Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No to po kolei.

Dobrze, że TVP2 pokazywała dekorację naszych złotych wioślarek. ;) Chociaż nie rozumiem tego przerwania transmisji z meczu ręcznej. Mogli dać na małym okienku, bez głosu, a w większym dekorację, która była ważniejsza rzecz jasna. Tego nie rozumiem tylko. Można było zrobić tak, by jednocześnie obejrzeć dekorację i mecz ręcznej.

 

Co do Bake Off - to mamy dwie panie nieznające się na kulinariach i ciastach. ;) Może coś tam się znają, ale nie wiem. To tak, jakby nagle Sznuk zaczął prowadzić Familiadę. ;) Jedyny plus to taki, że będą tylko prowadziły, a nie będą oceniały, tym się zajmą już jurorzy. ;)

 

Tak, taki teleturniej leciał w TVP1 jesienią 1998, ale dotoczył tylko okresu 1795-1918. Były jeszcze, z historycznych, Kochamy polskie seriale/komedie, i 300% normy, ale to w TVP1. TVP2 takowego quizu historycznego nie miała. Popieram, historia Polski, i historia powszechna osobno. Wtedy jeden z quizów by leciał w TVP1.

 

Sonda 2 - trochę zmian, ale wszystko po kolei ;).

- trafnie strzeliłem z tymi godzinami popołudniowymi, ale nie w piątek, tylko w sobotę/niedzielę. ;) Najlepiej jakby to dali o 14:30 po Familiadzie, chociaż 17:30 też nie taka zła. ;)

- zmiana formuły? Tutaj chodzi bardziej o udoskonalenie/dopracowanie. Po co zmieniać dobrą formułę?

- i dobrze. Po co w takim programie, popularnonaukowym jakieś durne wpisy. Nie pamiętam, ile dotyczyły programu, a ile zupełnie niezwiązane sprawy. W ogóle to jakiś idiotyzm. No ale dobrze, że już nie będzie.

 

Ramówek nadal brak. Z kolei ciekawie się zrobiło z serialem "Komisja morderstw". Został on wpisany do ramówki, ale TVP1, na wtorek 30 sierpnia o 21:25. Więc jest kilka wariantów:

- pierwszy odcinek w TVP1, a kolejne w sobotnie wieczory w TVP2

- serial przeniesiony do TVP1

Tylko co w Dwójce w soboty o 22:15? Artyści? Coś, czego nie wiemy? A może filmy? No, warto czekać na ramówki, bo możliwe są i inne "niespodzianki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy ramówkę na 1. weekend września:

* Południk Wildsteina sobota o 12:15 - analogii do Drugiego Śniadania Mistrzów Marcina Mellera ciąg dalszy

* Sonda 2 sobota/niedziela o 14:35

* Voice of Poland sobota o 20:05

* powracają Podróże z historią niedziela 11:30 - nikt się tego nie spodziewał (zważywszy na to, że wiosenna seria tego programu pojawiła się dopiero w kwietniu), puszczą odcinek o Łemkach

* Myślnika, Śniadania na trawie oraz Dzikiej muzyki brak (za Myślnik Dachy Krakowa, czyli literatura jest rozmową; co do Dzikiej muzyki - prawdopodobne są rozwiązania opisane przeze mnie w poście #4849)

* Artystów póki co też nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek, 2 września powrócą po wakacyjnej przerwie seriale ''O mnie się nie martw'' (20:40) i ''Rodzinka.pl'' (21:40), gdzie o godz. 22:15 będzie emitowany ''Program rozrywkowy'' (najprawdopodobniej będzie to jakiś program kabaretowy, chyba wylatuje program ''Komediowa Scena Dwójki'', bo nie widzę go jakoś w ramówce).

 

Cykl dokumentalny ''Rodzinne oglądanie'' zostanie przeniesiony z niedzieli na sobotę o godz. 11:15. Także sprawdził się post @Kirka, w którym program ''Sonda 2'' będzie emitowany w sobotę i niedzielę o godz. 14:30.

 

Jeśli chodzi o nowości programowe, to będą następujące:

 

-''Południk Wildsteina'' (emisja w sobotę o godz. 12:15, program będzie emitowany na żywo).

-''Wiersz codzienny'' (emisja w sobotę o godz. 12:50 i w niedzielę o godz. 10:50).

-Program rozrywkowy (?) (emisja w sobotę o godz. 16:45 i 23:05).

