Jump to content
Kazik29

30 Ton : Lista, Lista

Recommended Posts

Dzięki temu programowi, ta piosenka do dziś jest moim numerem jeden, nawet mam ją na dzwonek w telefonie :) Dzięki temu przypomina mi się zawsze ten program :)

Dawno nie pisaliśmy o liście 30 ton dlatego mam dla was jedno późniejszych notowań listy.

Zauważyliście pewnie że na początku każdego notowania listy w 2005 roku Travis wypowiada słynne zdanie "Daj Buzki".

Bardzo lubiłem takie początki gdyż były ciekawe, zresztą zobaczcie sami.

Dawno nie pisaliśmy o liście 30 ton dlatego mam dla was jedno późniejszych notowań listy.

Zauważyliście pewnie że na początku każdego notowania listy w 2005 roku Travis wypowiada słynne zdanie "Daj Buzki".

Bardzo lubiłem takie początki gdyż były ciekawe, zresztą zobaczcie sami.

Na plus zasługuje tutaj także grafika programu - zwłaszcza oznaczenia sytuacji na liście czy samych pozycji które to w zależności od przedziału listy zmieniały swój wygląd. Pamiętam też zapowiedzi typu: Bliżej, mocniej... pierwsza dziesiątka czy 30 ton dziękujemy :)

A ja zawsze czekałem na informacje o koncertach i na ranking sprzedaży płyt w konkretnych miastach (z podziałem na konkretne sklepy). Oczywiście pod kątem Krosna. :smile:

Ostatnio na Youtube namnożyło się wydań programu - perełkami są tam podsumowania roczne:

Z 1998 roku:

Z 1999 roku:

A tutaj jedne z najstarszych wydań - z początku 1997 roku:

Edited by Poland

''30 Ton'' był to jeden z programów muzycznych (zaraz po ''Piosence na życzenie'' Polsatu), który bardzo lubiłem wtedy oglądać - a leciał w soboty o godz. 13:30 po filmie familijnym i przed ''Familiadą'' w TVP2. Najbardziej to z tego programu pamiętam głównie oprawę graficzną z rockową muzyką oraz głos Dariusza Odiji.