Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza randka - no i miałem poniekąd rację, przeczuwając, że to będzie w Dwójce :mrgreen:  Pomysł programu tak, bardzo fajny, na Discovery Life czasem leci ten program, więc można się  zapoznać z formułą programu, tam nawet były pary homoseksualne w wersji z Channel 4, ale tam jest inna kultura, a u nas jest inna kultura. Godzina emisji i dzień? Też byłbym przy poniedziałku i 21:50, choć raczej wskazywałbym na dzień wolny np. niedziela. "Rolnik" leci w niedzielę, to czemu nie "Pierwsza randka"? Taki wiosenny zamiennik. Godzina? 20:05.

 

"Kocham Cię Polsko!" - no, lepszych ludzi za Musiała znaleźć nie mogli, chapeau bas TVP! :mrgreen: Opcja zamiany moim zdaniem wchodzi w grę, ale zapewne się nie wydarzy. Kogo ja bym chciał? Nie wiem, nie ma obecnie optymalnego kandydata za Musiała w Dwójce. Chyba, że Tomasz Wolny, ale on i tak ma już dużo na głowie. Albo i nawet Artur Orzech.  Tego drugiego pana widziałbym w właśnie "TVoP".  Ale nie tamtą dwójkę w Dwójce.

 

V sezon Sherlocka - ojej. Rzeczywiście, ludzie będą już znali fabułę tego sezonu, więc oglądalność w Dwójce będzie niska, pewnie i godzina emisji nie będzie jakaś porywająca.

 

Ramówka - wygląda na to, że na ósmym odcinku zatrzymają tę karuzelę śmiechu zwaną majstrami :mrgreen: Chyba to ostatni odcinek sezonu, może i nawet w ogóle zakończą tę cieniznę. Kultura dalej widnieje o 3:20, w noc z czwartku na piątek 9/10.02, jakiś koncert z Warsaw Summer Jazz Days 2013.  Noc sobotnioniedzielna 11/12.02 2:10 Wojciech Myrczek & Paweł Tomaszewski - Stulecie Franka Sinatry na 50 - lecie Jazz Forum.Dlatego właśnie trzeba bombardować TVP o lepsze godziny emisji pozycji kulturalnych w Dwójce.

 

Tak, tenis w Jedynce. Ale może i nawet lepiej, że w Dwójce poleci "PnŚ", bo w Jedynce to lecą rano same śmieci pomijając \\' i "Kwadrans polityczny". A pomyśleć, że kiedyś emitowali "KcH?" rano i nie było tych powtórek rano i dokumentów....

 

Copernicus Cup - chyba jednak to nie jest pierwsza emisja, bo widzę w 2016 roku, że była taka transmisja, ale tylko w TVP Sport. Jakiś plus, że w Dwójce :) Może to sezon, w którym będą stawiać na lekkoatletykę i będą pokazywać więcej transmisji np. Mistrzostwa Polski pokażą na otwartej antenie, może właśnie w Dwójce? Czemu nie, ja jestem za! Lekkoatletyka powinna być rozpowszechniana, w Polsce coraz więcej młodych ludzi się nią interesuje i aktywnie spedza czas, nie tylko na bieganiu, bo coraz więcej młodych ludzi chce zostać jak Anita Włodarczyk, Piotr Małachowski czy nawet Tomasz Majewski. Kto wie, może doczekamy następców. Taki mały off-top walnąłem. Ale tak to jestem naturalnie za tym, aby było więcej lekkoatletyki w Dwójce, a ten krok z Copernicus Cup na otwartej antenie to krok ku dobremu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, za bardzo się nie popisali z kandydatami na kapitana do "Kocham Cię, Polsko!". Z dwojga złego już wolałbym Królikowskiego. A z tym Wolnym to moim zdaniem trochę zgrzytliwy pomysł, nie pasuje mi on do tego programu, to jednak prezenter poważnego programu informacyjnego. Mógłby wystąpić jako członek drużyny w jednym odcinku, ale jako kapitan... to by się gryzło. Tutaj śmichy-chichy, zabawa, a potem tego samego człowieka oglądamy jak przedstawia kolejne złe doniesienia... wiecie, to nie jest włoska publiczna TV, że można prowadzącego dziennik o 20 zaprosić na scenę festiwalu w San Remo, by sobie pośpiewał, choć nie umie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolny w KcP? Się nie gryzie. No jak, tutaj Panorama, a tu kapitan drużyny? Nie, nie, nie. Tymczasem donoszą, że jednak Zdrójkowski jeszcze się włączył do walki. Pniewski, Królikowski, Zdrójkowski. Od najgorszego przez trochę gorszego do gorszego. No ale cel jest prosty - młoda widownia, gimnazjaliści, no i tak dalej.

