Skocz do zawartości

wPolsce24


KENZO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Bartosz10 napisał(a):

Na pewno będzie - skoro dawali zapowiedzi, to będzie

 

Dziwne jest to, że od startu wPolsce24 nie ma żadnego materiału na ich kanale na YT.

Może są zajęci dopracowywaniem aspektów technicznych kanału.

Wiem dlaczego nie ma, ale nie wiem czy mogę o tym mówić

Po pierwszym dniiu nadawania #wPolsce24 to naprawdę się dobrze ogląda. Poprawić tylko kwestie techniczne jak lepszy dobór "belki" z informacjami, dodać serwis sportowy oraz archiwizację programów na YT . Duży plus za naprawdę dobre, wyważone " Wiadomości". Nie mam ciągłego "chwalenia" PiS i siebie  Za kilka miesięcy śmiało takimi krokami będą lepsi od "Republiki"

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, szwyr napisał(a):

Mają w tym studiu kamerę, mają światło, mają kanapę - tyle możliwości... a tylko siedzą i gadają.

Bo kwestia jest też taka, że dopóki stacja nie będzie mieć odpowiedniej sieci korespondentów terenowych, to za wiele nie będzie można zrobić poza kolejnymi pasmami publicystycznymi, które będą się różnić światłem albo tym, czy dyskutanci będą stać, czy będą siedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesujące spostrzeżenie na temat serwisu "Wiadomości".

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/wpolsce24-wiadomosci-michal-adamczyk-naziemna-telewizja-cyfrowa-oferta-programowa-mux-8-jak-ogladac

Cytat

Tematem zamykania porodówek zajęła się Małgorzata Gałka (wcześniej „Wiadomości”). Przygotowała materiał i wejście na żywo. Nie sprzed szpitala, ale Stadionu Narodowego.

Ciekawe ile osób które oglądały, zwróciło na ten szczegół uwagę. To ewidentna wpadka, aby materiał z wejściem na żywo robić nie z miejsca o którym się opowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, bartek2lp2 napisał(a):

Wiem dlaczego nie ma, ale nie wiem czy mogę o tym mówić

Po pierwszym dniiu nadawania #wPolsce24 to naprawdę się dobrze ogląda. Poprawić tylko kwestie techniczne jak lepszy dobór "belki" z informacjami, dodać serwis sportowy oraz archiwizację programów na YT . Duży plus za naprawdę dobre, wyważone " Wiadomości". Nie mam ciągłego "chwalenia" PiS i siebie  Za kilka miesięcy śmiało takimi krokami będą lepsi od "Republiki"

Już zaczęli wstawiać na YT, ale z tego co widzę na niektórych materiałach, to jest to zgrywane z stream'a YT co jest bardzo nieprofesjonalne

 

9 godzin temu, Mateusz2006 napisał(a):

Bartek przekaż im żeby przywrócili starą oprawę "Polityki na Deser". Skoro w urywkach były testy ekranów na starej oprawie.

Tamta oprawa może trochę nie pasować do nowego stylu, ale mogą zrobić nową/odświeżoną wersję na wzór tamtej

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Simi90 napisał(a):

Śmiali się na początku z TVP i ich niedoskonałości realizacyjnych. Teraz jak widać mierzą się z tym samym.

Tylko porównaj sobie ile ma TVP, a ile fratria

I jakie zasoby sprzętowe mają obie spółki, a potem komentuj

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że to nie jest nowa telewizja. Działa już trochę na rynku. Jak się aspiruje do MUX ogólnopolskiego dobrze by jednak było dysponować czymś lepszyć sprzętowo i lokalowo niż gdy się było małą telewizją. 

A skoro nie mają, to znaczy że ich nie stać i słusznie pojawia się krytyka co do słabej jakości technicznej kanału. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała wpadka przed programem Polityka na deser - przez chwilę było widać obraz ze studia z przygotowaniami do programu, a potem przez parę minut była stopklatka z czołówki programu.

Ale studio wygląda lepiej niż wczoraj - rozjaśnili kolory w tle i dodali logo programu.

Do całości brakuje jeszcze wpisów widzów z X'a - np. e tle pod logiem programu.

Edytowane przez Kirk
Popraw pisownię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Mateusz2006 napisał(a):

Bartek przekaż im żeby przywrócili starą oprawę "Polityki na Deser". Skoro w urywkach były testy ekranów na starej oprawie.

Stara oprawa była lepsza, ta nowa w porównaniu z starą wygląda na amatorszczyznę. Jeszcze jak się dobrze przyjżeć to widać piksele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...