Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałeś ofertę z Tv?

 

nie, zwykłą optimum + C+HD + HBO + MR + PVR :)

 

Wonsik, dzięki za info, mogłem brać wcześniej jak było wsio za 10zl i HBO za 19,90

Może mi się uda ugrać jeszcze chociaż HBO za 23 - jak w ICA i MR za 10. Zadzwonią to zobaczę. A jak nie to czekam dalej.

Jeszcze takie pytanko, jak brałem MR 8mcy temu to mogę znów wziąć dekoder do MR? za 1zł czy ile tam SD kosztuje. Wynajmuje też PVR Philka, obecnie płace 20zł.

Inaczej mówiąc ile max mogę od nich wysępić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie,

Odpowiadając na e-mail, proponuję Panu przedłużenie Umowy na 19 miesięczny Okres Minimalny na następujących warunkach:

 

- pakiet Optimum w cenie 59 zł miesięcznie (przez 19 pełnych miesięcy),

- opcja CANAL+ HD w cenie 30 zł miesięcznie,

- możliwość zakupienia dekodera SD w cenie 49 zł lub dekodera HD w cenie 129 zł.

To dzisiejsza oferta, rozbawili mnie do łez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie,

Odpowiadając na e-mail, proponuję Panu przedłużenie Umowy na 19 miesięczny Okres Minimalny na następujących warunkach:

 

- pakiet Optimum w cenie 59 zł miesięcznie (przez 19 pełnych miesięcy),

- opcja CANAL+ HD w cenie 30 zł miesięcznie,

- możliwość zakupienia dekodera SD w cenie 49 zł lub dekodera HD w cenie 129 zł.

To dzisiejsza oferta, rozbawili mnie do łez.

 

Zaproponowałem przedłużenie na warunkach: C+ Optimum za 57zł, HD za 11zł i w odpowiedzi dostałem identyczną ofertę - jeśli chodzi o optimum i c+ :lol:

Czekam dalej, umowa do końca listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, co sądzicie o ofercie: Canal+ Kompakt za 54 zł oraz dekoder Philips PVR HD w bezpłatne użytkowanie za 0 zł. Umowa na 19 miesiecy. Do tej pory płacę: pakiet Kompakt 46 zł oraz Canal+ HD za 20 zł (ze zobowiązaniem na 9 miesięcy). Umowę mam do końca października. Brać taką ofertę czy negocjować do ceny 47 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie,

Odpowiadając na e-mail, proponuję Panu przedłużenie Umowy na 19 miesięczny Okres Minimalny na następujących warunkach:

 

- pakiet Optimum w cenie 59 zł miesięcznie (przez 19 pełnych miesięcy),

- opcja CANAL+ HD w cenie 30 zł miesięcznie,

- możliwość zakupienia dekodera SD w cenie 49 zł lub dekodera HD w cenie 129 zł.

To dzisiejsza oferta, rozbawili mnie do łez.

 

Zaproponowałem przedłużenie na warunkach: C+ Optimum za 57zł, HD za 11zł i w odpowiedzi dostałem identyczną ofertę - jeśli chodzi o optimum i c+ :lol:

Czekam dalej, umowa do końca listopada.

Ile płaciłeś do tej pory?

Wysyłałeś wypowiedzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się właśnie przedłużyć umowę na satysfakcjonujących mnie warunkach, tj. C+Kompakt za 47 zł + dekoder PVR PACE HD za 15 zł, umowa na 15 miesięcy.

Proponowali również C+Optimum za 57 zł ale wystarcza mi w zupełności C+Kompakt,(do tej pory miałem Optimum + C+HD).

W każdej chwili trwania umowy mogę przejść na pakiet wyżej dopłacając 10 zł/mies.

Negocjacje trwały miesiąc, wysłane wypowiedzenie, już myślałem że nie uda mi się przedłużyć na tych warunkach co chciałem, ale się udało.

:brawo::brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się właśnie przedłużyć umowę na satysfakcjonujących mnie warunkach, tj. C+Kompakt za 47 zł + dekoder PVR PACE HD za 15 zł, umowa na 15 miesięcy.

Proponowali również C+Optimum za 57 zł ale wystarcza mi w zupełności C+Kompakt,(do tej pory miałem Optimum + C+HD).

W każdej chwili trwania umowy mogę przejść na pakiet wyżej dopłacając 10 zł/mies.

Negocjacje trwały miesiąc, wysłane wypowiedzenie, już myślałem że nie uda mi się przedłużyć na tych warunkach co chciałem, ale się udało.

:brawo::brawo::brawo:

A ile płaciłeś do tej pory? Pytam,bo ktoś tu napisał,że raczej nie mam szans na optimum canal+ za 57zł jeżeli w tej chwili płacę 64,80zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem wlasnie z zapytaniem o przedluzenie umowy ( koniec 30,11) i pani przedstawila Superpremium z PVR( 50 % znizki ) za 109 PLN na 19m-cy :) ( do tej pory prestiz hd+, oferta bez tv)

Czy byla lepsza oferta wczesniej ? Czytajac nascie stron wstecz nie znalazlem nic tanszego jak 109. Wypowiedzenia nie wysylalem, to byl 1 telefon dopiero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ OPTIMUM - 99 zł

Premium MULTI - 51,90 zł

HD OPTIMUM - 100% rabatu

PVR HD - 100% rabatu (wynajem)

Multiroom - 100% rabatu

 

Tyle udało mi się dziś ugrać , poprzednio miałem Prestiż HD+ i skorzystałem z promocji z TV 2 lata temu. Za prestiż HD+, MR i wynajem PVR'a płaciłem miesięcznie 180,90 zł , a teraz 150,90 zł (umowa na 26 miesięcy) + PS3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ OPTIMUM - 99 zł

Premium MULTI - 51,90 zł

HD OPTIMUM - 100% rabatu

PVR HD - 100% rabatu (wynajem)

Multiroom - 100% rabatu

 

Tyle udało mi się dziś ugrać , poprzednio miałem Prestiż HD+ i skorzystałem z promocji z TV 2 lata temu. Za prestiż HD+, MR i wynajem PVR'a płaciłem miesięcznie 180,90 zł , a teraz 150,90 zł (umowa na 26 miesięcy) + PS3.

Jak juz pisalem wczesniej dostalem to samo tylko bez dekodera PVR i nic nie musialem ugrywac bo mila pani sama to zaproponowala,a ze jestem bardzo nieśmiały -nieśmiałem odmówić :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...