Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś może był w podobnej sytuacji jak ja. W grudniu kończy mi się umowa z Cyfrą. Obecnie posiadam pakiet Prestiż HD za który płacę z PVR i Multirommem ok 150,90 zł miesięcznie. Moja umowa miała taki warunek, iż w okresie minimalnym czyli do grudnia nie mogę zmienić posiadanego pakietu, za który w listopadzie i grudniu będę musiał zapłacić ponad 200 zł. Abonentem jestem od 4 lat.

W tej chwili za pakiet Superpremium (tylko taki mnie interesuje) Cyfra chce ode mnie 154 zł z multiroomem i PVR.

Czy ktoś miał może podobną sytuację i ile udało mu się wytargować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja za prestiz hd place 119 zl umowa tez mi sie konczy niedlugo bo ostatniego listopada i jak narazie ciezko to widze zaproponowali mi pakiet canal +kompakt za 62 zl po czym kazalem im sie odezwac za kilka dni i zrezygnowalem z tego pakietu bo chcialem optimum z canal + a cenowo zejsc ponizej 70 zl narazie lipa ale poczekamy wypowiedzenie wyslane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki wzor wypowiedzenia znalazlem w necie bedzie dobry ?

 

1. Wzór rezygnacji dla osób, które mają umowę z Cyfrą Plus na czas określony:

 

{Data i miejscowość}

 

Rezygnacja z umowy o abonament

 

Niniejszym oświadczam, iż nie zamierzam kontynuować umowy o abonament zawartej w dniu {Data zawarcia umowy} i wnoszę o jej rozwiązanie wraz z upływem ustalonego w aneksie okresu minimalnego.

 

 

Z poważaniem,

{Imię i nazwisko}

 

{Adres},

{Telefon},

{Nr abonenta}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...