup dekodera HD za 129PLN.Dodatkowy plus-nie muszę płacić listopada i grudnia wg cennika. :brawo: wszystko oczywiście dzięki temu forum

Pozdro dla wszystkich i powodzenia w negocjacjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam umowę do końca grudnia, pakiet Optimum i C+, płacę 69,90 zł. Zadzwoniłem wczoraj tak bardziej orientacyjnie, na jakich warunkach mógłbym przedłużyć umowę, żeby pozostać przy tym samym pakiecie. Pani zaproponowała mi 82,00 zł twierdząc, że taniej się nie da. Myślę, że za jakiś czas zadzwonię do nich jeszcze ze 2 razy, a potem będzie trzeba wysłać wypowiedzenie, bo bez tego nie dostanę Optimum z C+ za 57 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam umowę do końca grudnia, pakiet Optimum i C+, płacę 69,90 zł. Zadzwoniłem wczoraj tak bardziej orientacyjnie, na jakich warunkach mógłbym przedłużyć umowę, żeby pozostać przy tym samym pakiecie. Pani zaproponowała mi 82,00 zł twierdząc, że taniej się nie da. Myślę, że za jakiś czas zadzwonię do nich jeszcze ze 2 razy, a potem będzie trzeba wysłać wypowiedzenie, bo bez tego nie dostanę Optimum z C+ za 57 zł.

 

U mnie umowa się kończy z końcem listopada i Pani powiedziała że lepsze oferty będą w listopadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja płacę 64,80 mam nadzieję,że uda się wytargować za 57 zeta.Wypowiedzenie już dotarło
.
Na 99% nie masz szans na 57pln

No widzisz' date='a jednak.Wczoraj grzecznie podziękowałem za ofertę optimum canal+ za 69PLN(podobno najlepsza oferta),wieczorem napisałem chyba piątego e-maila z propozycją 57PLN.Dziś telefon miła pani proponuje 57PLN umowa na 15 miesięcy + zakup dekodera HD za 129PLN.Dodatkowy plus-nie muszę płacić listopada i grudnia wg cennika. :brawo: wszystko oczywiście dzięki temu forum

Pozdro dla wszystkich i powodzenia w negocjacjach[/quote']No ale prawdę Ci napisałem. Przez telefon nie wytargowałeś.. Maile obsługuje inny dział, nad którym nie ma tyle kontroli i stąd takie mailowe oferty..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam umowę do końca października. Wypowiedzenie wysłałem przed pierwszym i jest zarejestrowane. Nie miałem od nich ani razu telefonu z ofertą więc sam do nich wydzwaniam co jakiś czas. I tak, za pakiet który mam za 64,90 chcą w nowej umowie 95zł na co się nie zgadzam. Za Optimum chcą 54zł (do tej pory miałem 49,90), za Optimum HD - dawniej HDMix chcą 11zł ( do tej pory miałem 0zł), za PVR chcą 15zł ( do tej pory 0zł) i za multiroom chcą 15zł jak do tej pory.

Z każdym kolejnym telefonem mam nadzieje że dadzą mi to chociaż za 5zł więcej czyli max 70zł a tu nie i koniec. Coraz bardziej dojrzewam do decyzji wzięcia N-ki "Świat HD" za 59zł i będę miał 20 kanałów HD a nie marne 9. Nawet z tym multiroomem n-ki wyjdzie taniej (+20zł a więc 79zł na msc). Co o tym myślicie??

 

ps. Żeby tak szanować klienta 6-letniego - żal mi Cyfry, proszą się żebym poszedł do konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze źle robi, że sam wydzwania. Z tego powodu osłabia swoją pozycję negocjacyjną.

Po drugie wbrew temu, co tu wypisują i opowiadają na infolinii, to w drugiej części października będą lepsze propozycje.

To tyle.

Odpowiadam z grzeczności, bo jestem zmęczony dzisiejszym dniem pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogdan425

Ok, to ja jeszcze poczekam z tydzień na telefon z Cyfry. Jak nie zadzwonią to trudno, idę do n-ki. Dobrze wiem o czym mówisz, osłabiam swoją pozycję negocjacyjną swoimi telefonami ale zależy mi na szybkim dojściu z nimi do jakieś ugody bo za pół miesiąca zakończy mi się z umowa i będzie musztarda po obiedzie, a na dodatek obawiam się że n-ka może wcześniej zakończyć promocję na "swiat hd"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledzę ten wątek jakiś czas i dochodzę do wniosku, że kontakt klienta z Cyfrą to jedna wilka targowica.