-''W tyle wizji. Best of the Best'' (emisja w sobotę o godz. 17:10).

-''Ukryte skarby'' (emisja w niedzielę o godz. 10:55).

-''Dachy Krakowa, czyli literatura jest rozmową. Magazyn o książkach'' (emisja w niedzielę, o godz. 19:30).

 

Po wakacyjnej przerwie powrócą zapowiadany ''The Voice of Poland'' oraz ''Podróże z historią'' i ''Makłowicz w podróży'' (program ''Kabaret pod gruszą'' będzie emitowany w niedzielne popołudnia, zamiast filmów z cyklu ''Gwiazdy w południe'').

 

Powtórka niedzielna serialu ''Na dobre i na złe'' zostanie przeniesiona z godz. 16:00 na 15:15, gdzie największą przesadą jest umieszczenie ''XVIII Mazurskiej Nocy Kabaretowej 2016'' w niedzielę, 4 września o godz. 22:35.

 

Póki co, w ramówce nie ma programu ''Bake Off. Ale ciacho!'', gdzie także najprawdopodobniej wypada z ramówki program ''Śniadanie na trawie''.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do "Bake off", to sądzę, że tutaj przy wyborze prowadzących kierowano się raczej umiejętnościami co do prowadzenia, a nie znajomością tajników wypieków. A doświadczenie w prowadzeniu obydwie panie maja, jedna w radiu, druga w internecie. Widocznie uznano, że tak będzie lepiej, niż gdyby miał to prowadzić ekspert piekarski, który źle by sobie przed kamerą radził.

 

A z Sondą to faktycznie, trafiłem :) Ale 14:30 to naprawdę jest dobra pora, Familiada ma zawsze kilka milionów widzów, więc Sonda 2 może mieć lepsze wyniki niż jesienią.

 

Program Wildsteina będzie się zaczynać 5 minut po tym, jak na TVN24 zacznie się Drugie Śniadanie Mistrzów, ale będzie od niego krótszy, jak tak na ramówkę patrzę, to około 30-35 minut będzie (następna pozycja w programie zaczyna się o 12:50, ale przed nią będą reklamy, dlatego obstawiam te 30-35 minut).

 

Ciekawi mnie, co to będzie ta "Mini audycja" w niedzielę o 23:30?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie spora różnica. Ja też zauważyłem słabszą jakość, ale - po co przerywają i tutaj lekkoatletykę na blok reklam? Ciekawi mnie, co by się działo, gdyby podczas reklam wystąpił Polak. Oj, nie przestanę narzekać na to, jak TVP realizuje olimpiadę.

 

Jesień w TVP2 - analiza...

- znika znów cykl Gwiazdy w południe, bo za dużo nawalono z rana. A można było ten pięciopak powtórek usunąć i od razu się zwalnia 2,5 godziny. W sam raz na cykl.

- Sonda 2 - no, też trafiłem z tym slotem o 14:30. Jest szansa na sporą widownię, wszak przed nią leci Familiada.

- Podróże z historią - a ja się spodziewałem, że ruszą we wrześniu, a nie np. w październiku. I bardzo dobrze, taki cykl jest potrzebny.

- To Myślnik tylko jedno wydanie i tyle? Dziwne to. A brak Śniadania na trawie i Dzikiej muzyki może wynikać z tego, że to pierwszy weekend września, pierwszy weekend ramówki jesiennej, możliwe, że programy wrócą 10 września. Zobaczymy niedługo.

- Artyści - po tym, co robią z Komisją morderstw nic mnie nie zdziwi. To serial miał lecieć w TVP2 początkowo, już nawet komunikaty rozesłano, spory, a tu Wolski uznał "nie, nie pasuje ten serial do mojej koncepcji, wywalamy", a Kurski "no skoro to gotowy serial, to niech leci sobie w Jedynce"... I może? Dziwne, bo TVP2 zawsze specjalizowała się w serialach kryminalnych. A tutaj przerzucili do Jedynki, która takich seriali nie pokazuje od dawna /powtórek nie liczę/. Więc teraz ciekawe, co z Artystami. Albo się jednak pojawią w drugim tygodniu ramówki, albo... już sam nie wiem....

