Skocz do zawartości

jak długo jesteś w Polsat Box


Amaś 1990
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@czytnik Osobiście liczyłem na Sagema, nawet go na stanie mieli, ale w APS nawet sie nie zapytali, jaki chcemy dek. Usłyszeli że HD no to dawaj CPT.

A ty nie umiałeś bez zapytania wyartykułować jaki chcesz dekoder ? Skoro wiedziałeś że mają na stanie to co? Wstydziłeś się powiedzieć że chcesz Sagema ? Wystarczyło powiedzieć że chcę PVR , prawda ? Papiery na siłę ci podsunęli i kazali podpisać ? Pewnie nawet nie czytałeś co podpisujesz ? Prawda ? Do kogo masz pretensje ? Miej do siebie, chciałeś HD więc masz HD ! Może nie ?

 

Wszyscy w koło winni , świat jest zły i straszny ... tylko nie ja jestem winny , na każdym korku najlepiej przerzucać winne na kogoś innego ... Trzeba było powiedzieć: DZIEŃ DOBRY , CHCĘ DEKODER HD Z NAGRYWANIEM. . Ewentualnie popatrzeć co się podpisuje i powiedzieć , PRZEPRASZAM JA CHCIAŁEM DEKODER PVR Z HD ...

 

 

Losie ... mroczni sprzedawcy na siłę i pod groźbą cielesnej kary kazali brać HD 5000 ...

 

Proszę administrację o nie cenzurowanie mojego posta ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

od 2x.12.2006r do 4.11.2011 i składam wymówienie umowy, za kiepską obsługę, zmiany dekodera echostar 717 na CP2 [ padło zasilanie i ta wymiana] i w nowym brak swojej listy, za dekoder HD dodatkowo płacić. I to wszystko bo tylu latach. Strych klientów mają głęboko w d...e. Jak nie odejdą to nie odejdą i będą marudzić, ale najważniejsze żeby płacili. Jak na razie po wszystkim DVB-T na TV 40" fullHD, a później zobaczy się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z Polsat2Cyfrowy (pierwotna nazwa) od 2000-03-07 czyli od samego początku.Wtedy to była jedyna platforma za freeko.Co prawda oferta była uboga ale co można mieć za darmo.Czyli z polsatem jestem w sumie 11 lat i prawie 8 miesięcy.Pierwszy dekoder to Sagem 4275.Terażniejszy Polsat to krok milowy do tego co było na początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...