Skocz do zawartości

jak długo jesteś w Polsat Box


Amaś 1990
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Abonentem Cyfrowego Polsatu jestem od 2009 roku. Z oferty Cyfrowego Polsatu korzystam 4 lata dłużej czyli z Cyfrowym Polsatem związany jestem już prawie 7 lat. :D Były po drodze również przygody z Canal+ Cyfrowy oraz z ITI. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ja z Polsatem jestem od maja 2005-tego. Dekodery po kolei to:

1. SAMSUNG DSR-7000 (05.2005-01.2009), mój faworyt, chociażby dlatego, że umożliwiał uruchamianie aplikacji Polsatu. Swoją drogą szkoda, że CP z tych bajerów jak PORTAL ITV zrezygnował.

2. Echostar DVR-747 (22.12.2008-chyba 05.2011, pewien nie jestem, musiałbym go odpalić i zobaczyć nagranie Indiany Jonesa) Ten był trochę denerwujący, szczególnie podczas pauzowania (LivePause). Wkurzyło mnie, jak podczas jednego zawieszenia zresetowałem dekoder i włączając DVR nie zastałem nagrań...

3. Sagemcom ESI-88 (03.2011-teraz) Gdy się rozgościłem na nim, poczułem się jeszcze mniej komfortowo, niż na poprzednim. Dodatkowy minus, to nienagrywanie wszystkiego i brak dobrych funkcji z moich poprzedników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ponad 5 lat, ale nie jako abonent i własnie zwijam się jak szczur z tonącego statku :) Poza sprzedażą ich usług nic wspólnego z CP nie miałem i nie chcę mieć, Solorz dyma klientów bardziej niż konkurencja i od razu wychodzi z założenia, że są głupi i można ich prymitywnie wycisnąć z kasy, klientów braknie więc zaczyna w ten sam sposób podchodzić do ludzi którzy na niego pracują, więc mówię bajo bez żalu i sentymentów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz sam przyznać że twoja opinia jest stronnicza i oparta nie na warunkach jakie oferuje swoim abonentom CP, ofercie programowej i cenach za pakiety tylko na własnych doświadczeniach związanych z dystrybucją usług CP.

Rozumiem że jako dystrybutor/właściciel APSu jesteś rozgoryczony współpracą z CP, ale dla statystycznego Kowalskiego chcącego mieć w miarę wszechstronną ofertę programową nie płacąc przy tym za dużych pieniędzy CP jest dobrym rozwiązaniem.

Sam niedawno zrezygnowałem po długim czasie abonowania z N bo również odczułem że mnie dojono.

History HD za dodatkową opłatą, nVOD net również(TVN Player), ceny zawartych w nim kolekcji również mało konkurencyjne. Porzucenie rozbudowy oferty programowej na rzecz rozwijania usługi nVOD net(przypominam dodatkowo płatnej). Ciągłe "udoskonalenia" mające na celu wymuszenie podpinania nboxa pod sieć internet(kołomyja z LM). Kary za rzekome uszkodzenia dekoderów, ich ciągłe usterki, lagi i zwiechy. Do tego dochodzi ogromne zapotrzebowanie na prąd przez nBoxa i niemożność przełączenia w tryb czuwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że moja opinia jest stronnicza, ale nie da się ukryć że przez te kilka lat znając dokładnie ofertę CP, mogąc dobrać sobie najlepszą ofertę z możliwych, a ostatnio nawet ofertę pracowniczą, która jest śmieszna w porównaniu z pracowniczymi w N i C+. (została stworzona tylko po to żeby jak pisałem poprzednio wydymać trochę swoich PH i plan ilościowy w centrali się zgadzał) wybierałem ofertę konkurencji dla siebie i rodziny :) Mam N i 2xC+ i jestem zadowolony z oferty i działania sprzętu, obsługi klienta itd. Nie twierdzę, że nie ma zadowolonych w CP, bo jeżeli świadomie wybrali ofertę i akurat trafił im się ok sprzęt to są zadowoleni, ale od środka to takie szambo trochę. Mam znajomych w konkurencji i wiem, że w każdej firmie od środka wygląda to słabo, ale CP w tym towarzystwie wypada najsłabiej. Niektóre praktyki Solorza są tak prymitywne i głupie, że myślący człowiek nie może na to patrzeć...

I jeszcze info odnośnie oferty, bo na forum jeszcze o tym nie było. Można dostać Mini HD za 9,90 w każdym APSie, tylko nie od razu, trzeba pomęczyć... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Za niecałe dwa tygodnie "stuknie" mi rok, jak jestem z Cyfrowym Polsatem. :) Poprzednio byłem przez kilka lat z CYFRĄ+. Jednak na skutek fuzji tej platformy z n'ką pożegnałem się z nią i przeszedłem właśnie do Cyfrowego Polsatu. :) Obecnie jest to moja pierwsza umowa z Cyfrowym Polsatem, zawarta na okres 15 miesięcy. Za trzy miesiące "z hakiem" umowa ta będzie się kończyć. Wysłałem już wypowiedzenie i liczę na dobrą ofertę przedłużeniową. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jakies 6-7 lat. Zaczynałem jak platforma miała 2 pakiety, Familijny i dodatkowo Relax (albo relax mix?). Nie było chyba jeszcze wtedy Cinemaxów z tego co kojarzę, dodali je po kilku miesiącach i były to kanały premium za które życzyli sobie 20-25zł. To wszystko było tak dawno, że nie wiem czy dobrze pamiętam, jak ktoś lepiej kojarzy te czasy to proszę o przypomnienie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...