Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No było już wiadomo na początku sezonu, że TVP nie pokaże bodaj 7 konkursów w tym sezonie. Lipa.

Dokładnie to 6 :)

No to niech wywalają teraz TVP1 z NTC, a zamiast niego Eurosport ;).

Niestety to nierealne. Eurosport jest kanałem komercyjnym i swoją ofertę opiera na tym,że jest płatny,inaczej ta oferta była by uboga. Nidch tak zostanie jak jest,choć oferta Eurosportu jest coraz słabsza,ale to wina pani Alicster z WTA i efekty widzimy już od dziś kiedy to TVP emituje jeden mecz WTA,Eurosport by pokazał 3-4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy w TVP1 w marcu 2013 roku:

33 sceny z życia [2008] / Adrenalina 2. Pod napięciem [2008] / Besouro [2009] / Detoks [2002] / Fałszywy narzeczony [2009] / Fast Truck: Bez granic [2008] / Imperium wilków [2005] / Jagodowa miłość [2007] / Janosik. Prawdziwa historia [2009] / Killshot [2008] / King Kong [2005] / Legenda Johnny'ego Lingo [2003] / Mały wielki bojownik [2009] / Moja super eksdziewczyna [2006] / Nigdy w życiu [2004] / Obiecaj mi [2007] / Powrót muszkieterów [1989] / Randka w ciemno [2009] / Różowa pantera [2006] / Szybko i wściekle [2009] / Święty interes [2010] / Święty Piotr [2005] / Tajemniczy świat Flamingów [2008] / Uczeń Czarnoksiężnika [2010] / Wielka ucieczka [1963] / Wrogowie publiczni [2009] / Wyścig śmierci [2008] / Zaczarowana / Zakazany owoc [2000] / Zakochana złośnica [1999] / Załoga G [2009] / Życzenie śmierci [1974].

 

I Dzień Wielkanocy / II Dzień Wielkanocy (1 kwietnia): Błękitna głębia 2: Rafa [2009] / Deja Vu [2006] / Dorwać małego [1995] / Garbi - super bryka [2005] / Hannah Montana and Miley Cyrus: Best of Both Worlds Concert [2008] / Idealny facet [2005] / Spokojnie tatuśku [1989] / Superpies [2007] / Syn prezydenta [1996] / Trzech detektywów i wyspy szkieletów [2008] / Trzech zbójców.

 

 

UWAGA! Mogły nie zostać uwzględnione wszystkie filmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziwny był dzisiejszy pomysł by zrobić transmisję łączoną ze skoków i opuszczenia Stolicy Apostolskiej przez Benedykta XVI. Transmisja z Watykanu była w TV Polonia i TVP Info. Do dyspozycji był też TVP 2. Po co było przerywać skoki? Na dodatek znów nie wyrobili się na drugą serię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam przeciwnie , oba wydarzenia były dla mnie bardzo istotne i fajnie,że oglądając skoki mogłem podglądać co się dzieje z Papieżem. A swoją drogą : pokazywali ostatnie błogosławieństwo Benedykta XVI bo przełączyłem na News by oglądać w większym rozmiarze??

Świetny jest ten serial "Anna German"-polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazali. Bez głosu, ale pokazali błogosławieństwo (głos był ze skoków, które były w większym okienku). Dla mnie również oba wydarzenia były ważne i historyczne, ale nie widzę nic ciekawego w oglądaniu startującego, lecącego, a następnie lądującego helikoptera, szczególnie, jak akurat są skoki (no chyba, że spodziewam się, że helikopter się rozbije, ale nie było takich przesłanek, żeby tak sądzić :D).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba wydarzenia bardzo ważne i podzielony ekran mi nie przeszkadzał bo nie musiałem skakać po kanałach. Ale po co dawać Benedykta na pełny ekran przerywając tym samym transmisję ze skoków, skoro nic się nie działo. Benedykt XVI jedzie samochodem, Benedykt XVI leci helikopterem... - to chyba nie jest powód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam wyczucie sytuacji tvp1. W kończącym się właśnie King-Kongu w środku filmu zafundowali minutę ciszy w postaci 10 minut bez dźwięku. Zapewne w związku ze zbliżającą się tragiczną śmiercią tytułowego bohatera . A przecież...."Obraz otrzymał 3 Oscary (najlepsze efekty specjalne, najlepsze efekty dźwiękowe i najlepszy dźwięk)"

NAwet Oskarowy dźwięk spartaczyli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha a ja myślałem że tylko u mnie taki numer odwalili (CI+ CP), ale poszedłem do mamy sprawdzić piętro niżej dekoder CP HD5000 to nawet oryginalnej ścieżki nie mogłem załapać i ok. 24 wrócił dźwięk. Proponuję TVP powtórkę filmu King Kong, ale i o przyzwoitszej porze.

A po za tym to był King Kong czy Park Jurajski? - jak moja żona określiła gdy zobaczyła dinozaury i inne stworki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...