Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tymczasem Doda mówi, że otrzymała już propozycję od TVP na uczestnictwo w The Voice of Poland oczywiście w jury. Mówi o sobie, że z jej doświadczeniem jest gotowa wspierać młode talety.

O ile wokalistką jest no, powiem, że nawet, nawet, to jurorką tragiczną. Przez nią popsuli "Gwiazdy tańczą na lodzie". Te pamiętne utarczki z Saletą... Poziom dna. Potem jurorowała w Polsatowskim "Tylko nas dwoje", z Santor i Karolakiem - tylko Santor była OK. Reszta to tragedia.

 

Porównaj sobie Dodę z 2007 roku i Dodę z 2017 roku. Na pewno zobaczysz w niej sporą różnicę. Przez kilka lat nieco się opanowała i nie jest już rechoczącą jak koń dziewczyną, która uważa się za "jedyną królową" i otacza się kolorem różowym. Ja bym dał - szczególnie po tylu latach - szansę Dodzie - ma doświadczenie muzyczne i rozróżnienie w "The Voice of Poland" fałszu od tzw. anielskiego głosu nie powinno być dla niej problemem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka. W dawnych ramówkach TP2 w piątkowe noce tak w 1990/1991 okazuje się, że emitowali "Noc z Anteną 5". Co to miało by być, nie wiem. Może jakiś program lokalny, i najlepsze urywki z zagranicznych telewizji satelitarnych?

''Noc z Anteną 5'' był to program rozrywkowy przygotowany przez OTV Wrocław, coś jak ''Trzy Godziny z Telewizją Katowice'' za PRL-u. Później program został przeniesiony do TVP1, który był emitowany w nocy z soboty na niedzielę jako ostatnia pozycja programowa w latach 1992-1993.

 

Co do Haliny Frąckowiak to głównie jest nielubiana ze względu na syna - Filipa, który jest Radnym PiS w Warszawie oraz był związany z o. Tadeuszem Rydzykiem (był dziennikarzem ''Naszego Dziennika'', bardzo często w TV Trwam się pojawiał w programie ''Warto zauważyć... w mijającym tygodniu''). Do Haliny Frąckowiak nie mam nic przeciwko, bardzo lubię to artystkę razem z piosenkami, które zaśpiewała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 z 10 - 5/97. W składzie 10 zawodników 7 panów, trzy panie. Wszyscy się utrzymali w pierwszym etapie, 8 osób po 3 szanse. W finale mieliśmy pana Rafała, panią Beatę i pana Tomasza, dzisiejszy drugi etap był dość długi. Zachowali po jednej szansie. Pierwszy na 3 pytania odpowiedział mój miennik, wyznaczył panią Beatę, która źle odpowiedziała, pan Rafał ponownie ją wyznaczył i ją o drugą szansę osłabił, wybrał pana Tomasza, ten też nie wiedział i znowuż ostrze pana Rafała zostało ku jemu skierowane i przebiło go na zewnątrz. Ale chciał go dobić, jeszcze raz to zrobił, też go przebił i na 27 do końca pan Tomasz odpadł z jednym punktem, więc...bez odpowiedzi :mrgreen: Pani Beata chwilę później odpadła, 11 pkt. Pan Rafał został sam, miał 31 pkt, zaczął od 26 do końca, stracił jedną, dobrze odpowiedział, stracił drugą, dobrze odpowiedział, ponownie dobrze odpowiedział i na 21 do końca nie odpowiedział dobrze, stracił trzecią szansę, 61 pkt na jego koncie, więc o Wielkim Finale może zapomnieć. Najsłabszy finał od bardzo dawna, przynajmniej ja sobie nie przypominam tak słabego finału.

 

Doda fakt, trochę się ogarnęła od gwiazd skaczących i jeżdżących po lodzie ;) TVP dała jej propozycję, bo - jak pamiętacie - coś nie tak było z Sadowską   Może to szansa dla Dody na ponowne zaistnienie? Myślę, że tak.