- piątki: Niestety układ do 22:15 taki jak wiosną. A mogli wywalić ten "prawie paradokument" i już by się 30 minut zwolniło. No ale nie no. Czyli pewne jest, że O mnie się nie martw będzie miało takie same wyniki jak wiosną, a Rodzinka.pl możliwe, że nawet gorsze. Ciekawe, co to będzie w piątek 22:15. Albo jakiś zupełnie nowy program rozrywkowy, albo DBJW, albo jeszcze coś innego. KS2 nie widzę. A niby miała być II seria, według Chmiela. No cóż, plany lubią się zmieniać.

- w sobotę dwa wakaty - no właśnie. O 23:05 możliwe, że ten program typu Show. A 16:45?

- W tyle wizji w TVP2 - tego się nie spodziewałem. Wolski nawet tutaj musi dawać ten program? ;) Teraz pytanie, po co? Już lepiej dać coś innego, chociaż to już lepsze niż Studio YaYo. ;)

- Ukryte skarby - o, nie dziwi taki cykl, w kontekście złotego pociągu i tak dalej. A ten program o literaturze o 19:30? Może będzie ciekawy, ale znając życie po kilku tygodniach zniknie albo przeniosą go na gorszą porę....

- Makłowicz - pisałem, jeżeli w takiej formule jak teraz, to niech sobie leci nawet rano, niepotrzebnie go ciągną

- Na dobre i na złe - tutaj o powtórce. O ile pamiętam, o 16:30 powtórka leciała od samego początku, jesieni 1999 /od 1999 oczywiście premiery/. Potem, kiedy premiery były w piątki, powtórka niedzielna była ok. 16:00. To złamanie wieloletniej tradycji, no ale powtórka The Voice być musi...

- Bake Off od 5 września, w poniedziałki

 

Dalej jednak jest kilka mankamentów. Daytime, badziewiaste powtórkowe seriale... A zatem na razie liche 4. Zobaczymy, co dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, ze zrezygnowali z kabaretow. Mecz Polska-Japonia stal na bardzo wysokim poziomie i trzymal w napieciu do ostatniej akcji. Polacy byli tak blisko pokonania tegorocznych wicemistrzow swiata. Szkoda, ale pozostaje liczyc, ze ten mecz przekonal kilka osob do tenisa stolowego, ktorego tak malo widzimy w telewizji. Brawo Polacy! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, bo co by było, gdyby jednak pokazali powtórki kabaretów. A tak mieliśmy trzymający w napięciu do końca mecz. Aj, jak było blisko.

 

Wrócę do Dwójki. Co patrzę na ramówki, czy to wiosenne, czy to jesienne, to jest tak samo - do ideału trochę brakuje. Jednak nie widzę od kilku sezonów ramówki słabej.

2016: jesień taka sobie /na razie/, wiosna dobra

2015: jesień dobra, wiosna dobra

2014: jesień średnia, ale nie najgorsza /SuperStarcie/, wiosna dobra

2013: jesień świetna, wiosna dobra

2012: jesień średnia /np. przesunięcie KCP na niedziele wieczór/, wiosna dobra

2011: jesień też taka sobie, wiosna dobra.

Od kilku lat nic nie zauważam, by ramówki TVP2 były słabe. Musiałbym się cofnąć kilka lat, by znaleźć najgorszą ramówkę wiosna/jesień. Wiosenne ramówki od zawsze były dobre. Tylko coś z jesiennymi. Na przykład programy z ubiegłorocznej ramówki jesiennej.

W większości są i w tegorocznej. Nie ma tylko Latającego Klubu 2 i programów kulturalnych.

 

Dalej. Lista największych porażek programowych TVP2 w ostatnich latach, gnioty, i tak dalej: SuperStarcie, Gwiazdy tańczą na lodzie, Przebojowe Polki. Tyle na szybko. Nie wiem, czy były inne.

 

Wrócę do jesieni. Dla Artystów jest jeden wolny slot - poniedziałek/wtorek 22:50. No dobrze, ale to za póżno. No bo gdzie ten nowy serial umieścić? W sobotnie wieczory o 22:15 inny serial - "Zabójcze umysły" /nie wiem, powtórka, jakieś nowe odcinki?/. Mogliby tu dać tych Artystów. A tak jakiś bałagan panuje.

Żeby się nie okazało, że pojawianie się "the best" "W tyle wizji" nie spowoduje przeniesienia tego programu do Dwójki. Ale z drugiej strony 21:50 już jest zajęta. ;)

Dalej nie widzę Manna, a ponoć miał wrócić. O I kto to mówi już nie wspominam, bo wiadomo co i jak. Nie widzę też tego Ostry z natury i magazynów kulturalnych. Śniadanie na trawie - nie po to chyba wprowadzano, by po kilku miesiącach już usuwać?

