Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

prośba o poradę - czy patrząc na poprzednie lata, lepiej jest rozmawiać z Cyfrą o przedłużeniu umowy teraz, czy w sierpniu?

 

pytam, bo moja umowa wygasa 31.03 (fajne warunki - umowa 13m, canal+ za 9,90 przez cala umowe) i mam 2 opcje:

1) przedluzyc teraz biorąc co dają - standard opisany na poprzednich stronach, albo

2) skorzystać z promocji więcej za mniej, czyli wziąć na pół roku wyższy pakiet płacac 3miesiące ulgowo i 3 miesiące normalnie, dodatkowo płacąc za canl+ 25,90/mies, a do rozmów o umowie długoterminowej wrócić w lipcu/sierpniu.

 

dzięki z góry za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej nie moze juz byc :P Chyba ze nie bedzie juz zadnych promocji. Jesli chca jakiego przyrostu to musi byc lepiej, tak to oni ledwie utrzymuja sie mysle na zero, brak spadku ale nie ma tez wzrostu.

 

Przez te ich beznadziejne promocje konkurencja nie czuje presji i pogarsza warunki bo nie musi sie starac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zadać pytanie: Czy Cyfra+ widzi w ogóle jakąś konkurencję? Mam wrażenie że niektóre ruchy są pozorowane - choćby 3D. Po co? Po to, żeby być pierwszym na rynku - pierwsza transmisja. Później mówią, że nie ma materiałów dostępnych na rynku, potem że jednak będą rozwijać...

A promocje zawsze będą, tylko pewnie mało atrakcyjne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestroga dla wszystkich przedłużających umowę z multiroomem.Oferowali Wam 7,5 zł na miesiąc przy umowie 19-miesięcznej oraz 1 zł przy umowie 25 miesięcznej.Teraz przy wszelkiego rodzaju wyliczeniach od września uwzlgędniają opłatę nie 15 zł a 35 zł i od tego rabat 14 zł bądź 7,5 zł. Złożyłem reklamację na nagraną rozmowę oraz aneks który mówi o 14 złotowym rabacie a nie multiroomie za 1 zł.Nie spocznę póki nie dostanę informacji że multiroom za 1 zł.Nie po to brałem umowę 25 miesięczną!
@markar Daj znać co ci odpisali. Jestem ciekawy co odpiszą

Dziś dostałem list-multiroom gratis do końca umowy tj. luty 2013.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na godz 13.3 w pakiecie kompakt są jeszcze takie kanały jak: Tcm,Cartoon Networks,Comedy central family,Vh1,d.channel, jest również BBC Knowlede i Crime Investigation myślę ,że Crime zostanie trochę dłużej bo włączyli go dopiero po 20 stycznia. Pożyjemy i zobaczymy do której będą te kanały :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...