Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio oglądając powtórki ''Śpiewających Fortepianów'' na TVP Rozrywka pomyślałem sobie, czy reaktywowano by ten program?. Moim zdaniem byłby to dobry pomysł, lecz czy Rudi Schuberth oraz Czesław Majewski i Janusz Tylman by się zgodzili na powrót ''Śpiewających Fortepianów''?.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego usprawiedliwiania Musiała (musi się wczuć, dotrzeć, itp.). Do programu powinno przeprowadzić się casting i wybrać najlepszych, a nie pchać wszędzie gdzie się da Musiała - nieważne czy potrzeba, czy się nadaje. Jestem pewien, że taka Zawadzka byłaby o wiele bardziej naturalna.

Edytowane przez Tim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew nadziejom części użytkowników jakoś cenzury w TVP nie widać. Wyemitowano całą galę "Orłów" wraz z wystąpieniem Macieja Stuhra.  Nagrodę dostał dwójkowy "Prokurator". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orły, cieszę się, że dali całość, a nie ocenzurowali Stuhra. I tak to powinno działać, a nie że wycinamy coś tam coś tam. Prokurator to kolejny cios dla Chmiela. Bo nic a nic o II sezonie. A plany Chmiela to kilka nowych seriali. Może warto by pomyśleć o II serii? Wszak serial nadal ma potencjał. Tylko wątki trzeba by poroszerzać i zrobić akcję serialu bardziej napiętą, w której do ostatniej chwili ważą się losy sprawy. W poprzedniej serii to większość wątków była łatwych do rozwiązania. No ale - od Chmiela to zależy. Ale nie zdziwię się, jak ten serial usunie. To byłby kolejny "pstryczek w nos". Paranienormalnych też Chmiel zdjął, ale to nie rozwiązało nadinterpretacji kabaretów. A program zdobył Telekamerę.

 

Właśnie nie rozumiem fenomenu Musiała w TVP2. Co rusz mi wyskakuje w Rodzince.pl - czy to w premierach, czy to w powtórkach. Prowadził już niejedno widowisko - sylwestra, The Voice, teraz jeszcze to. Jeszcze brakuje, by się w jakimś badziewiastym serialiku pojawił. W ogóle - co w nim odkryli, że aż zrobił taką karierę jako prezenter? Bo aktorem jest dobrym.

 

Śpiewające Fortepiany- no właśnie. Pianiści z programu nadal żyją i są w dobrej formie. Prowadzący również. W dodatku przybyło przez 10 lat tyle gwiazd, że bez problemu starczyłoby na kilka serii. Więc, kto wie. Trzeba jednak najpierw skontaktować się z producentem, pianistami i prowadzącymi.

 

http://www.press.pl/newsy/radio/pokaz/51737,TVP-zrywa-wspolprace-z-Radiem-Zet_-woli-radiowa-Jedynke - no to się miło zaskoczyłem. Tak minus do plusa. Trasę Lato Zet i Dwójki, która nie była zła, zastąpi trasa Lata z Radiem. I tu też się cieszę, że znów będą transmisje z koncertów w Dwójce. Tutaj na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew nadziejom części użytkowników jakoś cenzury w TVP nie widać. Wyemitowano całą galę "Orłów" wraz z wystąpieniem Macieja Stuhra.  Nagrodę dostał dwójkowy "Prokurator". 

no to cieszymy się bardzo i padamy z wdzięczności do nóg komu trzeba! (ironia, jakby ktoś miał wątpliwości)

A na poważnie już samo to, że na serio coś takiego piszesz świadczy, że coś dzieje się niedobrego i z tvp i z nami. W demokracji nie jest wydarzeniem, że komedianci drwią z władzy. czekamy np. na "posiedzenia rządu" w tvp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę to dlatego,że każdy pisze jaka to cenzura w TVP, zamordyzm, tylko,że te wszystkie drwiny z władzy lecą niby w tej reżimowej TVP. Tak, kpię,ale z tych co wypisywali te wszystkie brednie na temat TVP w ostatnim czasie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrót koncertów ''Lata z Radiem'' do TVP jest dobrym pomysłem, wcześniej realizowano głównie finałowe koncerty ''Lata z Radiem'' z Sopotu.