 

O proszę, to że syn pani Frąckowiak jest radnym PiSu w Warszawie nie wiedziałem. A że ona PiS popiera, to już wiedziałem ;) Może przez to dostała zaproszenie do tych okazji?  Może tak. Natomiast mam szacunek do całej jej działalności artystycznej. Może nawet coś podczas tego programu okazjowego zaśpiewa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak. Najpierw o Kotarskim, bo się zaczyna robić dziwnie.

Jednak nie wróci 25 marca z premierami. Zaczną się powtórki kolejne od odc. 18. I tu dwa warianty - albo ruszy jeszcze póżniej, albo po cichu go usuną z ramówki, co byłoby nielogiczne, zapowiadają IV sezon i nagle brak emisji?

 

Frąckowiak tylko w pierwszym odcinku będzie, no ja to rozumiem. Wystąpi też jutro w tym widowisku "Kobieta niejedno ma imię" -zwiastuny lecą. Ja do niej nic złego nie mam, piosenki ma dobre, legendarne, tylko myślałem, że "Jest okazja" to jej nowy cykl a nie jednorazowy udział.

 

Dodzie szansę dam. Kto wie, może faktycznie będzie dobrą jurorką? Tak, zmieniła się, na lepsze, to były pierwsze odczucia tylko. Daję zawsze nowe szanse, poczekam do jesieni. Może będzie dobrze.

 

A tymczasem:

O mnie się nie martw na równi z Barwami szczęścia dalej trzymają poziom. Nie do wiary - szósty sezon i dalej wysoka forma, nowe wątki świetne, po prostu pięknie.

Rodzinka.pl - no, nie było tak żle. Jednak widać, że najlepsze już za nami, chociaż kto wie, może najlepszy odcinek w serii będzie jednak miał "to coś". Na razie spokojny start serii... i dobrze, że jednak w TVP2. W TVP1 trzy razy w tygodniu byłoby szybkie wyczerpanie materiału i robienie serialu 'na siłę'.

 

Dzisiejsze nowości:

Młodzi wielcy - no,mówiłem, że jest potencjał na całą serię i jest. Świetny, rodzinny program, młode talenty i to jakie. Miło, że realizowany przez TVP3 Poznań. ;)

Familiada - tu jako ciekawostka, dzisiaj było zastępstwo za studenta. Ten zachorował i w zastępstwie była nauczycielka.

 

A dzisiaj:

- Postaw na milion - w końcu nowy sezon, nowe emocje, może padnie w końcu główna wygrana?

- Kocham cię, Polsko - jubileuszowy X sezon, hurra! Królikowski - obawiałem się, że będzie tragedia, ale po zapowiedziach, widzę, że może będzie lepszy niż Musiał! I ile konkurencji? Wszak pojawią się dwa nowe. Albo jakieś wylecą, albo będzie po prostu więcej. Liczę na to drugie. ;)

 

Niekonsekwencja Dwójki na koniec - piszą, że Familiada wraca na wiosnę. A co, zimą to co? Powtórki? ;) A pod koniec programów dalej belka, że wszystkie odcinki na VOD. A tak nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się nie podobają te muzyczne zmiany w "1 z 10". Ta ścieżka dźwiękowa w czasie wizytówek, albo podczas przejść między rundami jest trochę za głośna i chaotyczna. Średnio mi się też podoba filting muzyki z czołówki. Z wizytówek zawodników usunąłbym zainteresowania - wystarczą imię, nazwisko, miasto (tylko poziom gminny, nie żadne sołectwa czy dzielnice - spotkałem się z tym już w programie) oraz wykształcenie i wykonywany zawód. Kiedyś pisaliście, że to lektorka powinna podawać takie informacje - popieram ten pomysł. Jest jeszcze jedna kwestia - podczas podawania listy punktowej na końcu odcinka, w około 3 belkach punkty zawodników zlewają się z tłem i nie widać dobrze cyfr. Błąd grafików - powinno to być poprawione, belki powinny zmienić odcień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Familiada" - Studenci prawa vs DJ-e. Po pierwszym (kim mali chłopcy chcą być w przyszłości?) 0:73, -2, Karol chciał być piratem :mrgreen: Po drugim (co można zrobić i z ziemniakiem i z jabłkiem) 96:73, po trzecim (który krzew/drzewo pachnie szczególnie intensywnie podczas kwitnięcia?) 149:73, -3. Czwarte podwójne (przedmiot, który coś wskazuje - wskazówka przy pulpicie, pan myślał, że źle :mrgreen: )  273:73, -3. Troszkę przerażająca jest dzisiaj niewiedza. Piąte potrójne (powolne zwierzę) i 561:73,  ślimak żółw i leniwiec :) DJ-e zarabiają 219 zł. A w finale - po dwóch wcinkach sponsorskich z czego druga dość [beep]ka - Mateusz i Marta, zaczyna Mateusz. On zbiera: 11 (agroturystyka), 5 (wyrok się uchyla), 17 (pies boi się hałasu), 23 (pływamy w wodzie), 19 (trąba powietrzna).  Marta miała 125, a powiedzia: 0 (urlop jednostka wypoczynku - wczasy naj), 18 (wyork się odsiaduje, naj wykonać), 0 (pies się boi kota, burza naj), 36 (pływamy w basenie, naj), 10 (trąba jerychońska, słonia naj). 139 pkt za dziś, 2100 zł też za dziś, razem za 3 występy  20 097 zł.

