Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

wislok - nie chodzi mi o posty, tylko o to, że możliwe, że takie gale się pojawią. Nie pisałem nigdzie, że takie gale będą.

Mi nie przeszkadzają gale "Super Expresu", "Do rzeczy" i tak dalej. Mi chodziło o to, że TVP2 traci gale, chociaż nagród, co mają wręczać 10 grudnia we Wrocławiu to chyba w ogóle nie pokazywali w Dwójce?

A telekamery też mogą stracić. Jutro /albo za tydzień/ w Tele Tygodniu mają zostać podane nominacje i się wszystko okaże.

 

Nagrody Kisiela były w tym roku, w ubiegłym też. Nie wiem, jak było wcześniej z tym.

 

Sonda 2 - za nami II sezon. Ostatni odcinek był o młodych polskich naukowcach i ich odkryciach. Cztery wybrali stali eksperci programu, piąty - prowadzący. No, potencjał spory i na pewno sporo o nich usłyszymy w przyszłości.

A co do tego sezonu, to pokrótce - kolejny ciekawy, z każdego odcinka sporo nowych rzeczy, ciekawi goście, lekka zmiana formuły na plus, tak samo, jak usunięcie denerwujących komentarzy z Facebooka i Twittera. Teraz liczę na III sezon, chociaż nie wiadomo. Oglądalność była mniejsza niż I sezon.

 

Wczoraj zakończył się też kolejny sezon "Postaw na milion". Grały trzy pary, 50 tys. wygrała ostatnia. Jak dotąd nie padł milion. Może się uda wiosną?

 

A co do "Jednego z dziesięciu" - właśnie nagrywana jest kolejna seria, która zacznie się pod koniec lutego.

 

The Voice - Piasek przesadził. Jak można było 70-30 na korzyść Grzędzickiego? Przecież jego wykonanie było gorsze od tego, co wykonali "Sami". Naprawdę - jak było można gorszego przepchnąć do finału no?

Dalej - wykonanie "Tak, tak to ja" - to jakiś kabaret był. Kompletna kpina!

Dla Marceliny wczorajszy utwór to były już za wysokie progi. Weronika już była lepsza.

Anna Karwan - tutaj to nie miałem żadnych minusów. Kolejny świetny wykon i na dzień dzisiejszy ona i Weronika są moimi faworytkami.

Aha - wczoraj się coś dłużył odcinek niemiłosiernie...

 

Już w 4 pytaniu w Familiadzie była plansza? Żeby tylko nie było za moment, że pomiędzy każdą planszą będzie sponsor programu. Przed finałem jak widać to zdecydowanie za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcelina miała bardzo dobre wykonania- w duecie wypadła lepiej niż Weronika, no cóż- obie były świetne, ktoś musiał odpaść,a Marysia jak to Marysia faworyzowała swoją i wystosowała ten apel... 

Pamiętajmy,że z telekamerami różnie bywało w ostatnich latach, raz były, raz nie. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Europejskich Nagród Filmowych wcześniej żadna stacja nie transmitowała w Polsce. A z Telekamerami racje, zdarzało się, że albo nie było w ogóle transmisji gali, albo też była, ale tylko w internecie (raz chyba taki numer zrobili), a wyniki najpierw puszczono na strony poświęcone mediom, a potem w Tele Tygodniu była obszerna foto-relacja. W tym roku, który mija, transmisja na żywo była, zobaczymy jak będzie w 2017.

 

Są już wyniki oglądalności całego pierwszego sezonu "Kochanie, ratujmy nasze dzieci": http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/kochanie-ratujmy-nasze-dzieci-ogladalo-919-tys-widzow-tvp2-przegrala-z-konkurencja

Gdyby patrzeć tylko na te tabelki, to można by uznać, że zbyt wielkiego sukcesu ten program nie odniósł. Jednak tutaj o wiele ważniejsza jest inna kwestia, program ten jest potrzebny w polskiej telewizji by kształtować zdrowe postawy, a w tym aspekcie wychodzi to świetnie. Poza tym dzięki temu programowi kilka rodzin zaczęło nowe życie, następne już się zgłaszają, może też są jakieś zmiany u telewidzów. Walor misyjny jest tutaj niezaprzeczalnie na dobrym poziomie.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, po tych tabelkach widać, że jednak format sukcesu nie odniósł. Ale dobrze chociaż, że będzie II sezon, bo takie programy są potrzebne.

