Skocz do zawartości

30 Ton : Lista, Lista


Kazik29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Dawno nie pisaliśmy o liście 30 ton dlatego mam dla was jedno późniejszych notowań listy.

Zauważyliście pewnie że na początku każdego notowania listy w 2005 roku Travis wypowiada słynne zdanie "Daj Buzki".

Bardzo lubiłem takie początki gdyż były ciekawe, zresztą zobaczcie sami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Dawno nie pisaliśmy o liście 30 ton dlatego mam dla was jedno późniejszych notowań listy.

Zauważyliście pewnie że na początku każdego notowania listy w 2005 roku Travis wypowiada słynne zdanie "Daj Buzki".

Bardzo lubiłem takie początki gdyż były ciekawe, zresztą zobaczcie sami.

Na plus zasługuje tutaj także grafika programu - zwłaszcza oznaczenia sytuacji na liście czy samych pozycji które to w zależności od przedziału listy zmieniały swój wygląd. Pamiętam też zapowiedzi typu: Bliżej, mocniej... pierwsza dziesiątka czy 30 ton dziękujemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

''30 Ton'' był to jeden z programów muzycznych (zaraz po ''Piosence na życzenie'' Polsatu), który bardzo lubiłem wtedy oglądać - a leciał w soboty o godz. 13:30 po filmie familijnym i przed ''Familiadą'' w TVP2. Najbardziej to z tego programu pamiętam głównie oprawę graficzną z rockową muzyką oraz głos Dariusza Odiji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 lata później...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 13.09.2023 o 22:59, TomeQ38 napisał(a):

Ja, również pamiętam ten program 30 Ton, Ton to był super wspaniały program muzyczny i niezapomniany głos Dariusza Odiji. Czy ktoś pamiętam czy w 30 Ton były jakieś piosenki Bon Joviego lub Savage Garden albo z rockowych to czy jakieś piosenki Dżem i Breakout.?

Bon Jovi, Savage Garden były na 100%. Dżem może, Breakout - nie wiem.

 

Moim zdaniem "30 ton..." to był najlepszy program muzyczny tego typu jaki kiedykolwiek pojawił się w polskim piekiełku. Ktoś kto zdjął go z anteny powinien zostać pozbawiony dożywotnio emerytury, bo najwidoczniej nie znał się na swojej robocie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...