 

Sherlock? A jakbyśmy dobrze go dali /na przykład na 20:05/ w niedzielę i rozreklamować, to kto wie, czy przypadkiem by nie było 2. miejsca w paśmie, za MasterChef Juniorem? Tylko ważna jest reklama.

 

Wczoraj pomiędzy Barwami nieszczęścia a ręczną praktycznie bez reklam. A myślałem,że nawalą kilka i wejdą od razu na mecz bez studia. A Barwy nieszczęścia? Oglądałem pierwszy raz od dawna i jest o dziwo poprawa! Czołówka dalej jak z paradokumentów, muzyka tez, a tutaj o dziwo porządny serial! Po części wróciło to, o najlepsze. A kolejne odcinki też zapowiadają się ciekawie. Możliwe, że poziom wrócił do tych najlepszych czasów. I dobrze, bo ileż można na paradokumentach się wzorować? Teraz w M jak nic przydałaby się taka zmiana.

 

Majstry - myślę, że zakończą. Jak będą na wiosnę, to się mocno zdziwię. Produkt niedorobiony, oglądalność mizerna, więc lepiej osiem odcinków i do domu. Albo wariant "Ja to znam" - ostatni odcinek w nocy ;).

 

I jeszcze o Rodzince.pl. Coś czuję, że jednak kolejny sezon w Dwójce. Po pierwsze - nie słyszałem pewności,że na wiosnę przeniosą emisję do Jedynki. Po drugie - ile ma tam to Złote serce? Niby 49 odcinków, ale możliwe, że zakupią więcej. Mały offtop, ale tam Boscy mieli lecieć 3x w tygodniu. Fabuła by szybko zaczęła nudzić. Więc prawdopodobne, że 13 odcinków sezonu pozostanie w Dwójce na wiosnę. Ale - wszystko się może zdarzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - wpadło info, że Bake Off będzie jednak na wiosnę - i bardzo fajnie, że format będzie kontynuowany, bo zakończył się wielkim sukcesem :D Oby był tak samo ciekawy, jak jego pierwsza odsłona. Ale oby przez tę emisję na wiosnę nie został wyeksploatowany, tak jak to się działo z "Top Chefem" w Polsacie.

 

Tak, dokładnie, target widowni KCP to...czekaj czekaj, nie gimby, bo od września to będą dzieciaki powszechniaki (bo podstawówka będzie szkołą powszechną) :mrgreen: Ale na wiosnę tak, jeszcze [beep]. No cóż, takie mamy realia, ja na KCP rzucałem okiem w poprzednim sezonie, plus za komentarze po prawej stronie, tylko boję się, że mogą one się stać elementem wykorzystywanym przez właśnie te dzieciaki. Szczególnie będzie nawała turecka, jak wybiorą tego Zdrójkowskiego na kapitana (widziałem, jest kandydatem). Litości. Ale oby program trzymał poziom w 10. sezonie.