W ogóle II seria być powinna, ale o innej porze, może w weekend - byłby większy sukces, bo w tym paśmie ciężko o dobry wynik.

 

Co do sylwestra - znamy kolejny zespół. Red Lips. No utwory ich mi się podobają, tak więc na razie dobry skład się szykuje. Tak kawałek po kawałku ten skład będzie się ujawniał.

 

Tak, Marcelina też była dobra, ale w sobotę lepsza była Weronika. Natomiast tego "Tak, tak, to ja", to nie dopuściłbym do tego programu. To jest profanacja legendarnej piosenki, a nie porządne wykonanie.

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/naczelna-rada-lekarska-krytykuje-tvp-za-material-o-szczepionkach-przekaz-uksztaltowaly-glosy-widzow - krytykują za program "Szeptem", w którym omawiano temat szczepionek. TVP z kolei twierdzi, że "przekaz ukształtowały głosy widzów". Widzowie tak chcieli? No ja bym chciał, ale nie tak, jak przedstawiono to w programie. Może i program dobry, ale akurat ten odcinek mi się nie podobał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, 1 z 10 - 17. odcinek 96. edycji :mrgreen: Ostatni tydzień emisji premierowej rozpoczęty :( Dzisiaj w finale byli panowie Tomasz, Artur i Andrzej. Pierwszy pan miał bardzo ekscentryczne, wręcz kontrowersyjne różowe spodnie, choć mogło mi się przywidzieć i były czerwone :mrgreen:  Ale do rzeczy.  Ten pierwszy dużo punktów trzaskał, pozostali panowie troszkę mniej, mieli po jednej szansie, pan Tomasz przekroczył na 12 do końca 102 pkt. Pozostali pod linią byli.  I też ten Tomasz wygrał odcinek, coś dziwnie się zachowywał po eliminacji pana Andrzeja (który był ostatnim wyeliminowanym), ale miał rezultat w każdym bądź razie bardzo dobry, uzyskał 212 pkt, gdyż 192+20 za zachowane szanse, ex aequo pierwsza lokata z panem Dudkiem :) Zachowanie zachowaniem, ale wiedza ogromna. Z nim na pewno spotkamy się w piątek w Wielkim Finale :)

 

Maciek pisał, że zaczęły się nagrania 97. edycji  i będzie premiera pod koniec lutego - ja jednak liczę, że TVP coś tchnie do emisji tych odcinków w przyszły poniedziałek. Choć na to są bardzo nikłe szanse.

 

Red Lips - to są artyści na plus, w zeszłym roku byli w TVN w Krakowie. Teraz są w Toruniu, w TVP, mam nadzieję, że dobrze wypadną ;)

 

Oglądalność ratowania dzieci oglądalnością, ale program jak najbardziej jest misyjny ;) Ważne, że przynosi skutki, bo jakby nie przynosił rezultatów, to pewnie padłby po tym pierwszym sezonie. Liczę gorąco na drugi, bo trzeba w Polsce obniżyć odsetek otyłości lub innych chorób cywilizacyjnych.

 

