Skocz do zawartości

Opcja 48h w Cyfrze +


Tazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

HBO, HBO 2 i HBO Comedy. Brak HBO HD. :D

 

A ja wczoraj zamówiłem i konsultantka uparcie twierdziła,że jest także HBO HD. W sobotę sprawdzę i dam znać.

Tak na szybko i z ciekawści. Czy mozna sprawdzić to zamówienie w swoim w ICA ( czy jakoś tam ) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie niemożna sprawdzić tego zamówienia nigdzie. Jedynie trzeba pamiętać, że można go użyć tylko 4 razy w roku. Na ICA na 100% nie da się tego sprawdzić. Jedyną możliwością jest napisanie w tej sprawie E-maila do działu informację :)

A co do HBO HD to jeśli wchodzi w skład zamawianego pakietu to musi być dostępne tak jak wszystko inne. Przecież gdy zamawiamy wyższy pakiet w tej opcji to mamy do dyspozycji wyszystkie kanały tego pakietu a nie tylko wybrane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj zamówiłem i konsultantka uparcie twierdziła,że jest także HBO HD. W sobotę sprawdzę i dam znać.

 

Niestety konsultantka musiała się pomylić, ponieważ nie ma możliwości wybrania opcji HBO HD w ramach projektu 48h . Z kanałów HD jest tylko opcja Cinemax w której znajduje się Cinemax HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie niemożna sprawdzić tego zamówienia nigdzie. Jedynie trzeba pamiętać, że można go użyć tylko 4 razy w roku. Na ICA na 100% nie da się tego sprawdzić. Jedyną możliwością jest napisanie w tej sprawie E-maila do działu informację :)

A co do HBO HD to jeśli wchodzi w skład zamawianego pakietu to musi być dostępne tak jak wszystko inne. Przecież gdy zamawiamy wyższy pakiet w tej opcji to mamy do dyspozycji wyszystkie kanały tego pakietu a nie tylko wybrane :)

4 razy w roku , czy raz na 3 miesiące ( bo też takie wersje tutaj czytałem)?

Czy mogę z tego skorzystać w pierwsze 4 weekendy stycznia , czy może jak skorzystam w styczniu , to następny raz będę mógł dopiero w kwietniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj zamówiłem i konsultantka uparcie twierdziła,że jest także HBO HD. W sobotę sprawdzę i dam znać.

 

Niestety konsultantka musiała się pomylić, ponieważ nie ma możliwości wybrania opcji HBO HD w ramach projektu 48h . Z kanałów HD jest tylko opcja Cinemax w której znajduje się Cinemax HD.

Można skorzystać jeszcze z opcji 5xHD 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 razy w roku , czy raz na 3 miesiące ( bo też takie wersje tutaj czytałem)?

Czy mogę z tego skorzystać w pierwsze 4 weekendy stycznia , czy może jak skorzystam w styczniu , to następny raz będę mógł dopiero w kwietniu?

Z w/w projektu można skorzystać maksymalnie cztery razy w roku jednak nie częściej niż raz na trzy miesiące...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można 4 razy w roku, pod warunkiem, że zadziała :brawo: Konsultan twraz w 4 e-mailu prosi mnie właśnie, żebym poruszał anteną, bo napewno sygnał w jakości 96% jest za słaby i uprawnienie nie chcą przejśc na kartę. Czy tam pracują już sami [beep]e, że próbują wmawiać ludzią takie pomysły? :brawo::brawo::brawo:

P.S. Wesołych Świąt :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem co mam o tej opcji myśleć. Mnie mieli włączyć paczkę HBO SD na weekend, bo konsultantka kategorycznie stwierdziła że HD nie można uruchomić. Włączam dzisiaj telewizor, żeby sprawdzić czy paczka HBO jest włączona i co się okazuje że jest włączone ... HBO HD, ale pozostałe programy są zakodowane, czyli HBO, HBO2 i Comedy. No ale co mogę chcieć, przecież to za darmo :wink: więc trzeba brać co dają, a nie marudzić :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem co mam o tej opcji myśleć. Mnie mieli włączyć paczkę HBO SD na weekend, bo konsultantka kategorycznie stwierdziła że HD nie można uruchomić. Włączam dzisiaj telewizor, żeby sprawdzić czy paczka HBO jest włączona i co się okazuje że jest włączone ... HBO HD, ale pozostałe programy są zakodowane, czyli HBO, HBO2 i Comedy. No ale co mogę chcieć, przecież to za darmo :wink: więc trzeba brać co dają, a nie marudzić :lol2:

Sprawdź czy c+hd masz rozkodowane - prawdopodobnie masz podłączone na weekend premium hd 8)

 

Niestety ale Cyfra+ po raz kolejny zawodzi.

Też miała chodzić mi ta opcja , a nie chodzi.

I śmieszy mnie jakieś reaktywowanie, jakoś cyfra w emailu nic nie mowiła o tym, tylko że bedzie chodzic.

Masz dekoder "uniwersalny"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...