Cyklu "Domy przyszłości" też nie widzę - możliwe, że to była jednoseryjna produkcja, albo potrzeba czasu na zebranie materiałów do drugiej.

Po poniedziałkowym święcie chyba już będziemy wiedzieli, co od poniedziałku do środy i jak się uformuje ramówka sobotnia, bo sobotnia na razie to w 60% wakacyjna, 40% premierowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o najgorsze programy TVP2, to zdecydowanie były to ''Gwiazdy tańczą na lodzie'' z Dodą w jury (jej teksty w programie były wręcz żenujące) i ''SuperSTARcie'', w którym to było i tak wiadome, że program wygra Natasza Urbańska.

 

Co do serialu ''Artyści'' to ma wielkiego pecha - serial miał być emitowany najpierw wiosną, potem jesienią (i oby też tak się stało, żeby ''Artystów'' wyemitowali jesienią 2016 roku).

 

Jeśli chodzi o Wojciecha Manna, to nie wiem czy by w TVP chciał jeszcze występować. Zresztą ostatnio oglądałem w TVP ABC program z Wielkiej Brytanii pt. ''Snowdonia 1890'' (o rodzinie, która bierze udział w eksperymencie w którym ''przenoszą'' się do XIX wieku) i tak sobie myślę, czy by zrobiono polski odpowiednik tego programu - np. by jedną rodzinę ''przenieśli'' do 966 roku?.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę może od olimpiady - teraz naprawdę nic się nie dzieje i puszczają powtórki? I tak dopóki nie zacznie się ręczna? Sam już nie rozumiem. Jeżeli coś jest na żywo, to pokazujemy, a nie dajemy jakieś starocia.

Kajakarstwo w TVP Sport. Czemu nie w TVP2?

 

Gwiazdy tańczą na lodzie - faktycznie, i pomyśleć, że przed premierą spodziewałem się widowiska rodem z BBC /wiem, format ITV/, ale się spodziewałem takiego formatu. Niestety, wszystko popsuli. Prowadzenie co prawda dobre, ale ta czołówka z wyciem "Gwiazdy tańczą na lodzie!" wkurzała. I te pamiętne odzywki Dody i Salety. Już po I serii mi się odechciało. Nawet zmiana jury nic nie dała. Ale do dzisiaj mnie rozśmiesza argument ówczesnego dyrektora Dwójki - "Gwiazdy tańczą na lodzie to program misyjny, zachęcający do nauki jazdy na łyżwach".

 

SuperStarcie - o porażce zadecydowało to, że pomysł pojawił się nagle i było mało czasu. Kiedy się dowiedzieliśmy? We wrześniu. A ruszyło już w październiku. To nie miało szansy na sukces. Wszystko się nie kleiło. I skład. Od początku już wiedziałem, że to ukantowane, byleby wygrała Urbańska. I tak się stało. Nie dziwię się tragicznym wynikom oglądalności. Takie projekty to się w wakacje planuje, a nie pośpiesznie, na szybko.

 

Artyści - oby, bo to, co z tym robią, zaczyna już irytować. Chmiel mówił o czwartkach, potem o poniedziałkach, a może odwrotnie, nie pamiętam. Teraz wiadomo, że poniedziałki zajęte, czwartki zajęte... więc gdzie? Nie zdziwię sie, jak i ten serial przeniosą do TVP1, choć wolałbym już żeby nie.

 

Snowdonia 1890? A niech TVP2 zainteresuje się tym projektem. Bym zobaczył, jak przenoszą się do średniowiecza i żyli jak oni. To na pewno byłoby lepsze od Makłowicza, powtórek Cejrowskiego. I tutaj kolejna propozycja do pasma popołudniowego. Te historyczne reality show, Snowdonia, Powrót do przeszłości - Walia 1927 i Skazani na Owczą Górę. Chętnie bym obejrzał w Dwójce.

 

Dzisiaj obejrzałem skróconą relację z Festiwalu Kultury Kresowej. Jak zwykle nie żałowałem czasu, miło się oglądało. Prowadziła Anna Popek - no tutaj też się nie dziwię. Tylko mogliby zrobić już na żywo. Obecnie weekendowa oferta wieczorna, wyłączając igrzyska, jest słaba.