Ciekawe, co by było, gdyby "Szeptem" byłoby puszczone o wcześniejszej porze, na pewno byłaby dużo większa dyskusja w tym programie o szczepionkach. Dobrze, że temat poruszony i dobrze, że w takim programie, który jest emitowany o późnej porze, temat do mowienia szeptem.  Ale jeżeli dominowała narracja jednostronna, to odcinek nie mógł być ciekawy, przekaz musi być wzbogacony o opinie obu stron, aby zachować pluralizm. W ogóle w TVP ostatnio dominuje temat szczepionek - 2/3 listopada w "Szeptem", ostatnio ten temat był w sobotę w "Studiu Polska" w TVP Info, prawdopodobnie ten program oglądała moja pani od geografii, która o tym opowiadała dzisiaj na lekcji, że potem nie mogła spać, bo była przerażona tym, co usłyszała. Nie można się zgodzić na narrację jednostronną, trzeba pozwolić na wypowiedź obu stronom, bo dyskusja na zadane w programie pytanie "Szczepić czy nie szczepić?" bardziej zmienila się na "Nie szczepić! Dlaczego szczepionki są złe?". Podobno temat ma być poruszony raz jeszcze w nocy z 23 na 24 listopada, mają być specjalisci podobno, ludzie z NFZu, z Ministerstwa Zdrowia - może będzie jakiś tam cień i pozwolą się wypowiedzieć obu stronom? Liczę na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motoarena jest moim zdaniem dobrą lokalizacją na koncert sylwestrowy, choć osobiście trochę bardziej liczyłem na plac za CKK Jordanki. Ale ta lokalizacja też może być, najwidoczniej postawiono na to, o czym pisałem jakiś czas temu: łatwiejszy teren do ogarnięcia przez służby porządkowe, mniej problemów ze sprzątaniem, w miarę łatwy dojazd. Zobaczymy, jak to będzie wyglądać, ale jestem dobrej myśli.

 

Mamy już wyniki oglądalności drugiego sezonu "Sondy 2": http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/drugi-sezon-programu-sonda-2-sledzilo-600-tys-widzow-tvp2-przegrala-z-konkurencja

Gorzej niż w 1 serii, ale też pora inna, jak widać trochę więcej widzów woli lekki film w weekend od programu popularnonaukowego. Ciekawe czy zrobią 3 serię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 z 10 - jak już mają powtarzać, to starsze serie, już o tym pisałem, a nie powtórki od września. To marnowanie czasu antenowego.

 

A skąd informacja, że o szczepionkach będzie jeszcze raz? Jeżeli tak, to liczę na to, że będzie przekaz dwustronny, a nie "jedna strona i tylko krytykujemy". Nie. To nie tak.

 

Loona? Świetnie. Naprawdę się cieszę. Sylwester na Motoarenie? Podpatrzyli imprezę Polsatu na PGE Narodowym i uznali, że równie dobrze można zrobić sylwestra na stadionie żużlowym. A ile on może pomieścić? Tak się pytam.

I przy okazji możliwe, ze wystąpi Zenek Martyniuk i grupa Akcent. Wnioskuję to po tym, że dziś wystąpi na gali Super Expressu z okazji 25-lecia. Wiem, to nic nie znaczy, ale byłoby fajnie. Chociaż disco polo w TVP? Ciekawe. Chyba, że chcą na tym polu się mierzyć z Polsatem /u których Boys i Piękni i Młodzi/.

 

A galę obejrzę, choć Super Express to najgorszy tabloid, a poprowadzą Zawadzka i Kurzajewski - ten drugi na dobre wraca do wielkiej rozrywki.

 

Sonda 2 - porównując jej wyniki do wyników paradokumentów, aż można się zasmucić. Rozumiem, zmiana pory, i tak dalej. A paradokument oglądało 800 tys. widzów /Trudne sprawy/.

III seria być powinna, tylko o której? Poniedziałek 21:50, Sobota 14:35, to może piątek 16:05 zamiast powtórek? I tak na innych kanałach nic ciekawego nie leci. Przed weekendem, taka pora odpowiada. I jak dawniej dwa odcinki jednego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info pochodzi z tego newsa,  co podlinkowałeś- tam pisze na koniec

 

- Autorzy programu planują ponownie podjąć ten temat w najbliższym odcinku programu w dniu 23 listopada br. W najnowszym odcinku cyklu przedstawimy racje i argumenty środowiska lekarskiego na ten ważki temat. Do programu zaprosimy specjalistów - lekarzy zajmujących się szczepieniami, przedstawicieli Ministerstwa Zdrowia lub Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego. Mamy nadzieję, że zarówno pierwszy, jak i kolejny odcinek „Szeptem” pozwolą szerzej naświetlić wszelkie praktyczne aspekty związane ze szczepieniami - tłumaczy portalowi wirtualnemedia_pl centrum prasowe TVP.

Więc w noc środowoczwartkową (dobrze piszę?) kolejna próba rozprawienia się z problemem szczepionek w "Szeptem".

