Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie. Ale teraz nie ma szans - TVP nie ma sublicencji na LM, LE też, a mecze towarzyskie reprezentacji na razie w TVP1. Wczorajsze mecze w HD, ale już to jest w innym wątku, więc nie będę się rozpisywał.

 

To teraz chcę się Was zapytać, jak oceniacie jesienną ramówkę TVP2. Niewiele nowego z wczorajszej konferencji. http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/pr ... nia-w-tvp2 - oto propozycje. Miło, że swój program dostał Kotarski. Pora świetna - w końcu coś nowego, a nie wałkowany cztery lata Cejrowski.

 

Ja oceniam ramówkę dobrze - są sprawdzone pozycje, nowe /ciekawe/ propozycje. A wy? Czegoś brakuje? Coś do wyrzucenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zacinek nie było.

 

Faktycznie, coś zastępcy Czasu honoru nie widzę w jesiennej ramówce. Już sam nie pamiętam o czym ma być ten nowy serial, ale chyba o "ORP: Orzeł" (krótka pamięć...) - pewnie wejdzie wiosną...

 

Widać, że w Dwójce nie mają czym wypełnić niedzielnego wieczoru. Powtórka serialu, film i kolejna powtórka. Możliwe, że proponują alternatywę dla TVP1, Polsatu i TVN /seriale, talent-show/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o koncert ''Lata Zet i Dwójki'' w Uniejowie to najbardziej mi się nie podobał zespół Lady Pank. Panasewicz powinien zejść ze sceny i odejść na emeryturę, bo jak usłyszałem w jego wykonaniu ''Kryzysową narzeczoną'' to musiałem zmienić kanał.

 

A poza tym to Mlynkova wczoraj ubrała się najprawdopodobniej jak niczym Doda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc po kolei. Reklama RMF - może wykupili reklamę po koncercie? Panasewicz też mi się nie pobobał. Zgadzam się z Wami. Podobnie z Młynkovą. Mogła wyglądać lepiej. A tak koncert udany, tylko ta kara Nosela znów... skoczył do basenu w kuli. Te zakłady raz były śmieszne, raz były żenujące. Tak pół na pół. Przebojem 25-lecia Radia Zet Lemon - Scarlet...

 

Trasa za nami. Jak zwykle bardzo udana. Największe gwiazdy, tłumy ludzi, dobre prowadzenie i cóż tu jeszcze dodawać. Liczę na kolejną edycję za rok. Tylko zmieńcie te kary dla Nosela.

 

Co z oglądalnością? Zobaczymy jutro. Wczorajszy koncert w TOP20 tygodnia. Miło. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz chcę się Was zapytać, jak oceniacie jesienną ramówkę TVP2. Niewiele nowego z wczorajszej konferencji. http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/pr ... nia-w-tvp2 - oto propozycje. Miło, że swój program dostał Kotarski. Pora świetna - w końcu coś nowego, a nie wałkowany cztery lata Cejrowski.

 

Ja oceniam ramówkę dobrze - są sprawdzone pozycje, nowe /ciekawe/ propozycje. A wy? Czegoś brakuje? Coś do wyrzucenia?

 

Ja oceniam ją bardzo dobrze - jeżeli połączyć z propozycjami TVP1, to istnieje ryzyko zapomnienia przeze mnie faktu istnienia takich kanałów jak Polsat czy TVN (które mają zdecydowanie słabszą ramówkę; mam jednak nadzieję, że nie zapomnę o innych stacjach dostępnych w nc+) :D. Nie będę się rozpisywał tu o TVP1 (który, oprócz moich stałych pozycji, oferuje także coś nowego), więc przejdę od razu do sedna:

a) Plusy:

* Radek Kotarski i jego nowy program (choć w TVP jest to program premierowy - wiem jednak [z YouTube'a + Fokus TV], że lipy na pewno nie będzie)

* Studio Teatralne Dwójki

* kontynuowanie Kultury Głupcze i Wszystko o Kulturze (które ma być o nowej porze, zdecydowanie dla mnie lepszej)

* kontynuowanie teleturniejów

B)Ciekawi mnie:

* serial Prokurator - mam nadzieję, że będzie to kolejna ciekawa propozycja kryminalna TVP (obok Ojca Mateusza czy Komisarza Alexa, które jednak są emitowane na TVP1)

c) Minusy:

* brak niedzielnego wieczornego hitu (choć dla mnie, gdy studiuję, to najgorszy możliwy czas na emitowanie nowości programowej)

* wciąż o oglądalności będą decydować telenowele

d) Co bym zmienił:

* wstawiłbym coś na niedzielę wieczór (szczyt marzeń - telewizyjna wersja Historii bez cenzury z YT)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie.W TVP są same dobre pozycje. Dla Dwójki plus za brak paradokumentu. Był co prawda, ale szybko się zmył. ;) No właśnie - niedzielny wieczór. Raz w miesiącu bym widział jakiś koncert typu Skaldowie. /byle nie Ich Troje/. TVP2 - powinna sięgnąć do panteonu polskiej piosenki i zapraszać na taki blok. Najpierw rozmowa z gwiazdą, a potem jej koncert. Przykłady? - Rodowicz, Wodecki, Gąssowski... I to by mi pasowało. A jak Wy uważacie? Taka alternatywa dla Polsatu i TVN.

 

Wyniki dobre. Za rok liczę na gwiazdy zagraniczne na każdym koncercie, usunięcie tych kar dla Nosela /ale niech wkręty zostaną!/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek znowu dwa mecze w dwójce. Ciekawe czy TVP jakoś rozmawiała czy zbiegiem okoliczności mecze się nie nakładają? Trudno uwierzyć, że mieli znowu takie szczęście. Gdyby np. Videoton zrobił mecz o godzinie 20, to by im namieszali, bo dla Legii 18 by była pewnie dużo za wczesna, a 22 też w Polsce jest przecież nierealna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie.W TVP są same dobre pozycje. Dla Dwójki plus za brak paradokumentu. Był co prawda, ale szybko się zmył. ;) No właśnie - niedzielny wieczór. Raz w miesiącu bym widział jakiś koncert typu Skaldowie. /byle nie Ich Troje/. TVP2 - powinna sięgnąć do panteonu polskiej piosenki i zapraszać na taki blok. Najpierw rozmowa z gwiazdą, a potem jej koncert. Przykłady? - Rodowicz, Wodecki, Gąssowski... I to by mi pasowało. A jak Wy uważacie? Taka alternatywa dla Polsatu i TVN.

 

Wyniki dobre. Za rok liczę na gwiazdy zagraniczne na każdym koncercie, usunięcie tych kar dla Nosela /ale niech wkręty zostaną!/.

Tylko wyniki ma takie słabe. Przecież na sygnale to jest paradokument - wygrał nawet plebiscyt w tej kategorii. :lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...