 

Mam nadzieję, że prowadzący ''Lata z Radiem'' nie będą robić zakładów jak Nosel oraz żeby nie było Facebookowych komentarzy typu ''Chcę być w TV'', jak w przypadku ''Lata Zet i Dwójki''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja o "Lecie z Radiem" w telewizji bardzo dobra, myślę że to się sprawdzi. Byle tylko nie komercjalizować tego i nie psuć tym, co już wcześniej wymieniono. W sumie to trochę się dziwię, że dopiero teraz na to wpadli.

 

Co do "Orłów", to dobrze, że nie wycięto Stuhra i to wyemitowano. Chociaż... teraz przetacza się wielka burza w sieci z powodu tego wystąpienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej opinii trochę za dużo tych powrotów starych programów. Wszystko ma swój czas i miejsce. Kiedyś nie było takiej komercji, Internet raczkował, było kilka, kilkanaście kanałów i tego typu programy miały swoją popularność i fanów. Dużo powrotów jest na siłę i mogą za jakiś czas spaść z ramówki. Nie da się na siłę przekonać ludzi do oglądania i cofnąć czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od koncertów Lata z Radiem. A gdzie tu widzę komercję? Są występy, konkursy na scenie, ale nie ma żadnych wygłupów w stylu Nosela. Nie spodziewam się też komentarzy z Facebooka. Na takiej imprezie "Chcę być w TV"? Nie, nie, nie, nie przejdzie. Nigdy w życiu! W ogóle!

A teraz co do prowadzących - chętnie widziałbym jak kiedyś, Czejarka i Chajzera. ;) Wiem, że Chajzer teraz nie jest związany z PR1, ale kto wie... Sawicki jednak też nie jest zły.

No i artyści - chętnie bym widział oczywiście tych wielkich, a nie Kwiatkowskich, Saszan i tak dalej. Rodowicz, Wodecki, Majewska, Kombii, i tak dalej.

 

A co do Koła fortuny tuż mnie zaskoczyli. Tak gdybamy gdybamy - i proszę, nas czytają!

No to szykuje się kolejny powrót lubianego przez widzów teleturnieju. Już drugi. Przypomnę, że program już emitowali w latach 92-98 i zdjęli z powodu słabej oglądalności. Drugi raz w latach 2007-2009. Nie przedłużyli licencji na program i spadł. A teraz Kurski spojrzał w badania i uznał, a proszę, przywróćmy Koło fortuny! I Randkę w ciemno też! Wiem, Super Express, no ale...

To teraz po kolei. Odświeżona formuła? Studio wiem, będzie inne, ale koło? Zmienią się nagrody? Oby nie. I stawki tak samo. I ciekawe, czy odsłanianie liter będzie komputerowo, czy jednak w klasycznej formie. Rundy bez zmian. Chociaż przydałby się powrót czwartej, przed finałem.

Prowadzenie? Nie mam nic przeciwko temu, by wrócił Tyniec. Ale znając TVP2, wsadzą Kammela i Kurdej-Szatan. No i pora.

 

Więc z jednej strony świetnie, bo wraca to, co lubiliśmy, ale z drugiej - czy nowa wersja zdobędzie widzów? Wiem, na pytania za wcześnie, ale widzów zdobędą. W takim USA teleturniej wciąż jest emitowany. I się nie nudzi.

 

To co następne? Wideoteka dorosłego człowieka? Śpiewające fortepiany? Biesiady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą porą to pomyślałbym nad niedzielnym slotem o 19:00 w przyszłym sezonie, wtedy jest czas na "Koło", no bo chyba nie wepchną w poniedziałki i wtorki, gdyż emisja 1 z 10 w cyklu 5-dniowym się na moje oko sprawdza :)

 

W USA się nie nudzi, bo tam dali milion dolarów w finale na tym małym kole w jednej z kopert i jest duży popyt na taką nagrodę :P W Polsce jakby dali milion i ktoś wygrałby, to nie wiem, czy "Koło" przetrwałoby kolejny sezon :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to Kammel powinien być prowadzącym, skoro TVP ciągle gniewa się na Kurzajewskiego za wpadkę w "Świat się kręci".

Jeśli Rogalska i Zielińska nie chciały już brać udziału w "Kocham Cię, Polsko", to na kapitanki powinni dać Zawadzką i ewentualnie tą Kurdej-Szatan (sądzę, że lepiej by się odnalazła w tej roli).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...