 

A dzisiaj mieliśmy 18. odcinek 96. serii 1 z 10, a w nim pan Krzysztof, pan Cezary i pani Paulina.  Dzisiaj inne ujęcie, trochę bardziej oddalone bądź obniżone, gdyż pan Krzysztof był niepełnosprawny na wózku na stanowisku numer 3 (czyli 4, gdyż do finału są wykorzystywane stanowiska 2,3,4). Magiczna liczba to 111 pkt zdaniem pana Tadeusza - a czy ktoś  ją osiągnął dzisiaj?  Pan Krzysztof był tego najbliżej, miał 102 pkt, ale odcinek wygrał pan Cezary rezultatem 81 pkt, od 7 do końca nic się nie ruszył, więc jego nie zobaczymy w piątek. Wszystko wskazuje na to, że będziemy mieli 10-osobowy Wielki Finał ostatniej serii w tym roku.

 

Motoarena - słaby pomysł. Zdecydowanie lepiej wyszedłby sylwester w centrum miasta, niż na zamkniętej arenie. Maćku, ona mieści 15 500 osób, choć są dane, że może być nawet więcej - 17 126 osób było w 2013 na półfinale Ekstraligi żużlowej Unibax vs Dospel Włókniarz Częstochowa. Może być więc kiepsko z dużą frekwencją, zwłaszcza, że ten sylwester we Wrocławiu na Rynku nawet potrafił pomieścić 200 000 osób :)  Choć jeśli przed Motoareną dadzą telebimy i różne tego typu wymysły, to jakieś 50-75 tysięcy może się zebrać.

 

Kiepskie wyniki Sondy, chyba tym razem nie wyszło TVP umieszczanie czegoś mniej popularnego po czymś popularnym lub na odwrót (patrz przykład Wspaniałe Stulecie przed Wiadomościami i ten, gdzie jest Familiada przed Sondą 2). Piątek 16:05 - nie, to raczej nie powiodłoby się, pamiętamy ten eksperyment z tym Studiem 2.0, emitowanym w podobnych ramach czasowych, to się nie powiodło. Sonda prędzej czy później zleciałaby z anteny, gdyby była ta godzina emisji. A może godziny poranne w soboty, coś jak "Jak to działa?" w Jedynce i 'Podróże z historią" Kotarskiego w Dwójce? Zawsze można spróbować, choć znajdą się krytycy, którzy powiedzą "Ooo, program stał się niepopularny, więc Kurski przesunął go na rano, pewnie szybko zleci" :mrgreen:

 

Gdyby było disco polo, to w przypadku sylwestra TVP można byłoby powiedzieć "tonący brzytwy się chwyta" - nie przypominam sobie disco polo na ich imprezach sylwestrowych, a Akcent mógłby tylko przyciągnąć duże rzesze widzów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pojemności Motoareny to racja, tak to wygląda. Pamiętajmy jednak, że to jest jednak wydarzenie muzyczne, więc to może nieco inaczej wyglądać. Scena będzie na murawie, tam pewnie też ludzi wpuszczą. Telebimy też mogą ustawić, nie zdziwiłbym się nawet, jakby rozstawiono jakieś stanowisko z ekranem na Rynku Staromiejskim i przekazywano tam transmisję z Motoareny.

 

Sonda 2 przed Kotarskim... albo po, chodzi o to że w podobnej porze... to w sumie nawet dobry pomysł. Kotarski radzi sobie całkiem nieźle, ma przyzwoite wyniki, Sonda by się fajnie wkomponowała, i byśmy takie pasmo mieli, najpierw historia, potem popularnonaukowy program :)

A, i ten program, co leciał swego czasu o 16:05 w piątki, to był "Poziom 2.0". A powodów jego porażki było kilka nawet, nie tylko godzina emisji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To obejrzę dzisiejszej nocy, i mam taką nadzieję, że problem szczepionek będzie rzetelniej omówiony, a nie tak, jak ostatnio.