A może ktoś by pomyślał rozsądnie.

Jeżeli za każdym przedłużeniem umowy klient by dostawał ten sam pakiet z większym upustem, to doszło by do tego że 3/4 klientów

płaciłoby 1 zł lub 0. Przecież to nie instytucja charytatywna i tam ludzie też pracują i muszą jeść i utrzymać rodziny

a prawie wszystko drożeje.

Było optimum po 57 zł trzeba było brać a nie czekać na święta. W tym roku w Cyfrze nie będzie TV + PS3 + dekodera gratis na święta a zostanie tylko PS3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to ja jeszcze poczekam z tydzień na telefon z Cyfry. Jak nie zadzwonią to trudno, idę do n-ki. Dobrze wiem o czym mówisz, osłabiam swoją pozycję negocjacyjną swoimi telefonami ale zależy mi na szybkim dojściu z nimi do jakieś ugody bo za pół miesiąca zakończy mi się z umowa i będzie musztarda po obiedzie, a na dodatek obawiam się że n-ka może wcześniej zakończyć promocję na "swiat hd"

Kroczek12 nie masz co czekać. To nie ma znaczenia w Twoim przypadku, czy Ty dzwonisz, czy Cyfra. Po prostu masz taki układ poprzedniego kontraktu, że w tym momencie nie da się z tym nic zrobić. Cyfra od marca nic nie wymyśliła w podobnych przypadkach, więc i końcem października też nie wymyśli. Dopłata 15pln za PVR przy Optimumu z HD powoduje, że oferta Cyfry jest w zasadzie w ogóle nieatrakcyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz mógł oglądać, ale różnicy nie zobaczysz. W sytuacji gdy w Cyfrze za kanały HD (w większości) dopłaca się osobno, jest to bez sensu. No chyba, że zależy Ci na kanałach, które nie mają swoich odpowiedników w SD (np BBC HD, MTV Live HD, czy TVP HD) lub na dekoderze PVR (ale to też dodatkowy koszt).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja płacę 64,80 mam nadzieję,że uda się wytargować za 57 zeta.Wypowiedzenie już dotarło
.
Na 99% nie masz szans na 57pln

No widzisz' date='a jednak.Wczoraj grzecznie podziękowałem za ofertę optimum canal+ za 69PLN(podobno najlepsza oferta),wieczorem napisałem chyba piątego e-maila z propozycją 57PLN.Dziś telefon miła pani proponuje 57PLN umowa na 15 miesięcy + zakup dekodera HD za 129PLN.Dodatkowy plus-nie muszę płacić listopada i grudnia wg cennika. :brawo: wszystko oczywiście dzięki temu forum

Pozdro dla wszystkich i powodzenia w negocjacjach[/quote']No ale prawdę Ci napisałem. Przez telefon nie wytargowałeś.. Maile obsługuje inny dział, nad którym nie ma tyle kontroli i stąd takie mailowe oferty..

Jaką prawdę? Przecież napisałeś,że na 99% nie mam szans chyba że nie umiem czytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytać może potrafisz, szkoda, że nie rozumiesz co się napisało.

Do kontraktów takich jak Twój był/jest zakaz przyznawania takich ofert jaką otrzymałeś. W CTA takie warunki dla Ciebie były nie do osiągnięcia. Ten 1% pozostawiłem właśnie na kontakt mailowy, bo tamte osoby stosują rock'n'roll przy wstawianiu ofert. Na to wskazuje choćby to, że nie dostałeś od nich oferty pośredniej. Farta miałeś o tyle, że Twoja umowa kończyła się jeszcze w październiku. Od umów listopadowych oferty są przypisane na sztywno do kontraktów i wtedy nawet pisanie maili nikomu nie pomoże. Dlatego np. oferty z TV mogą zapomnieć o czymkolwiek lepszym od oferty dla nowego abonenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzwoniłem do Cyfry żeby się dowiedzieć czy dotarło wypowiedzenie które wysłałem im jak przedstawili mi propozycje Optimum + za 78pln.

Miła Pani potwierdziła że wypowiedzenie jest zarejestrowane w systemie i że może mnie przełączyć do działu utrzymania abonentów.

Powiedziałem że jeżeli jest lepsza oferta niż ostatnio to może przełączyć, po próbie przełączenia rozmowy powiedziała że za 2-3 dni będzie dla mnie inna oferta i że będa się ze mną kontaktować.

Ciekawe co mi tym razem zaproponują ?

Najbardziej interesuje mnie Optimum + za 57 pln ale widzę że bardzo dużo zależy od konsultanta na jakiego się trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...