 

Dzisiaj też było zastępstwo za ucznia. Może zachorował podczas tej transzy nagrań?

 

"Familiada" wróciła na wiosnę, nawet na zimę, nawet na jesień, tylko w lecie nie ma premier :mrgreen:

 

Z tym motywem w 1 z 10 podczas wizytówek wydaje mi się, że zmieniono system emisyjny wraz z przejściem programu na jakość HD i wszystkie pliki muzyczne poszły wraz z tamtym systemem, stąd jesteśmy odcinek w odcinek katowani podkładem, który jest słabo posklejany, jakby go sklejała osoba niemająca pojęcia o montażu dźwięku oraz kolorami napisów na planszach końcowych.  Wizytówki - akurat tutaj zauważam, że w niektórych odcinkach nie ma zainteresowań, może to jest kwestia nagranych tych wizytówek, czy krótsza czy dłuższa wersja, szczerze nie wiem, choć się domyślam ;)

 

Kocham Cię Polsko - moje domysły z dawaniem dobrych fragmentów z programu do zwiastunów z Królikowskim się sprawdziły. Niestety on nie powalił jako ten kapitan drużyny, był irytujący, a jego teksty pozostawię bez komentarza. Czyli TVP chciała zrobić oglądalność, że wrzucili dobre fragmenty z "Królikiem", a ostatecznie wyszła popelina.  Kasia Kowalska jakby za karę przyszła do programu, a wykonawca z Piersi to pozostawię do Waszej oceny. Minus jest za finał, w którym były zaledwie trzy pytania. Co jak co, ale ten program kojarzy mnie się z większą liczbą pytań w tym etapie. Był oczywiście z utworów Zenek i ..tak tak, Halina Frąckowiak :mrgreen: Ale pani od śpiewu cieńka. Duży plus za te nowe konkurencje, w szczególności za układanie słów ;) I za Basię Kurdej-Szatan, która jakby już w tym formacie się wyrobiła. W szkolnej skali taka trójka z małym minusikiem. Ale to dopiero był pierwszy odcinek, może w następnych tygodniach nie będzie źle, tylko lepiej ;)

 

O, a jednak Kotarski może zniknąć. No proszę, współpraca kwitła, a tu nagle bum, nie ma dla niego miejsca.

 

Tak, "Młodzi wielcy" się sprawdzili, był dobry odcinek,  ważne, że utrzymali poziom z tego pilotażowego odcinka ;)

 

Na koniec - doszło do aktualizacji programu na 2.04, o 18:50 bez sensacji - Programem rozrywkowym "Herbatka z kabaretem". Kto by się spodziewał? :mrgreen:

Edytowane przez rafpolsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejścia między rundami mnie nie irytują, tak jest od zawsze. Taka "tradycja". Tylko ta podczas wizytówek - po co zmieniać coś, co było dobre na jakiś galimatias.