 

Poziom 2.0 - tak, pamiętam, najpierw leciał codziennie, a potem ograniczyli do piątków właśnie o 16:05. I dalej wiadomo, oglądalność jeszcze słabsza. Powtórki kabaretów też moim zdaniem wiele widowni nie zbierają. Aha - w piątek nta emisja Koszalina z 2014 miała milion. Szkoda, że zamiast staroci, dawają coś oklepanego, a widownia i tak na to idzie.

 

Sonda 2 rano? Przed Kotarskim? Ja bym dał zamiast Makłowicza - ciekawostki popularnonaukowe byłyby ciekawsze, niż nudny Makłowicz. A co z sobotą? Może tak po Pytaniu na śniadanie? Nie wiadomo. Na razie trzeba potwierdzić III serię. A to nie jest takie pewne. Aha - Większa gra pewnie poszła do kosza, bo nic o niej nadal nie słychac, a przypominam, że jak chcą ruszyć w lutym, to powinny być właśnie ogłaszane eliminacje.

 

No to coraz ciekawiej się robi z tym sylwestrem. Faktycznie, coś mi nie pasował sylwester na stadionie. A teren Jordanek no, pomieści więcej chętnych, i tak dalej, więc nawet to lepszy wybór niż stadion.

A udział Zenka - no, no, po 21 latach Disco Polo powraca do Dwójki. Kiedyś już tu wspomniałem, że już dwa koncerty wyemitowali w wakacje 1995. A teraz, no proszę. Nie jakiś typowy artysta, a z najwyższej półki. Legenda, sporo hitów, które śpiewa cała Polska, oj, będzie wysoka oglądalność.

Kurzajewski wczoraj na gali Super Expressu dodał, że będzie wiele niespodzianek. No, to tylko czekać.

 

A galę oceniam dobrze, chociaż było kilka takich ciekawszych elementów - tort, Doda, już to jest hitem sieci ;). Występy dobre, nagrody - nie dziwię się, głosowali czytelnicy, a prowadzenie? Kurzajewski dobrze, a Zawadzka... coś słabiej niż ostatnio. Ciekawe, jaką to miało widownię. Jeżeli niską, to można było to dać o 20:40, zamiast jednego badziewia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gala SE taka średnia, fajny pomysł z tymi nagrodami ;) Zdecydowanie błyszczała Doda, już nawet nie piszę, jak :twisted:

 

No i ten Zenek -  czyli się chwytają brzytwy, skoro zapraszają gwiazdę disco polo, pewnie to po to, aby przyciągnąć widzów, bo tak to nie zebraliby dużych żniw w oglądalności :mrgreen: Mnie tym na pewno przyciągną, bo jednak Zenek Martyniuk to jest Zenek i ja go lubię :mrgreen:  No ale widać, że gatunek disco polo się odradza, skoro zapraszają taką legendę. Co dalej? Może Boys, Piękni i Młodzi albo Classic? A może trzy naraz?  Nie, to byłoby przesadą, przecież to jest TVP, a nie Polo TV.Dobrze, ze zmieniono lokalizację, bo szczerze mówiąc Motoarena byłaby totalnym niewypałem.

 

A teraz to, na co czekacie tak długo, więc bez zbędnego przedłużania 1 z 10, odcinek 19.  edycji o numerze 96 :mrgreen: Wiem, powinienem to potraktowac pierwszorzędnie, ale ta gala była ważniejsza :razz:  I w finale byli pan Krzysztof, Arkadiusz i Aleksander.  Finał taki średni, panowie trochę siebie nie kosili, częśćiej przez swoje błędy. Wygrał pan Krzysztof rezultatem 92 pkt, który nie łapie się do Wielkiego Finału, ale mimo wszystko warto podziękować za walkę :) Jutro 20. odcinek, a w piątek pożegnanie z premierami 1 z 10 w 2016 roku :( Jedna wpadka była dzisiaj - po pierwszym etapie odpadli panowie ze stanowisk 7 i 8, a na planszy po pierwszym etapie, gdzie pani lektor mówi, ilu się utrzymało i ilu ma 3 szanse, panowie 7 i 8 mieli po dwie zachowane szanse. Ktoś tam w Lublinie nieźle przysnął po pierwszej rundzie pytań i pomyślał sobie, że już nic się nie zmieni, więc sobie walnie taką o grafikę :mrgreen:

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięty offtopic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kosza to może nie, "Sonda 2" jest jednak dobrym programem, porusza się tam interesujące tematy, myślę że powinno być miejsce dla takich magazynów w telewizji publicznej.

