Skocz do zawartości

jak długo jesteś w Polsat Box


Amaś 1990
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie to nie tak ja jestem prosty człowiek lubię jak coś jest proste w obsłudze :

Wady Polsatu:

- nie interesuje mnie kompletnie F1

 

Wydaje mi się że to ty jesteś wadą bo nie lubisz F1, wiesz to głupio się czyta. Wadą Polsatu jest to że nie interesuje siue F1

Równie dobrze można powiedziec że wada telefonu z klawiaturą QWERTY jest to że ja nie lubie pisac SMSów na tej klawiaturze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od początku istnienia CP. Co 2 lata nowa umowa albo i wcześniej zalezy od promocji.

I nie zamierzam przestać, mam tu BBC z Top Gear, F1, Lige Euro, Boks i siatkę, Polsat 2 z powtórkami Kiepskich i Graczyków (itp), kilka kanałow HD, Boomerang ze starymi kreskówkami na których sie chowałem za czasów analogowego angielskiego Cartoona, dobre seriale komediowe na CC, muzyke na kilku kanałach tylko brakuje mi kulinariów :( Cena jest OK, nie ma promocji ale i tak jest przystepnie. Tylko ten ich nowy dekoder okazuje się byc klapa bo codziennie łapie zawiechę i trzeba go resetować.

 

Mam też Cyfrę ale tam oglądam tylko filmy, Kuchnie TV oraz Nationale Geographicki

 

Miałem N ale to była porazka, skusiła mnie nowa technologia i przez to przez 24mc męczyłem sie nie mając nic do oglądania bo te ich kanały HD nie były warte uwagi. Podobał mi się tylko dekoder, ale sam dekoder nie jest w satnie mnie zatrzymac przy danej platformie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Gdzieś od maja 2006 roku, do sierpnia br. nawet mi się podobało. Jednak kiedy z tego świata zszedł tuner Samsung 305g, a CP wcisnął mi ichniejszy F300 ta platforma straciła w moich oczach.

 

Na swojej stronie wypisywali funkcje tunera gdzie było napisane "możliwość tworzenia własnych list programów". Tylko nie napisali, że FTA powyżej 200 kanału... A mniej więcej od 2 miesięcy tuner regularnie emituje reklamy! Dziękuję - byle do końca umowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Warblade3

Moja rodzina jest abonentem Cyfrowego Polsatu od 3 lat.Akurat od 2007 roku.13 dni przed moją Komunią :D:smile: .Zastanawiam się nad odejściem do Cyfry+.Mimo ceny ma całkiem dużo kanałów.Chyba przejdę za kilka lat.Cyfrowy Polsat ma za mało kanałów w pakiecie Familijnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w 2007 byłeś na trzy dni przed komunia to raczej nie Ty odejdziesz do Cyfry+ :) Cyfra ma najlepszy wybór kanałów ale są drogie, CP to całkiem dobrze pomyślane pakiety i tu nie zgodzę się że mało ma kanałów w familijnym porównaj sobie co za tę cenę dostaniesz w cyfrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja rodzina jest abonentem Cyfrowego Polsatu od 3 lat.Akurat od 2007 roku.13 dni przed moją Komunią :D:smile: .Zastanawiam się nad odejściem do Cyfry+.Mimo ceny ma całkiem dużo kanałów.Chyba przejdę za kilka lat.Cyfrowy Polsat ma za mało kanałów w pakiecie Familijnym.

 

To się zastanawiaj, masz dużo czasu, do pełnoletności, masz jeszcze kilka lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderator mnie wymoderował więc spróbuję jeszcze raz - może będzie politycznie poprawnie :) Jestem w CP od dwóch latek a ogólnie to nie miałem zamiaru pakować się w płatną tv, tylko mieć coś do oglądania FTA z Astry i HB. Ale gdy się dowiedziałem że CP ma abonament za 10zł to namówiłem matulę no i wzięliśmy sprzęt Polsatu (a więc dwie pieczenie na jednym ogniu) plus oddzielnie monoblock, czyli konwerter na dwie satelity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...