 

Wiesz Kirk, może czas spróbować z Wolnym w roli kapitana, może czas budować TVP na wzór RAI...a nie, ideałem miało być BBC :mrgreen:

 

Ja włączyłem się od razu na transmisję, serialu nie oglądałem,  a więc plus dla Dwójki za prawie brak reklam, a my myśleliśmy, że się spóźnią i tego studia nie będzie, brawo, że jednak było :)

 

Tak, zdecydowanie, to koniec majstrów, bo skoro nie ma kolejnych epizodów, to po ośmiu odcinkach ten kicz dobiegnie końca i przejdzie do historii. Ale nie Maćku, nie będzie 8. odcinka w nocy, ostatni odcinek wyemitują 3.2 o 22:25. Niech ktoś obserwuje fanpage (o ile taki mają!), czy czasem nie będzie takiego wylewania gorzkich żali jak było w przypadku "Ja to znam!" :mrgreen:

 

Albo zrobią osiem tygodni przerwy i wrócą na wiosnę z [fanfary] drugim sezonem! Ale raczej w to wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od września będzie się używać nazwy "gimbownicy" :D

A tak poważnie, to faktycznie będziemy mieć z głowy czytanie wpisów podczas "KCP", jeśli Zdrójkowskiego wezmą, bo wszystkie będą miały treść typu "Kocham Cię Adasiu, taki piękny jesteś" (tak jakby się tylko wygląd liczył...). Ale też mam nadzieję, że program utrzyma poziom.

A komentarze już były wykorzystywane przez dzieciaki w 2016 roku, i to nie tylko tutaj, bo po prostu ogromna rzesza z tego korzysta, pisząc praktycznie o całym swoim życiu.

 

Bake Off już potwierdzony, ja zaś czekam na informacje o nowej serii "Kochanie, ratujmy nasze dzieci", myślę, że to też się pojawi na wiosnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując jeszcze do planowanej gali z okazji 25-lecia Disco Polo:

Jak ustalił portal wirtualnemedia_pl, na scenie na pewno pojawią się artyści niezwiązani z disco polo.

Po co oni to robią? To samo tyczy się Polsatu. Tak jakby na koncert rockowy zapraszać wykonawców DP. Publika nie lubi takiego mieszania. Edytowane przez Mr. Music
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam tu gwiazdy zagraniczne. Albo Rodowicz, wszak jej duet z Zenkiem to hit sieci. ;) Ale koncert ma się odbyć w czerwcu. Pewnie poza Zenkiem będą Boys, Classic, Skaner, Weekend i tak dalej.

Aha - nawet w "Pytaniu na śniadanie" było o renesansie disco polo, gościł zespół Weekend i zagrał "Ona tańczy dla mnie". Brawo. TVP musi być dla interesujących się każdą muzyką, nie tylko disco polo i pop.

 

Bake Off. Nie spodziewałem się tego, ale jednak! Kują żelazo póki gorące. II sezonu to bardziej spodziewałem się na jesień, a tu no już wiosną. Pięknie! Tylko te warunki w terenie... Zobaczymy, jak będzie. Żadnych zmian ma nie być. Wszystko jak jesienią.

Tylko te zgłoszenia ledwo tydzień. Ale spodziewam się i castingów zewnętrznych.

To teraz co z "Pierwszą randką"? Czyżby... niedziele o 19:00?

 

Kocham Cię Polsko - w ogóle powinny zniknąć te teksty na ekranie. Bo w większości to wyznania do jednego z kapitanów, a nie przebieg rozgrywki. Powinno być jak w Sondzie 2. Tam pomyśleli i w II sezonie nie było już tych ekranowych śmieci. Więc może i w KCP by się to przydało.

 

Majstry - z wczorajszego odcinka najciekawszy tylko ten pirat. A reszta skeczy taka sobie. Jakoś wytrwam do ostatniego odcinka, ale nie robię sobie żadnej nadziei, że poziom pójdzie do góry...