 

A teraz będzie zwrot akcji sylwestrowej. Według nieoficjalnych informacji portalu wirtualnemedia_pl impreza ma być nie w Toruniu, ale w Zakopanem: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/sylwester-z-dwojka-w-zakopanem-tvp-rezygnuje-z-torunia

 

Podkreślam, to są nieoficjalne wieści, bo jednak od miesiąca było mówione o Toruniu, była już nawet przeznaczona pula pieniędzy. Cóż... robi się coraz ciekawiej.

Chociaż... Michał Szpak potwierdził w wywiadzie dla WP, że wystąpi na sylwestrze w Toruniu. Więc, o co tu chodzi?

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie pomysł z Sylwestrem w Zakopanem nie wydaje się taki zły. Jednak w tym czasie przebywa tam dużo ludzi z całej Polski, więc na pewno byłoby dużo zainteresowanie z ich strony. Z drugiej strony robić zmiany miesiąc przed Sylwestrem to już głupi pomysł. Mogli o tym wcześniej pomyśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to mało profesjonalne, nagle zmieniać miejsce. Prezydent Zaleski już potwierdził, że taka zmiana nastąpiła, choć oficjalnego pisma jeszcze nie ma. W zasadzie można powiedzieć, że postąpiono niezbyt fair wobec władz Torunia, jak i samych mieszkańców, którzy również czekali na to wydarzenie.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę może od Sondy 2 - też jest kilka pasm, w których ten program może sobie lecieć. Sam też nie wiem, który slot lepszy.

 

Co do Sylwestra, to krótko - buhahahahahahahahahaha.  :lol2: Takie rzeczy tylko w Telewizji Polskiej. Przypomnę, że najpierw sylwestra chcieli zrobić jak zwykle we Wrocławiu. Potem bez powodów zerwali umowę, bo nagle trafił się Toruń. Już uzgadniamy, uzgadniamy, pieniądze wyłożone, są już pierwsze konkrety, a tutaj.. Kurski uznaje "a co tam Toruń, wybrałem Zakopane!". I jednak w Zakopanem. Nie zdziwię się, jak niedługo uznają, że może jeszcze gdzie indziej no. ;)

Muszę się zgodzić z tym, że co do Torunia postąpili bardzo nieładnie. Już było miejsce ustalone, koszty, już pierwsze nazwiska gwiazd się pojawiły, a tu zonk, tak bez słowa "Wiecie co, jednak wybieramy Zakopane, bo Kurski tak chce". Trochę mi szkoda. Już było wszystko OK, a nagle takie coś. Nieładnie....

Zakopane? Ładne miejsce, zimą warto tam jechać, widoki piękne, no ale... gdzie zrobią tego sylwestra?

I jeszcze jedno - tak sobie zmieniać miejsce sylwestra na 37 dni przed 31 grudnia to trochę przesada. Dodam, że TVP3 miała pokazać sylwestra z Zakopanego, a tutaj zmiana planów, bo jednak dajemy to na antenę ogólnopolską.

 

To, że wystąpi Szpak, to nie jest zaskoczenie. Ma też wystąpić Edyta Górniak. Czytam, że już podpisała umowę. A przypomnę, że kiedyś niby miała unikać wspólnych imprez sylwestrowych z Dodą. Czy tak było w TVP nie pamiętam, a tu proszę. Niedługo pewnie Margaret, Cleo potwierdzą.

 

Co do "Szeptem". No w końcu problem szczepionek rozwiązany merytorycznie, nie, że jednostronnie. Szkoda tylko, że po protestach się zdecydowali na drugi program na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie komplikują sprawę - najlepszym pomysłem byłby sylwester pod gmachem TVP na Woronicza gdzie o północy życzenia złożyłby sam prezes Kurski w towarzystwie pań Popek i Holeckiej. Wyszłoby taniej, a prezes miałby powody do dumy.:mrgreen:

Edytowane przez manieq01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...