 

Mam pewne podejrzenia co do wakatów, które są. Jeden to show Kempy /pewnie/, a drugi obawiam się, że to program Pietrzaka. Z kolei niedziela 19:30 - coś czuję, że będą w tym miejscu emitowane 3/4 magazyny. Jedyny mankament to emisja co miesiąc. No mamy o literaturze, i to dwa... Przydałoby się o filmie i teatrze. Zresztą, zobaczymy jak to wszystko będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam doskonale tą chemię jaka panowała pomiędzy Dodą a Saletą w ''Gwiazdach Tańczą Na Lodzie'' tak, że w programie ''Łapu Capu'' było najwięcej Dody. Zresztą pamiętam jak promowali mocno Dodę w TVP dzięki ''GTNL'' - słynny już SMS-owy konkurs ''Misiek Dody'' czy nawet także rozdawano płyty z filmami, w których się pojawiała Doda np. jako dziewczynka.

 

Nie wiadomo czy Michał Kempa będzie miał program w TVP2, bo ostatnio jest komentatorem w ''Szkle Kontaktowym'' w TVN 24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek, 3 września o godz. 22:15 powróci program ''Dzięki Bogu Już Weekend'' (w ramówce na chwilę obecną widnieje ''Program rozrywkowy'').


W poniedziałek, 5 września będą następujące nowości programowe w TVP2:

 

21:45 Bake Off - Ale Ciacho!

22:45 Bake Off - Ale Przepis!

23:15 Artyści - serial TVP

 

W środę, 7 września o godz. 22:25 będzie emitowany film ''Notting Hill'' z Julią Roberts, gdzie tego samego dnia będą o godz. 3:40 powtarzali serial-odgrzewany kotlet pt. ''Licencja na wychowanie''.

 

W niedzielę, 11 września o godz. 12:40 będą powtórki ''Bake Off - Ale Ciacho!'' i ''Bake Off - Ale Przepis!''. Program ''Myślnik'' będzie emitowany w niedzielę co 2 tygodnie na przemian z ''Dachami Krakowa, czyli literatura jest rozmową''.

 

''Śniadanie na trawie'' oficjalnie znika z ramówki.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj fajnie, że TVP 2 zaczęła emitować piłkę wodną. No ale niestety przerwali nagle i przenieśli sie na koszykówkę. Ale się spóźnili bo po dordze nadali jeszcze tonę reklam. Te częste reklamy podczas IO sa mega denerwujące.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesień w TVP2 - analiza...

- Podróże z historią - a ja się spodziewałem, że ruszą we wrześniu, a nie np. w październiku. I bardzo dobrze, taki cykl jest potrzebny.

- To Myślnik tylko jedno wydanie i tyle? Dziwne to. A brak Śniadania na trawie i Dzikiej muzyki może wynikać z tego, że to pierwszy weekend września, pierwszy weekend ramówki jesiennej, możliwe, że programy wrócą 10 września. Zobaczymy niedługo.

- Artyści - po tym, co robią z Komisją morderstw nic mnie nie zdziwi. To serial miał lecieć w TVP2 początkowo, już nawet komunikaty rozesłano, spory, a tu Wolski uznał "nie, nie pasuje ten serial do mojej koncepcji, wywalamy", a Kurski "no skoro to gotowy serial, to niech leci sobie w Jedynce"... I może? Dziwne, bo TVP2 zawsze specjalizowała się w serialach kryminalnych. A tutaj przerzucili do Jedynki, która takich seriali nie pokazuje od dawna /powtórek nie liczę/. Więc teraz ciekawe, co z Artystami. Albo się jednak pojawią w drugim tygodniu ramówki, albo... już sam nie wiem....

- W tyle wizji w TVP2 - tego się nie spodziewałem. Wolski nawet tutaj musi dawać ten program? ;) Teraz pytanie, po co? Już lepiej dać coś innego, chociaż to już lepsze niż Studio YaYo. ;)

- Ukryte skarby - o, nie dziwi taki cykl, w kontekście złotego pociągu i tak dalej. A ten program o literaturze o 19:30? Może będzie ciekawy, ale znając życie po kilku tygodniach zniknie albo przeniosą go na gorszą porę....