 

A gdzie opis Familiady? Zawsze tu był i co, ja mam napisać, że "Karol opowiedział żarcik, walczyły dwie drużyny, było kilka pytań, najlepsza w finale i tak dalej..."?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odcinek "Familiady" na VOD (tak, nie oglądałem w TV, bo czekałem na księdza) odpalił o dziwo bez reklam! :mrgreen: Biolodzy (2) vs Koszykarze. W pierwszej rundzie pytanie o urządzenie stojące na blacie kuchennym.  Biologom udało się uratować punkty i 80 pkt w tej rundzie zdobyli. W drugiej pytano o materiał do wykonania rzeźby, nie wiem czemu, ale Mariusz z drużyny Koszykarzy przypominał mi Mariana Paździocha :mrgreen:  Całą rundę właśnie im udało się odgadnąć i 94 pkt poszły na ich konto. Trzecie pytanie - ostatnie punktowane normalnie - o jednego z najwybitniejszych polskich reżyserów. Andrzej Wajda oczywiście pod jedynką, 30 pkt, dla mnie powinno być 40! 62 pkt w tej rundzie zdobyli Biolodzy i przed pytaniem podwójnie punktowanym mieli już punktów 142. Czwarte pytanie o  wyraz na Ó (O z kreską). Dużo w tej rundzie było ple ple ple o tym, co robią Biolodzy, Karol się dowiedział tydzień temu, ale musiał się dopytywać dociekliwie! :mrgreen:  152 pkt zdobyli Koszykarze, mieli ich już 246, były 4 do odgadnięcia, brakowało ówczesny. W piątym pytaniu potrójnym o bohatera staroświeckiego horrora. Drakulę odgadnęli Biolodzy, potem mieli Frankensteina, brakowało jednej, dwie utraty już na ich koncie i Mr Hyde był ostatnią! 418 pkt już mieli na koncie, więc zyskali podczzas tego pytania 276 i awansowali do finału drugi raz. 736 zł zabierają ze sobą Koszykarze, a my lecimy do finału! W nim zagrają  Piotrek i Kuba, pierwszy odpowiadał Piotrek.  W pierwszej rundzie zdobył: 34 (za lubienie czytania książek), 23 (za pokonywanie strachu), 9 (za drugie miejsce), 6 (za lekarską wizytę), 4 (za papier pergaminowy). Tendencja spadkowa, która dała łącznie 76 pkt, 124 do zdobycia dla Kuby, uda mu się? W drugiej rundzie zdobył: 26 (za wzbogacanie wiedzy dzięki książkom), jajo (za pokonywanie wroga, najwięcej za słabość - za wroga powinny być jakieś punkty, no ale ankietowani wiedzą lepiej!),  11 (za drugie dno, najwięcej drugie danie),  szanse nikłe, jajo (strzykawka, zwolnienie lekarskie najwięcej),  3 (za papier gładki, ścierny najwięcej). 116 pkt,  -84, 1602 zł za dziś, razem 3603 zł, jest szansa powiększyć dorobek jeszcze jutro!

 

Tak, dzisiaj było disco polo w PnŚ, nawet był występ. No więc widać, na co TVP stawia na wiosnę ;)

 

No tak, konkurencje w terenie mogą coś zrobić, ale może to na plus dla programu, tak jak to było z tymi konkurencjami w terenie w innych programach w stacjach konkurencyjnych. Szkoda, że taki krótki termin zgłoszeń, ale wiadomo - castingi swoje  potrwają, nagrania swoje. Będzie dobrze ;)

 

Wiesz Maciek, z tymi komentarzami oni chcą nadążyć za współczesnością, w innych krajach pomysł komentarzy live z mediów społecznościowych się sprawdza, tylko w Polsce często są publikowane komentarze odbiegające od treści programu. Może tutaj znajdą lepszego administratora treści i będzie lepsze zarządzanie komentarzami w trakcie emisji, no chyba, że to jakiś algorytm wybiera komentarze, które pokazuje, zobaczymy, jak będzie ;)

 

19:00 dla randek? Czemu nie, warto spróbować. "P[beep]rnij mnie" chyba też było emitowane w niedziele o tej porze,  nawet niezłe wyniki notowali, można zawsze i z tym spróbować, tylko pora może odbić się na oglądalności - przecież główne stacje nadają o tej porze swoje programy informacyjne. Ale skoro w tygodniu 1 z 10 notuje dobre wyniki o tej porze, to może randki też będą miały wynik oscylujący wokół dwóch milionów?