O właśnie, powinna lektorka czytać te wizytówki, bo jak są zawodnicy, to po pierwsze, często jakieś bezsensowne teksty, albo można przewidzieć poziom gry - jak długie, to poziom słaby, jak krótkie - to poziom mocny. Kiedyś tak nie było.

 

No dobra, pora na to, co było, i co widziałem, wiosna ruszyła w pełni:

- Postaw na milion: niewiele zmian, oczywiście wczoraj nikt miliona nie wygrał, a na początku gra słabsza. Ale oglądać dalej się da, no da. ;)

- Kocham cię, Polsko: X sezon, a oglądało się to... nieco gorzej niż przy wielkim powrocie rok temu. Ale po kolei.

Naprawdę, nic nie wnoszą te komentarze z twittera. Spokojnie można to usunąć.

Nie było Głuchego telefonu, w zamian ta Familiada. Trochę zbędna. Lepiej by było, gdyby było jak w Familiadzie, odsłaniamy kolejne odpowiedzi, a tak to... słabo.

Ponadto straszna masakracja niektórych piosenek przez wokalistkę z zespołu, a Polszczyzna z tymi koszulkami wymiata jeszcze bardziej niż rok temu. ;) Mało pytań w rundzie finałowej, 3.

Antek? No niech będzie, ale i tak czasami nadal irytuje.

Ogółem dobrze, ale jednak gorzej niż rok temu.

- Ukryte skarby: zmian w programie niewiele. Może to i dobrze?

- Makłowicz: niestety, pora to zakończyć. Jedna potrawa w odcinku to o kilka za mało. Zrobił się z tego typowy śmieć podróżniczy. Niestety.

- Sonda 2: zmian też niewiele, ale odcinek GENIALNY. Po prostu... brak mi słów. Wszystko o smogu, co to jest, i czemu jest grożny. No i ten eksperyment. ;) III sezon zaczął się świetnie i niech tak do czerwca. ;)

 

Dziś jeszcze koncert z kobietami /który prowadzi Popek ;)/, a jutro start Bake Off II.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem powtórkę "Kocham Cię, Polsko", ogólnie nie jest źle, ale Królikowski faktycznie irytuje, nie wiem po co on te suchary gada, toć to nieśmieszne jest, a raczej żałosne. Też zauważyliście, że Kasia Kowalska tam trochę z musu była w programie? Zauważyliście, bo już pisaliście o tym ;) Ale faktycznie, widać było, że nie bawi się tam zbyt dobrze. W powtórce nie ma wpisów z Facebooka i Twittera. Nie było też zapowiedzi następnego odcinka podczas napisów.

 

Fajnie wymyślili z tym "Co ludzie powiedzą?", obowiązkowo zagrali cover czołówki "Familiady" (choć mogli spokojnie odegrać całą bez zmian, lepiej by brzmiało), dobry też pomysł był z odświeżeniem "Polszczyzny", choć to jest nieco łatwiejsza forma rozgrywania tej konkurencji.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No. Była wolna antena, w sam raz, leciały powtórki Boskich i znów nie wykorzystali atutu i sztafeta była tylko w TVP Sport. Tym bardziej szkoda. TVP Rodzinka.pl - taki kanał to powinni umieścić od razu na multipleksie! ;) Ale to nie ten wątek.

 

Kobieta niejedno ma imię - no, dobry koncert, Popek znośna, Frąckowiak oczywiście być musi. ;) W piątek o 16:05 ponoć druga część, tak mi mówi telegazeta.

 

Faktycznie, suchary Królikowskiego nudne. Kowalska faktycznie jakby z musu, a ten z Piersi - też trochę słabo się spisywał. Reszta bawiła sie świetnie. No mogliby dać całą muzykę z Familiady, a i tak to wielki plus. W sobotę ponoć nowe rundy. Jedyny minus polega na tym, że coś musiało spaść, by ustąpić miejsca innej rundzie. Na 12-13 rund czasu akurat by starczyło, a tu nie, wywalamy na jeden odcinek jedną. W tą sobotę pojawią się kolejne nowe i znów coś wyleci.