 

Co do Śniadania na trawie - nie wiem, czy już w najbliższą sobotę nie jest kolejny odcinek (zauważyłem na EPG), kolejny - jak wcześniej było ustalone (27.08). Zresztą takie dłuższe przerwy (2-3 tygodniowe) się zdarzały (podobnie było z Kultura głupcze)...

 

Dzika muzyka - premierowa emisja jest najprawdopodobniej w (inna z podanych emisji jest powtórkowa):

1) czwartki o 6:25 na TVP2

2) soboty o 11:30 na TVP Kultura

 

Domy przyszłości - albo był to jednosezonowiec, albo nowy sezon najwcześniej na najbliższą wiosnę.

 

Podróże z historią - to jak wtedy określić ostatnią wiosenną ramówkę, kiedy to premiera 2. sezonu była w kwietniu (nie w marcu)? Wypadek przy pracy?

 

Artyści - pora koszmarna (ale już nie koliduje z Teatrem Telewizji na TVP1, jak to się zdarzało z Sondą 2), ale od czego są dekodery z nagrywarką? Mam nadzieję, że będzie także przez vod.tvp.pl (dla tych, co nie mają dekoderów z nagrywarką). Główny problem polega na tym, że w Polsce (w odróżnieniu od USA) nie wlicza się widzów PVR do badań oglądalności...

 

Pietrzaka nie komentuję - nie są to (przynajmniej ostatnimi czasy) śmieszne żarty, humor podobny jak w niektórych amerykańskich komediach...

 

Myślnik oraz Dachy Krakowa (z góry przepraszam za skrócenie nazwy, ale pełna nazwa dość długa i nie nadaje się do przytoczenia przy każdej okazji) - trochę to dziwne (zważywszy, że konkurencja na TVN24 czy Polsat News takich rzeczy jednak nie robi), choć nie skreślam takiego rozwiązania od razu...

 

O Ukrytych skarbach nie wspominałem, bo coś podobnego kiedyś było (na kanałach TVP) - choć to może być coś nowego.

 

A jeżeli chodzi o TVP1 - jeżeli liczyć Ojca Mateusza, Komisarza Alexa oraz pojedyncze odcinki niemieckich serii Tatort oraz Polizeiruf 110 (emitowane za poprzednich rządów), to TVP1 się ostatnio specjalizuje w kryminałach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież kabareciarzy nie obowiązują zakazy pracy - więc mogą występować jednego dnia w TVP, drugiego w Polsacie. Chyba nie będzie z tym problemu, o ile te plany dalej są aktualne.

 

Misiek Dody - swego czasu leciało w co drugim bloku reklamowym TVP2. Żenada...

 

Dzięki Bogu już weekend - jeżeli to będzie to samo, co w poprzednim sezonie, to podziękuję. Mogliby dać zupełnie nowy cykl kabaretowy, a nie dobijać leżącego, jak to się mówi.

 

Bake Off - godzina by wystarczyła, nie wiem, po co ten dodatek "Ale przepis!". Ale z formatu trzeba wycisnąć co się da! ;)

 

Artyści - w końcu wiemy, o jakiej godzinie i którego dnia. Poniedziałek... 23:15.... Co to ma znaczyć? Jaki baran, za przeproszeniem, układał tą ramówkę? Taki dobry serial, jak się zapowiada, obiecywali mu dobrą godzinę, a tutaj poniedziałek, 23:15? To jakaś kpina!

Gdyby Dwójką nadal rządził Chmiel, to byłaby na przykład o lepszym czasie, o - sobota 17:00. A tak pewnie ambitny format poleci te osiem odcinków i tyle. Wolski robi sobie z tą ramówką co chce!

 

Tymczasem w niedziele mamy dwa programy o częstotliwości dwutygodniowej. No cóż. Najpierw się dowiedzmy, co będzie w tych programach, potem obejrzymy i ocenimy. Na razie nie skreślam. Dziwi trochę że jeden program co dwa tygodnie.

 

Śniadanie na trawie - nie rozumiem, po co wprowadzać program na ledwo kilka miesięcy. Przeniesienie Dzikiej muzyki no niech będzie, ale czemu emisja w TVP2 w czwartkowe poranki?

 

Podróże z historią - nie wiem. Może długo kręcili II sezon i dlatego?

 

Oj, słabo to wygląda. Pięć dni wieczorami nadal paradokument. Drugi - w poniedziałki i wtorki nadal. Miało być świetnie, a jest nawet gorzej!

Edytowane przez maciejolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...