 

Poziom majstrów skacze, ale nadal nie ma szału. Poważnie, kończ waść, chyba że bólu oszczędzisz i polepszysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Majstry - z wczorajszego odcinka najciekawszy tylko ten pirat. A reszta skeczy taka sobie. Jakoś wytrwam do ostatniego odcinka, ale nie robię sobie żadnej nadziei, że poziom pójdzie do góry...

 

Kompletnie nie rozumiem po co któryś już raz meczysz się  z jakąś pozycją w TVP 2 i musisz ją na siłę oglądać? Też tak robisz w innych stacjach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Familiada" - Biolodzy (3) vs Rzeźniczakowie! Pierwszy raz w tym roku na pewno widzę rodzinę w "Familiadzie"! Karol na początku przypomnial sytuację sprzed tygodnia z tą lamą.  Pierwsze pytanie było o narzędzia pracy...fryzjera i tutaj dobrze pierwsi odpowiedzieli Biolodzy :mrgreen: Leciał pasek o abonamencie podczas tej rundy. 87 pkt poszło do Biologów, zabrakło jednej odpowiedzi, lokówki. W drugim pytano o warzywo z którego robi się zupę/krem i tu z brokułem dobrze weszli Rzeźniczakowie. I do nich po błędzie Biologów poszły 44 pkt. W trzecim pytano o przydomek jednego z polskich królów, tu znowu lepsi byli Rzeźniczakowie. 74 pkt poszły do nich, 118 pkt już mieli na koncie. W czwartej podwójnej rundzie pytano o język wywierający największy wpływ na polszczyznę, Rzeźniczakowie znowu byli przy glosie. 190 pkt jednak tu poszło do Biologów i punktów mieli 277. Potrójne piąte było o coś co nie jest zwierzęciem a ma ogon. Rzeźniczakowie poddali kometę, potem błąd, błąd nawet z diabłem, błąd z włosami :mrgreen: Okazja dla Biologów, oni podają jabłko i to jest złe! Był jeszcze samolot i latawiec. Będzie szósta i ostatnia runda, 262 pkt na koncie Rzeźniczaków. W szóstym dogrywkowym potrójnym pytano o znane rodzaje waty, Biolodzy cukrowa, szklana pani kapitan z Rzeźniczaków, kosmetyczna u Biologów i to dobra odpowiedź! 550 pkt na koncie, a Rzeźniczakowie jadą do domu z 786 zł.  U Biologów w finale Paweł i Michał.  Paweł w pierwszej rundzie zdobył: jajo (za widok na balkonie!), 16 (mało to niedużo), 19 (zupa wyrób z pomidorów), 7 (śliska sprawa), 36 (ręce zacieramy). 78 pkt zdobyte, 122 do mety. Uda się Michałowi? Może. A punkty dostał: 24 (pranie na balkonie, gołąb najwięcej), 31 (malo to niewiele), 18 (przecier, ketchup najwięcej), 0 (olej nic, lód najwięcej). Szans nie ma.  Za ostatnie 2 (tynk). 153 pkt, 2109 zł dzisiaj, 703 pkt, razem 5612 zł. Już w przyszłą sobotę dwie nowe drużyny! :)

 

Dzisiaj 25 finał WOŚP. Czekam na wzmiankę w "Panoramie", a pomyśleć, że w 2010 nawet zaprosili Cezarego Gąsiora (chyba chłopaka chorego) do współprowadzenia głównego wydania, wtedy o 22:45. Już nawet nie mówię o wydaniach specjalnych. Stało się jak się stało, WOŚP teraz jest w TVN, a w TVP możemy jedynie czekać na jakąś wzmiankę o tym, że trwa finał, że do tej pory ile zebrano i na co się zbiera ;) Boję się, że wzmianki nie będzie, bo serwisy TVP Info, z tego co widziałem, milczą.

 

Ale podobno (przeczytałem na fM2) pracownicy TVP przesłali pozdrowienia dla WOŚP - ale jaja :mrgreen:

 

Wieczorem ten dokument jakiś "Gwiazdy Sylwestra w Zakopanem"  - albo recap występów, albo wywiady ze wstawkami muzycznymi. Zobaczymy, jaką formę wymyślą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fan tv - jakoś się pomęczę z tymi majstrami do końca emisji, jeszcze raptem tylko trzy odcinki i to przejdzie do historii /oby!/.