 

Dziś krótko, bo nie mam za wiele o czym pisać, Jeden z dziesięciu dopiero będzie, Panorama o 10:45? Tak samo jak o 15:40, tylko krótsza. A dziś start Bake Off II. Już minus za wymianę prowadzących i dalej się zastanawiam dlaczego. Oj, Zawadzka i Czaja to jednak nie to samo. Średnio, ale nie to samo. Ale cóż, oglądał będę dalej, dziś nowa seria, oby chociaż poziom nie spadł znacząco...

 

P.S. - jak widać, Dwójka nadal się trzyma z dobrym wynikiem oglądalności dzięki serialom. Bez nich byłaby niżej niż 3/4.

Edytowane przez maciejolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 z 10 - 6/97.  Serio, wkurza ten źle sklejony podkład, jakiś dzieciak im chyba sklejał  :/ 9 panów i jedna pani. Cała dyszka w grze, sześcioro z trzema szansami w drugim etapie.Pani Dagmara, pan Damian i pan Piotr w finale, zachowali po jednej szansie. Pan Damian pierwszy odpowiedział na trzy pytania dobrze i wyznaczył pana Piotra, a ten oddał pytanie potem, pan Damian do pani Dagmary, która nie wiedziała. Pani Dagmara zresztą na 25 do końca odpadła, nie zdobywając ani jednej dobrej odpowiedzi.  Dwa dalej odpadł pan Piotr i jego 51 pkt. Pan Damian tak oto wygrał, idąc od 23 do końca, miał 71 pkt i doszedł do 16 do konca, 111 pkt zdobył, na liście zwycięzców to  czwarty rezultat.  Pan Tadeusz nazwał tę serię "niezłą" :mrgreen: Zwycięzca dzisiejszego odcinka był jakby niedowidzący.

 

I dlatego dziwię się, że TVP2 - jak to ma miejsce przy finałach WTA z Radwańską czy w wypadku finału Klubowych Mistrzostw Świata - nie zmieniła ramówki i nie pokazała biegów sztafetowych, w których przecież byliśmy faworytami i które wygraliśmy w cuglach :) Naprawdę, dziwię się temu postępowanu TVP, wtedy wpływ na zmiany miał pan Kurski, a teraz? Panie prezesie, czemu nie wyemitowaliście w Dwójce sztafet? To by zgromadziło dużą oglądalność, bo kanał ogólnodostępny, bo to byłoby lepiej oglądalne niż milionowa powtórka Boskich. Zamiast maksymalnie wykorzystywać prawa, TVP wykorzystało je minimalnie na otwartych antenach, ale w pewnym stopniu to zrozumiałe, bo były transmisje z Lahti z MŚ. Maksymalnie prawa wykorzystało TVP Sport, za co chwała, za co brawa ;) Ale i tak jestem zdania, że sztafety powinno się wyemitować w Dwójce. Korona by im z głowy nie spadła, gdyby nie wyemitowali jednej powtórki.

 

Kiedyś w Dwójce emitowano "Bitwę na Głosy". Tymczasem szykuje się na Łotwie podczas Europejskich Igrzysk Chórów 22 lipca konkurs "Chór Roku Eurowizji", tam oczywiście nikt nie wystąpi z Polski ,ale za to będą chóry z sześciu państw europejskich, dostaną one po 6 minut do dyspozycji. Pozostaje pytanie, czy TVP wyemituje, choćby w retransmisji, ten dość ciekawy format, jaki się zapowiada. Ja widziałbym transmisję w Dwójce, choć jakby tak popatrzeć na szacunek wobec kultury wysokiej w obecnej publicznej, to pewnie emisja odbyłaby się późną nocą albo o tej 22:30. Ale może TVP skusi się na emisję tego widowiska, może akurat widzowie obejrzeliby to tak samo chętnie, jak Konkurs Piosenki Eurowizji ;)

 

Dobra oglądalność "Familiady", jak zwykle trzyma poziom ;)

Edytowane przez rafpolsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się co do "Kocham Cię Polsko!":

W sobotę ponoć nowe rundy. Jedyny minus polega na tym, że coś musiało spaść, by ustąpić miejsca innej rundzie. Na 12-13 rund czasu akurat by starczyło, a tu nie, wywalamy na jeden odcinek jedną. W tą sobotę pojawią się kolejne nowe i znów coś wyleci.

O ile dobrze pamiętam, to już od kilku edycji (i to chyba jeszcze za czasów Kurzajewskiego) była wymiana konkurencji w odcinkach, moim zdaniem to nie jest wada, gdyż program jest wtedy ciekawszy, nie ma poczucia, że coś się powtarza. A to, że coś musiało spaść... cóż, czas programu też jest ograniczony, a jednak musi też być trochę rzeczy między rundami, więc jakby dali 13 rund na odcinek to by musieli strasznie gonić, i na przykład "Urodziny" nie trwałyby 5-6 minut tylko 2. I tak skrócili "Licytacje muzyczne", bo kiedyś było kilka piosenek, a bodajże od poprzedniej edycji jest tylko jedna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakręcono 8 i wyemitowano wszystkie 8, tyle tylko że u nas emitowano wersję, w której 2 odcinki po 52 minuty łączono w jeden dłuższy, przez co z 8 odcinków wyszły 4. Prawie podobnie jak we Francji, tyle że tam szedł jeden odcinek po drugim z przerwą reklamową, a u nas to było jako jedna całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocham cię Polsko - za Kurzajewskiego wymieniali konkurencje w każdym sezonie poza ostatnim. Wtedy bodajże było 11-12 konkurencji i wtedy było OK. W ostatniej serii z Kurzajewskim, czyli jesień 2012, było tylko siedem rund i chyba wymieniały się Głuchy telefon z Kto jest kim. Zeszłoroczną wiosną też raz była jedna, raz była druga. A teraz jest tak, a nie inaczej, mamy 13 rund łącznie, a ok. 10 musi sie zmieścić, więc trzeba coś usunąć z odcinka, by weszło coś innego.

Ponadto kalambury - brakuje mi tych ruchomych. Wiem, rysowane, ale to nie to samo. Ciekawiej było w wersji ruchowej. To było to. ;)

Mi się wydaje, że licytacje muzyczne były tak od zawsze, że tylko jeden utwór. Chociaż mogę się mylić.

 

Nie wiem, czy Dwójka się skusi na chóry. Ale kto wie. O ile na 22 lipca nie planują przypadkiem Koszalina. Chociaż pisałem, że 29 lipca. Ale wiadomo, jak to jest w tej TVP. W ogóle nie wiadomo nawet, co z kabaretonami. W ogóle Polsat przejął pałeczkę generalnie, bo już planuje event z Paranienormalnymi i kolejną Płocką Noc Kabaretową w majówkową niedzielę 30 kwietnia. No i ładnie. Dwójka pod tym względem się stoczyła na dno.

 

Bake Off - no dobra, ruszyła wczoraj II seria z nowymi paniami u steru. Zawadzka i Czaja o dziwo dają radę. A tak się bałem. Ładnie poszło, chociaż i tak Gacek i Mikuła to inny poziom. Uczestnicy też całkiem mili i sympatyczni, chociaż się gubili. A blok "Ale przepis" - bez zmian, miło widzieć Makłowicza /pomijam jego beznadziejny pseudokulinarny programik/.

A zatem jest OK, tylko oglądalność słaba. Są wyniki za wczoraj w paśmie 18:00 - 24:00 i Bake Off nie ma. Ostatni program ma bodajże 1,6 mln. Oj, czyźby cieńko...

 

A takie dokumenty jak ten o zmianach klimatu Dwójka powinna emitować. Polecam obejrzenie jeszcze raz. Brawa za emisję.

 

A przez Milionerów dostało się trochę "M jak miłość". Albo to jakiś znak, albo efekt wielkiego powrotu. Ledwo co 6 milionów nimo wszystko serial nadal osiąga. Przepraszam, nie serial, tylko... no właśnie, paradokument czy coś w podobie?

Edytowane przez maciejolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...