 

Pierwszy raz w historii bez WOŚP w TVP2. Dla mnie jedyną sensowną pozycją w TVP2 dziś była Familiada. Chociaż Fantomas... też. A dodam, że miał lecieć inny film. A tak beznadziejny Makłowicz /i jego wieczne powtórki/, omnibus Barw żenady no i nieśmiertelni Boscy. Jak dla mnie tym dzisiejszą ramówkę wypełnić powinni. Przerwa na Familiadę i Panoramę. I to tyle.

 

Ciekawe, czy w ogóle o WOŚP poinformują w Panoramie. Jak nic, to będzie to megaskandal. Bo ważniejsze są kontrole autobusów na ferie. A pomyśleć, że kiedyś było tak pięknie.

 

Obejrzę ten reportaż. Podejrzewam, że to jakieś relacje z prób, kulisy, wypowiedzi, i tak dalej. Może być ciekawie.

 

A mogliby w karnawale powtarzać dawne imprezy sylwestrowe. Wszak mają do tego prawa, prawda? Oczywiście w częściach. Dziwie się, czemu nikt nie powtarza w ramach karnawału. Tylko może w pierwszym tygodniu i tyle.

 

Aha - wiosenna oferta Dwójki szykuje się na razie znakomicie. Bake Off, Pierwsza randka, powrót stałych pozycji... Trzeba wyjaśnić, co z tym Łysiakiem. A ratowanie dzieci wróci, bo nie po to ogłaszali castingi do II serii, by jej nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutne to, że w tym roku TVP2 jest bez WOŚP. Gdyby Kurski nie został Prezesem TVP, to pewnie by WOŚP był (jak Wildstein czy śp. Urbański byli Prezesami TVP, to WOŚP w TVP2 był).

 

Może i smutne, ale na szczęście finał WOŚP jest w tym roku transmitowany przez inną stację, więc generalnie dostępu do niego nie tracimy. ;)

Nie ma obowiązku oglądania kanałów TVP. Czasy dostępności tylko dwóch kanałów TVP w Polsce już daaawno minęły. :)

Ja nie oglądam w ogóle TVP. Wszystkie stacje TVP, a tym bardziej ich zawartość, są mi zupełnie obce. Gdyby tak któregoś dnia Telewizja Polska zniknęła całkowicie to nawet bym nie zauważył. ;)

 

To tak na marginesie. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Taki mamy wybór, że wiele kanałów mamy. Może za rok finał WOŚP powróci do TVP2, ale szanse na to są bardzo, bardzo małe.

 

Jak już jest w innym wątku podane, było o WOŚP. Trochę, ale było. No ale cóż. Więcej się nie spodziewałem po tym, co było w TVP Info.

 

Ten reportaż o gwiazdach sylwestra w Zakopanem dobry. Były kulisy, wywiady, próby. Taki suplement do bardzo udanej sylwestrowej imprezy.

 

Wczoraj pisałem, że tylko Familiada była jedyną zdatną rzeczą do oglądania w Dwójce, ale gust widzów świadczy inaczej. Chwalą się wynikami TVP1, ale chwalą sie i Sondą 2. Wczoraj odcinek o paliwach miał prawie milion widzów. Ciekawe, że to była emisja powtórkowa i liderem pasma była. No.... podziwiam. Może wiosną jednak będzie dalej emisja w soboty i niedziele po Familiadzie, kto wie...

 

Ponoć Uchem Prezesa zainteresowana jest TVP. No... Tutaj Górski mówi, że nie są zainteresowani, a tutaj do Dwójki... mógłby być hit. Naprawdę. Serial jest śmieszny, świetny, wyśmiewa rzeczywistość, a dla TVP to jest szansa na poprawę wizerunku. ;) No, na razie tylko plotkują, ale co przyniesie przyszłość?

 

Aha - dziś reklamy pomiędzy badziewiem a ręczną już były. :-|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, a my skreślaliśmy "Ucho..." w TVP :mrgreen: No ale skoro Prezesowi się podoba (oprócz tego, że dorosłe kotki nie piją mleczka :mrgreen: ), to Polakom też się spodoba :) Taka emisja dla ludzi bez neta byłaby nawet OK. Skoro poprzednia władza w TVP pozwalała na KMN i "Posiedzenia rządu", śmiejące się z rządu Donalda Tuska, to czemu nie możnaby pośmiać się z dobrej zmiany, czyli z samych siebie? Byłoby fajnie, ale oby te spekulacje się potwierdziły ;) Tylko oby TVP nie miała wpływu na scenariusz.

 

Dzisiejszy odcinek nawet nawet, najlepszy moment z tym, jak plomba wypadła Misiewiczowi po tej krówce :mrgreen:

 

Jednak reportaż. Extra ;) Tak jak czuliśmy, były wywiady i zakulisowe rzeczy.

 

Tak, szansa jest nikła na powrót WOŚPu (który już przy tym pierwszym razie zadomowił się w TVN!), o czym świadczą te drobiazgowe relacje  w kanałach ogólnopolskich TVP w \\' w Jedynce i w Panoramie Dwójki. To było żenujące, ten komunikat kilkunastosekundowy był taki, jakbyśmy mieli powiedzieć widzom "A teraz informacja, do której nie mamy materiału, a wpadla jako brejking nius!" :mrgreen: Już znacznie lepiej wypadły ośrodki, które jakieś tam materiał przygotowały i na pewno im brakuje tego relacjonowania. No ale taka decyzja góry. Ośrodki mają pewną autonomię, stąd te relacje się pojawiły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie odczułem braku WOŚP-u, bo od kilku lat nie oglądałem i teraz też nie miałem takiej potrzeby. Co miałem dać, dałem, a jak widać inni też nie odczuwali być 15 godzin non-stop z Owsiakiem, bo to zwyczajnie nudne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że @wislokowi chodziło o to, iż raczej niezbyt wielu widzów, nawet jeśli popiera WOŚP całym sercem, ogląda wszystkie relacje od początku, od rana, aż do zakończenia przed 1:00 w nocy, i ta nuda dotyczy raczej relacji a nie samej akcji. Zresztą, sam to po sobie widzę, bo szczegółowo oglądałem relacje przedpołudniowe, a potem wieczorem sprawdzałem głównie to, ile już zebrano. Oczywiście jak ktoś lubi, to mógł sobie całą relację w TVN24 nawet i od 5:55 oglądać, jeśli miałby czas i energię, to czemu nie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już podaję - po prostu - program, spodziewałem się, że to będzie hit, a "męczenie się" to w cudzysłowiu, bo jakoś oglądam kolejne odcinki, jednak z nikłą nadzieją, że coś się poprawi. Na szczęście jeszcze tylko trzy i chyba damy spokój raz na zawsze.

 

Cennik TVP na luty wyszedł. Na razie bez śladów rozpoczęcia wiosennej ramówki. Ale jest jedna zmiana! Od 15 lutego po powtórkach "Imperium miłości" /które się zakończą normalnie, bez żadnego przerywania w środku/ uwaga, uwaga - powtórki "Tysiąca i jednej nocy"! To będą te powtórki z TVP1 przerwane w wakacje ubiegłoroczne. No proszę, proszę. Chwila, i będą w Dwójce powtórki Fatmagul i Wspaniałego stulecia no!

 

Co do WOŚP - ja od 17 lat oglądałem relacje w TVP. Był tutaj taki nastrój, czuło się, źe jest radośnie i tak dalej. W tym roku trochę inaczej, ale nie było to takie samo jak dawniej. Owszem, TVN się postarał, ale do TVP2 trochę zabrakło.

 

Cały czas liczę, że to nie koniec nowości na wiosnę. Jakiś duży show by się przydał na niedzielę wieczór. Co zrobić z Sondą 2, na którą godzinę to dać. Usunąć te powtórki. No i wreszcie - co z Rodzinką.pl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...